Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 900 zł680 m² 58,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki przemysłowej strefa aktywności gospodarczej tuchowska W tarnowie Na sprzedaż działka przemysłowa położona na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej Tuchowska.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł18 m² 5 527,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18m2 znajdujący się przy ulicy Niedziałkowskiego Dodatkowe informację: - garaż położony jest w świetnej lokalizacji - garaż znajduję się na dole - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł454,03 m² 1 891,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 332 m²

Dom ze stawem! położony tuż pod lasem! duża działka! stan surowy zamknięty! do własnej aranżacji! lokalizacja: malownicza miejscowości Pomlewo w gminie Przywidz, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł58,20 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 67,40 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Długa

Lutynia,dolnośląskie

1 200 000 zł139,68 m² 8 591,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Domy o powierzchni 139m + garaż + poddasze, z własnym ogrodem oraz dodatkowym miejscem postojowym. Każdy budynek to: parter.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

110 m 3 pokoje Balkon Fotowoltaika Rzeszów - Biała / ul. Sikorskiego Oferta bez prowizji od kupującego! Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 750 zł43,50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł237 m² 6 324,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 237 m , położony w cichej i zielonej części Niemodlina, zaledwie 25 km od Opola. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł46,03 m² 28 242,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 46 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Oxygen przy ul. Wronia 45 tuż obok Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł350 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży 88 % udziału w wyremontowanej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w rejonie ul. Wrocławskiej, ul. Łokietka w dzielnicy Krowodrza, posadowiona na 5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł979 m² 1 685,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 302 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana, położona w Nowym Kamieniu (powiat płocki, gmina Gąbin), dotychczas wykorzystywana jako zakład produkcyjno-magazynowy. Obiekt posiada ugruntowaną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51,67 m² 6 387 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51,67 m2 położone w Radomiu przy ul. Rodziny Winczewskich. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze. W pokojach jest położona deska, kuchnia widna, łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł154,90 m² 19 360,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: ul. grochowska 326 Piętro: 1/14 Metraż: 154,90 mkw Pokoje: kuchnia, łazienka, toaleta, oraz 5 pokoi Cena: 3 099 000,00 zł Oferuję na Sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

64 650 zł6 465 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 6465 m , zlokalizowaną w miejscowości Ogrodniczki (gmina Supraśl, woj. podlaskie). Parametry nieruchomości: powierzchnia: 6465.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 055 m² 110,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 4055 m 2 mieszczących się w Orzeszu , obręb Jaśkowice przy ul. Wolności w pierszej lini zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł32,32 m² 16 398,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,45m2. Mieszkanie z możliwością przerobienia na dwa pokoje za aneksem kuchennym znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pok.mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 50m2, w sercu miasta przy ul. Grunwaldzkiej, 2 min od morza. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł106 m² 1 650,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niewielka, kompaktowa działka ewidencyjna w granicach administracyjnych Olsztyna (obręb 73). Idealna jako lokata kapitału, do celów usługowo-magazynowych małej skali, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości foxhouse prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w malowniczej i zielonej części miejscowości Świętoszów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowoczesna Kawalerka w Gdyni | 28 m | Bp. Dominika 16 | Idealna dla Singla lub Inwestora Funkcjonalne studio w spokojnej części Gdyni - gotowe do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 932 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1932 m Świecie, ul. Cisowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1932 m , położona w Świeciu przy ul. Cisowej. Świetna lokalizacja działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł61,50 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł31,62 m² 6 008,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,62 m , położone na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, przy ul. Botanicznej w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do odświeżenia W dobrej lokalizacji we władysławowie lokalizacja Nieruchomość położona jest w popularnej nadmorskiej miejscowości Władysławowo, której zaletą jest klimat.

Szczegóły ogłoszenia

203 550 zł885 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 885 m2, położona tuż przy granicy miasta Gniezna i Piekar, leżąca jednak już na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł50,10 m² 13 552,89 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do centrum i spokojnym, zielonym otoczeniem? Dobra lokalizacja, funkcjonalny układ i szybki dostęp do metra to trzy rzeczy, które realnie wpływają na.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Grójec,mazowieckie

179 000 zł25,36 m² 7 058,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie w Grójcu o powierzchni 25,36m2 W skład mieszkanai wchodzi: -kcuhnia 8,79m2 -łazienka 4,26 -pokój 12.31 Mieszkanie do generalnego remontu, na podłodze znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł8 849 m² 152,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna na terenie Białej Podlaskiej w prestiżowym i spokojnym miejscu tuż obok os. Relax. Świetna lokalizacja pod inwestycję deweloperską bądź budowę domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom typu Bungalow w Sicienku o powierzchni 148 m2 - oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości Prosta forma oraz przestronne wnętrza na nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38,2 m + loggia: 4,21m , położona na 5 piętrze w prestiżowej nowej inwestycji. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 002 m² 82,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż malowniczo położona działka w Santocku, przy ul. Jaśminowej. Dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku drogą wewnętrzną utwardzoną. Działka graniczy z lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 477 m² 1 252,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, prostokątna działka budowlana, położona w spokojnej okolicy przy Trakcie Lubelskim, w trzeciej linii zabudowy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł54,40 m² 25 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50,85 m² 11 504,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe 3 pokojowe, o powierzchni 50,54 m2+ loggia (pow.7,16 m2), położone w Lubinie przy ulicy Jana Pawła II, znajduje się na niskim 1 piętrze w nowym 2 piętrowym bloku.