Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 128 m2 (powierzchnia użytkowa 79 m2) do generalnego remontu, położony na działce 790 m2. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji Rozpoczynamy przedsprzedaż III etapu wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie idealne miejsce dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł142,48 m² 11 229,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom nad jeziorem Wicko | Pomost | Duża działka 4368 m | Jezierzany Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Jezierzany, przy ul. Jeziornej - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 770 zł104,92 m² 8 423,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy bliźniak o powierzchni 104,92 m z dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem 179 m2. Bez prowizji oraz podatku pcc. Ostatnie domy gotowe do odbioru! układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

99,88 zł/m²322 m² 32 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Całkowita powierzchnia biurowa 322,00 m Dostępna od zaraz! Metraż umożliwiający wynajem całego piętra przez jednego najemcę, biura z widokiem na Warszawę, powierzchnie pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 037 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę położoną wśród luźnej zabudowy / pierwsze zdjęcie jest wizualizacja - propozycją zagospodarowania. Działka przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną , wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 088 m² 78,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1088m2 położoną we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury, wiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł150 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowo produkcyjną zlokalizowaną na rybitwach niedaleko placu handlowego. Lokal nadaje się pod usługi produkcję magazynowanie itp. Wysokość lokalu to ok 3,2m. W lokalu może.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 260000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł139 m² 11 510,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 485 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży gospodarstwo/dworek w Milikowie. Posiadłość posadowiona na wzgórzu, co dodatkowo dodaje uroku samej lokalizacji. Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 3 - pokojowe Z bezpłatnym miejscem postojowym blisko centrum gdyni lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal znajduje w wyremontowanym budynku przy ulicy Małachowskiego w Poznaniu. Nieruchomość idealnie nadaje się na wynajem zarówno dla singla jak i pary. Lokal z jest wyposażony we.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 250 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta na wyłączność. Kupujący nie ponosi kosztów związanych z obsługą biura. Zapraszam do współpracy. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, położona wśród.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł25 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania posiadamy działkę 2,5 ha na której znajdują się dwa stawy, jeden w formie basenu - betonowy, drugi naturalny. Całość bardzo dobrze utrzymane. Na nieruchomości znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł264 m² 10 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 112 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny zrealizowany na podstawie projektu Wanda 1611 (odbicie lustrzane), położony w miejscowości Łapino Kartuskie, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł46,35 m² 20 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.35 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Woli. Ulica ogrodowa/biała. Z okien widok ciche podwórze. Wysokość mieszkania ponad 330cm- mieszkanie o powierzchni 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom wolnostojący z działką - Pogwizdów, powiat łańcucki opis nieruchomości: - osiedle 12 domów jednorodzinnych wolnostojących - każdy dom z garażem i działką na własność -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,27 m² 5 890,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Oświęcimiu na os. Chemików, przy ul. Mieszka I. To doskonale skomunikowane osiedle, położone tuż przy Parku Pokoju, oferujące szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję komfortowe mieszkanie typu studio o powierzchni ok. 55 m , położone w miejscowości Pogórze, gm. Kosakowo, przy ul. Śliwińskiego. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dębno

Dębno,zachodniopomorskie

450 000 zł670 m² 671,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:869 m²

Polecam! Na sprzedaż część budynku usługowego o łącznej pow. 670 m2 zlokalizowanego w centrum Dębna blisko głównego ciągu komunikacyjnego. Sąsiedztwo i otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł52,58 m² 1 521,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł830 m² 96,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położoną blisko centrum Żar(ul.Witosa) uzbrojona działkę. Kształtem zbliżona do trójkąta z możliwością korekty działki z gruntami miasta na kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 861 zł36,01 m² 11 965,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,01 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 548 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1548 m2, bogata w liczne nasadzenia. Teren na działce płaski. Jest o nieregularnym kształcie jednak jej wymiary to ok. 66.7 m głębokości i 29.5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł112 m² 5 526,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - Jasło, ul. Łąkowa ostatnie wolne mieszkania! Metraż: 111 m (segment + garaż + ogródek) Liczba pokoi: 4 | Stan: deweloperski Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

44,92 zł/m²236 m² 10 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mikołów - 2 lokale użytkowe bezpośrednie zaplecze centrum! do wynajęcia W całości lub osobno! Wyremontowany, w znakomitym standarcie, obiekt funkcjonującej hurtowni kosmetycznej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 297 m² 100,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna położonej w Radziejowicach-Parcel na sprzedaż. Idealnie nadająca się pod zabudowę leśną np. domek na kółkach. Lokalizacja: -1 km od Radziejowic -1 km do sklepu Biedronka -1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nagawczyna,podkarpackie

299 000 zł2 900 m² 103,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę położoną w Nagawczynie.Nieruchomość o powierzchni 0,2900 ha o regularnym kształcie o wymiarach 27x107, teren.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł35 m² 12 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 35,00 m2. W jego skład wchodzą: - pokój dzienny (15,77 m2).

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²54 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal, położony przy uczęszczanej ulicy w Gdańsku Osowa w pobliżu stacji pkm Mieści się na piętrze nowego budynku handlowo - usługowego. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł75 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic. Prawdziwy, wielkomiejski apartament z widokiem na Plac Piłsudskiego. Oferta dla osób poszukujących, dużego, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia pięknie zaprojektowane, atrakcyjne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 50 m2 na obrzeżach Kalisza - w miejscowości Boczków (budynek przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł155,80 m² 5 096,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka na samodzielnej działce w Żelechowie pod Grodziskiem Maz. Budynek ma 155,8 m2 i ok. 565 m2 działki, nie będzie żadnych współudziałów. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

39 986 €9 299 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 9299m2 w Chlebni, powierzchnia biurowa 287m2. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie posadzka bezpyłowa manewr tir Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,90 m² 4 891,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania o powierzchni 50.90 m , położonego w malowniczym Bornem Sulinowie przy Alei Niepodległości 4. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł965 m² 333,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka budowlana blisko Sulejówka Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu, które łączy bliskość miasta z ciszą i naturą? Ta działka budowlana to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł65,30 m² 7 656,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu zlokalizowanym w Częstochowie, w dzielnicy Parkitka. Z przyjemnością prezentujemy Państwu kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Dziwnów,zachodniopomorskie

499 000 zł25,50 m² 19 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowiutki apartament z ogródkiem i strefą spa a do morza rzut kapeluszem! Są takie miejsca, w których po prostu chce się być. To jedno z nich. 25,5 m na parterze, ale.