Nieruchomości
239 986 ogłoszeń
Od najnowszych
Apartament 2-pokojowy Olsztyn
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
1 499 999 zł70,19 m² 21 370,55 zł/m²
310 000 zł2 636 m² 117,60 zł/m²
599 000 zł1 437 m² 416,84 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Mieszkanie umeblowane, ul. Chłapowskiego
Śrem,wielkopolskie
1 400 zł49,30 m² 28,40 zł/m²
Działka inwestycyjna Mikosze
Mikosze,warmińsko-mazurskie
6 000 000 zł28 100 m² 213,52 zł/m²
Dom z garażem Sierpin
Sierpin,warmińsko-mazurskie
1 600 000 zł208,90 m² 7 659,17 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa
Kraków,małopolskie
799 900 zł39,06 m² 20 478,75 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego
Warszawa,mazowieckie
2 550 000 zł123 m² 20 731,71 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice
Myślenice,małopolskie
537 600 zł56 m² 9 600 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowników
Piła,wielkopolskie
565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra
Jelenia Góra,dolnośląskie
469 000 zł53,60 m² 8 750 zł/m²
390 000 zł2 242 m² 173,95 zł/m²
1 499 000 zł83,04 m² 18 052 zł/m²
120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Nowa
Biskupice,wielkopolskie
690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²
Działka Frydek
Frydek,śląskie
99 800 zł800 m² 124,75 zł/m²
Dom z garażem, ul. Rokitek
Sandomierz,świętokrzyskie
899 000 zł350 m² 2 568,57 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska
Szczecin,zachodniopomorskie
580 000 zł89,60 m² 6 473,21 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. 3-go Maja
Ostróda,warmińsko-mazurskie
800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²
Działka Starków
Starków,dolnośląskie
99 000 zł1 757 m² 56,35 zł/m²
Rynek pierwotny
1 380 000 zł130 m² 10 615,38 zł/m²
Działka, ul. Nadbrzeżna
Gliwice,śląskie
248 000 zł3 890 m² 63,75 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Rodzinna
Wrocław,dolnośląskie
3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²
Lokal gastronomiczny Wałbrzych
Wałbrzych,dolnośląskie
25,71 zł/m²38,89 m² 1 000 zł
Działka inwestycyjna
Łukawiec,podkarpackie
399 000 zł9 400 m² 42,45 zł/m²
389 000 zł25,29 m² 15 381,57 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Izbicka
Wałdowo Królewskie,kujawsko-pomorskie
579 000 zł180 m² 3 216 zł/m²
999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²
Dom z garażem, ul. Kryniczna
Polanica-Zdrój,dolnośląskie
1 190 000 zł106 m² 840 zł/m²
Hala Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²
Działka przemysłowa, ul. Leśna
Kielno,pomorskie
736 000 zł2 300 m² 320 zł/m²
Działka budowlana Krusze
Krusze,mazowieckie
159 750 zł1 065 m² 150 zł/m²
Dom z tarasem
Charzyno,zachodniopomorskie
749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²
Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Bydgoszczy
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
328 417 zł30,13 m² 10 900 zł/m²
209 000 zł8 417 m² 24,83 zł/m²
Biuro klimatyzowane
Poznań,wielkopolskie
3 340 000 zł193 m² 17 305,70 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego
Głogów,dolnośląskie
293 000 zł38 m² 7 710,53 zł/m²
Działka Grabówka
Grabówka,podlaskie
5 200 000 zł17 310 m² 300,40 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia