Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Elgnówko

Elgnówko,warmińsko-mazurskie

65 000 zł3 313 m² 19,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z dojazdem z drogi powiatowej, z dostępem do energii, sieci wodociągowej, zaprojektowania kanalizacja sanitarna. Działka objęta strefą oddziaływania starego cmentarza (z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią I piętro! 3-pokojowe mieszkanie 48,4 m | I piętro | Wyposażone | Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blisko centrum, piękny widok z okna. Funkcjonalne, słoneczne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 9.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²1 883 m² 27 304 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa w budynku w Poznaniu, ul. Grunwaldzka Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowej w prestiżowym budynku -nowoczesnym kompleksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł23,57 m² 22 061,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament dwupokojowy położony na czwartym piętrze w inwestycji Kwartał Róży Wiatrów w Świnoujściu. Mieszkanie posiada duży balkon, który stanowi dodatkową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61,81 m² 10 499,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości komfortowe, w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,81 m , położone na drugim piętrze, na osiedlu Drabinianka -.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł35,30 m² 15 722,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 982 zł55,78 m² 11 401,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Na sprzedaż drewniany dom letniskowy oraz drugi, niezależny budynek z funkcją garaży i pomieszczeń gospodarczych a także z pokojem gościnnym w górnej części budynku. Duża,.

Szczegóły ogłoszenia

65,99 zł/m²273,68 m² 18 060 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 273.68 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

155,85 zł/m²50,69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny, znajdujący się w sercu Starego Miasta przy Placu Wszystkich Świętych. Rok temu w lokalu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 047 980 zł85,90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,95 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe, 59,95 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 59,95 m Piętro: 3 z 4 Liczba pokoi: 3 Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

83,96 zł/m²70,27 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem w nowej inwestycji. Atrakcyjny lokal użytkowy położony na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Kiełczowie. Lokalizacja w sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł113 m² 9 513,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowe segmenty z dużym ogródkiem, garażem oraz poddaszem ok. 58 m do własnej aranżacji - szybki dojazd do Warszawy Gotowe do odbioru, nowo wybudowane segmenty w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 286 zł104,40 m² 6 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

gm. Strzelin Gęsiniec - ul. Jarzębinowa malownicza inwestycja W gęsińcu oferta budynek A3 termin zakończenia budowy inwestycji - II kwartał 2026 Willa Natura to nazwa naszej najnowszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości domino poleca do sprzedaży mieszkanie o pow. 47 m2 położone w atrakcyjnej części miasta przy ul. Poniatowskiego. Lokal znajduje się na II piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 950 m² 65,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania atrakcyjna działka rolna w Niepołomicach. Nieruchomość o powierzchni prawie 40 a, położona niecały 1 km od Rynku. Teren płaski, dojazd drogą polną (gminną),.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł71 m² 4 774,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z o powierzchni 71 m2 zlokalizowane w Błażowej przy ulicy Jana Pawła II. Mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł337 m² 4 302,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m2, całkowitej 337m2 położony na przepięknej działce o powierzchni 3500 m2 w miejscowości Poddębie powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł170 m² 5 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Energooszczędny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i pięknym widokiem Forma zakupu, cesja umowy deweloperskie odbiory III kw 2026 lokalizacja Juszkowo, szybko rozbudowująca się okolica.

Szczegóły ogłoszenia

4 024 zł309,50 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wysoka hala wraz z zapleczem Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia halę o pow. 309,50 m.kw + zaplecze 26,80.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 108 m² 234,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Jeśli marzysz o miejscu na dom, w otoczeniu pól, lasu, z widokiem gór na horyzoncie i w sąsiedztwie domów jednorodzinnych to ta.

Szczegóły ogłoszenia

9 042 350 zł263,47 m² 34 320,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Unikalny trzypoziomowy apartament Z tarasem W pasie nadmorskim Pas nadmorski | Pierwsza linia | Taras | Widok na zatokę | Trzy poziomy | Garaż podziemny | Zamknięte osiedle | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m , ( po podłodze 80m2)plus piwnica. Położone w samym centrum Polkowic, w kamienicy z 2000 roku/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

855 090 zł3 167 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka położona w centrum Jastkowa o oznaczeniu mr nr 40/2 ( tereny zabudowy mieszkaniowej - zagrodowej). Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 €287 m² 3 466,90 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesna willa w sąsiedztwie jeziora oraz lasu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bezpośredni kontakt z naturą. Lokalizacja: inwestycja usytuowana jest tuż.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł54,26 m² 13 269,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w Centrum Grodziska Mazowieckiego o pow. 54,26 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowym bloku 3 piętrowym. Dwa pokoje 22 i 11 m2 n, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 000 zł97 m² 8 793,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 47m2 położonego, przy ul. Małopolskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł164 m² 8 530,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Najważniejsze informacje: dom wolnostojący blisko lasu, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, wyposażony i umeblowany, duża działka, zagospodarowany piękny ogród dający.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 600 zł62,41 m² 19 990,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hot oferta! dostęna tylko W naszym biurze! atuty: - okolica Parku Oliwskiego - w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa - blisko do skm, tramwaju i przystanków autobusowych - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł285 m² 6 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Złotoryja, dom, rezydencja, sprzedaż. Okazały i wysokiej klasy dom jednorodzinny o charakterze rezydencjonalnym. Położony przy ul. Tadeusza Kościuszki w pięknie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł622,76 m² 6 423,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:576 m²

Na sprzedaż historyczna kamienica z sutereną , garażem , posadowiona na działce prostokątnej o powierzchni 581 m2, zlokalizowana w ścisłym centrum Chełma przy ul. Reformackiej.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł61,25 m² 13 457,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Smak porannej kawy na tarasie miesza się tutaj z zapachem pobliskiego parku. Słyszysz jedynie kojący szum liści, który skutecznie odcina Cię od miejskiego zgiełku. To miejsce, gdzie laboratoryjna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Romana Dmowskiego w Sosnowcu - Zagórzu. Mieszkanie jest jasne, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 800 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tyko u mnie! Na sprzedaż działka usługowo-budowlana o powierzchni 18 ar w promocyjnej cenie 110 000 zł. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, prąd w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł185,10 m² 4 835,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 182 m , zlokalizowany w Żabiczynie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i terenów chronionych Parku Krajobrazowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dziwnów,zachodniopomorskie

480 000 zł1 248 m² 384,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną położoną w Dziwnowie. Nieruchomość gruntowa jest w kształcie prostokąta o powierzchni około 1248 m2. Położona na trasie Dziwnów- międzywodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł315 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom na dużej działce (2570 mkw), aktualnie Z częścią biurową I mieszkalną, z ponad 500-metrowym utwardzonym kostką placem Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł113,72 m² 6 683,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i spokojnej części miejscowości Dobrzykowice idealny dla rodzin szukających komfortu życia blisko miasta, ale.