Nieruchomości

239 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 150 000 zł215,03 m² 9 998,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes - w pełni funkcjonujący hostel w centrum Starogardu Gdańskiego Przedmiotem oferty jest kompletny, dochodowy biznes w postaci działającego hostelu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

840 000 zł58 m² 14 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż domek całoroczny w stanie deweloperskim o powierzchni 58m 2,wybudowany w 2024r,który usytuowany jest w spokojnej okolicy w miejscowości Rewal.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł24,89 m² 110,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament w stylu Hamptons | klimatyzacja | blisko obc | ostatnie piętro | wysoki standard Wyobraź sobie poranek w jasnym, eleganckim wnętrzu, gdzie naturalne światło wpada przez duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 222 400 zł67,16 m² 18 201,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament od 67.16m2 wyposażony w 2 łazienki na 5 piętrze w Nowym Budynku Borek-Fałęcki/Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

535 000 zł72,40 m² 7 389,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72,40 m z balkonem lub tarasem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,74 m² 19 610,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł994 m² 135,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W gorzycach Do sprzedania oferujemy działkę w trakcie podziału geodezyjnego o pow. ok. 994 m 2 zlokalizowaną w Gorzycach z bezpośrednim zjazdem od ul.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł391 m² 969,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość zabudowana budynkiem w zabudowie bliźniaczej położona w Jędrzychowicach. Powierzchnia budynku (na parterze) wynosi około 172.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł220 m² 18 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 172 m²

***wyjątkowa nieruchomość premium na warmii nowe kawkowo | 39,1 ha prywatnej enklawy natury*** ***przedmiot sprzedaży*** Przedmiotem sprzedaży jest absolutnie wyjątkowa, luksusowa nieruchomość premium.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 000 zł292 000 m² 9,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna pod zieloną górą 29,200 ha przy dk27 | Gotowe magazyny | Studnie | Transformator | Teren ogrodzony doskonała lokalizacja To miejsce, które pracuje na Twój zysk:.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 000 zł95,32 m² 14 099,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wspaniale doświetlony naturalnym dziennym światłem, funkcjonalny apartament z ogrodem i tarasami, miejscami garażowymi oraz komórką lokatorską, o powierzchni 95,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

2 850 000 zł290 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:874 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w Rewalu, 400m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 165 m2, który mieści się na szóstym (ostatnim) piętrze w części frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal posiada taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł29 500 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 2,95ha przewidziana w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w części pod zabudowę zagrodową i , w pozostałej części rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,27 m² 9 527,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy funkcjonalne, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy blisko lasu. Wyjątkowa lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i prywatność oraz codzienny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł124 m² 2 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Biuro Tara przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego typu wysoki parter o powierzchni około124m2 położonego w Janowcu Wlkp. Jest to dom do kapitalnego remontu. Remont obejmował.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

W naszej ofercie funkcjonalny i nieduży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Widuchowa Stacja: - przedmiotem sprzedaży jest udział w domu o pow. ok. 110 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł75,53 m² 6 209,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, która łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł87 900 m² 4,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A Działki leśne i rolne we wsi Mościska, gmina Michałowo: - las 46.200 m 2 - działki rolne 40.400 m 2 Numery działek leśnych - 44.700 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 953 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna duża działka budowlana o powierzchni 2953 m zlokalizowane w spokojnej i urokliwej dzielnicy Działdowa, a dokładniej w Filicach. Cena to jedynie 210 000.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,90 m² 8 043,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 86,90 m położone przy Alei Wojska Polskiego Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w zadbanej, wyremontowanej kamienicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł110 m² 11 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Nowoczesny dom z ogrodem na zamkniętym osiedlu Oferuje na sprzedaż elegancki, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m , położony w sercu Nowej Woli kolo.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 801 m² 278,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną | jelenia góra | wz na 60 mieszkań | pum 4150 m Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45 m² 14 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem pogorzelica gotowy biznes 45 m + taras 15 m Na sprzedaż w pełni wyposażony, całoroczny apartament inwestycyjny bryza położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł46,03 m² 28 242,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 46 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Oxygen przy ul. Wronia 45 tuż obok Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł47,60 m² 3 046,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 , które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł94 m² 7 393,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 94 m blisko Wrocławia Gajków, 2 miejsca postojowe, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na nowo powstałym osiedlu Pastelove Dom. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

853 000 zł40,68 m² 20 968,53 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na morze w Międzyzdrojach! Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 40,68 m2 znajduje się na I piętrze w inwestycji 'balticus.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,50 m² 10 225,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Funkcjonalny, nowoczesny, atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32,70 m² 10 703,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 32,70 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Górskiej 1 (czechów Południowy, lublin). Na 32,70.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł1 470 m² 529 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 076 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży Pałacu z parkiem. Pałac pochodzi z lat 20. XVIII w., zbudowany jest na zrębach renesansowej rezydencji. Fundatorem była.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł120 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 039 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego w malowniczej miejscowości Chwalęcice, z szybkim dojazdem do centrum Gorzów.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł297,50 m² 8 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 567 m²

Na sprzedaż oferujemy dom znajdujący się w cichej i spokojnej, zalesionej lokalizacji oferującej prywatność i kontakt z naturą, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż Mieszkanie 66 m położone na Nowym Mieście przy spokojnej i cichej ulicy Fredry, znajdujące się na trzecim piętrze zadbanej kamienicy. Układ mieszkania: - 2 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2300 m2 położona w miejscowości Szczawa, gmina Kamienica. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa działkę jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

145 920 zł1 536 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Prezentujemy ustawny grunt o powierzchni 1536 m , zlokalizowany w spokojnej części Polanki Wielkiej ul. Pasternik. To oferta łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 000 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę wyjątkowa okazja Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną w doskonałej lokalizacji Gnojnik, przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł313,62 m² 8 258,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy komfort rodzinnego życia z bezpieczeństwem dostępnym od zaraz? Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z 2005 roku, położony na Osowie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 187 zł84 m² 5 752,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* kupujący nie płaci podatku pcc (sprzedający wystawia fakturę vat). Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł157 m² 4 012,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-