Nieruchomości

239 899 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 500 zł1 300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chichy, działka budowlana 1300 m2, sprzedam, cena 58 500 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam działkę budowlana w Chichach gmina Małomice. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł120,86 m² 4 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy szeregowe z garażem w otoczeniu lasów z bardzo dobrym dojazdem - Wola Rzędzińska gm. Tarnów Biuro Nieruchomości domfinance , ma przyjemność przedstawić Państwu drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł80 m² 18 738 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 80 m2, na którą składa się: część dzienna, a więc salon z aneksem kuchennym (27,33 m2), przeszklony gabinet, który zwiększa funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,70 m² 8 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

51,44 zł/m²347,96 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z powierzchnią biurową zlokalizowaną niedaleko centralnych stref Wrocławia, tuż przy Placu Strzeleckim. Lokalizacja ta cieszy się doskonałymi połączeniami za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

59,71 zł/m²133,98 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu lokali biurowych, w doskonałej lokalizacji - przy ul. Bydgoskiej 2 - w Świeciu z miejscami parkingowymi. Do wynajęcia trzy lokale na pierwszym piętrze budynku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101,28 m² 9 379,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

To propozycja dla osób, które chcą wyjść z mieszkania w bloku, ale nie potrzebują dużego, wolnostojącego domu z wysokimi kosztami utrzymania. Tu masz własną przestrzeń, własny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,20 m² 4 044,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje - 49,2 m2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 050 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1050m2 Rusiec k/nadarzyna. Super lokalizacja! Na sprzedaż piękna działka budowlana 1050m2 Rusiec koło Nadarzyna - z potencjałem pod zabudowę jednorodzinną! Szukasz cichego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 1000 m2 w willowej dzielnicy Tarnowskich Gór - dzielnica Repty Śląskie, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Segiet. Doskonałe walory.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 397 m² 227,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny u podnóża Karkonoszy. W sąsiedztwie nowo powstającego Multimedialnego Parku Rozrywki w Piechowicach Zapraszam Państwa do prezentacji gruntu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

15,52 zł/m²58 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal w budynku dworca kolejowego o pow. 58,86 m2 usytuowany w Miasteczku Śląskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł210 m² 7 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny, nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący Żory - okolica Rudziczka. Bardzo dogodny dojazd do centrum żor, okolica nowych domów. Tylko W solid taka oferta wyłączność Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł142 m² 3 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 554 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu klimatyczny, drewniano-murowany dom jednorodzinny z lat 60 zlokalizowany w Dynowie. Budynek posadowiony na malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56 m² 17 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Gotowiec inwestycyjny - 5 wynajętych pokoi Gotowiec inwestycyjny na pograniczu Żoliborza i Bielan - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł350 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Do wynajęcia umeblowana reprezentacyjna willa zlokalizowana w spokojnej okolicy niedaleko centrum miasta w Łaziskach Górnych przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł482 m² 10 788,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Kraków - Swoszowice - Luksusowa willa w otoczeniu natury Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusową willę w otoczeniu natury o imponującej powierzchni 482 m . Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 190 zł72,63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|64 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 72,63 m Piętro: 6 | 6 Taras: 9,92 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł43,51 m² 18 133,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nieruchomości premium z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie, idealne do dalszego wynajmu z możliwością oddania do zarządzania Niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł20 155 m² 888 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu działki zabudowanej w sercu logistycznej części trójmiasta: przedmiot oferty: nieruchomość o powierzchni 2 ha skłąda się z: -Działka nr 189/11 o powierzchni 1,97.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł1 000 m² 469,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1000 m Wisełka, blisko morza i jeziora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w malowniczej miejscowości Wisełka. Media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Brak prowizji dla kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę trzypoziomowego lokalu mieszkalnego w domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,70 m² 13 556,62 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Pięciopokojowe mieszkanie na sprzedaż - Praga Południe (inwestycja pod wynajem na pokoje) Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Pradze Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł8 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Duży, jednoosobowy pokój w doskonałej lokalizacji przy ulicy Międzyborskiej 50. Znajduje się w mieszkaniu 5-pokojowym w którym znajdują się dwa aneksy kuchenne, łazienka oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł700 m² 1 284,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w spokojnej części Pszczółek, idealna przestrzeń dla tych, którzy chcą żyć blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na 700.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł2 491 m² 232,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice o pow. 24,91 ara. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 252 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 4252 m2 częściowo zadrzewioną samosiejkami, położoną przy głównej drodze w miejscowości Strzelino, gm. Redzikowo,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł74 m² 5 067,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Nasze biuro nieruchomości nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przytulną i klimatyczną nieruchomość zlokalizowaną tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł50,51 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3 pokoje przy zalewie nowohuckim stan deweloperski Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w Nowej Hucie tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł800 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność - dzierżawa wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Przedmiotem dzierżawy jest nieruchomość komercyjna położona przy ulicy Powstańców Styczniowych 40a.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł250 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 662 m²

Dom z pensjonatem agroturystycznym | 250 m w sercu Puszczy Białowieskiej | 2600 m działka Zamieszkaj i zainwestuj w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 354 265 zł80,41 m² 16 842 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

4 320 zł135 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu/magazynu znajdującego się w dzielnicy Bieńczyce przy ulicy Makuszyńskiego. W tej i w innych lokalizacjach dostępnych dużo.

Szczegóły ogłoszenia

11 999 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu domu położonego na krakowskim Zwierzyńcu. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, zielonej okolicy. Nieopodal znajdują się parki,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł455 m² 1 802,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

NA sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny, położony W centrum miejscowości, posiadający wydzielone 3 lokale usługowe oraz duży lokal mieszkalny Pow. użytkowa budynku: 455 m2, pow. nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m , położona na parterze budynku przy Osiedlu Willowym 3 w Krakowie, z miejskim ogrzewaniem i Internetem.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia lokal komercyjny z witryną na wynajem o powierzchni 15 mkw ,z dostępem do toalety.Lokal z witryną usytuowany jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł3 291 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka rolna we wsi Piekary gmina Mszczonów powiat Żyrardowski. Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 3291 m2 ( piąta linia zabudowy).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

1 500 000 zł117 m² 12 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta w niedalekiej odległości od jeziora - idealna jako teren inwestycyjny. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową ofertę naszego biura - szczególnie polecamy klientom.

Szczegóły ogłoszenia

506 550 zł46,05 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 800 m² 77,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - duża działka - okolica cicha i spokojna - doskonałe tereny na rower - kwintesencja Żuław.