Nieruchomości

239 841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

309 900 zł29,01 m² 10 682,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie - atal Zakup bez 2% podatku pcc lokalizacja, atlas Arena - 7min Dworzec Łódź Kaliska - 8min Park im. ks J. Poniatowskiego - 8min Park na Zdrowiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 805 500 zł5 611 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta sprzedaży dwóch działek usługowych o powierzchni 5611 m każda w centrum Człuchowa. Przedstawiamy działki usługowe w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł6 479 m² 172,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków, nowa Huta - działka na sprzedaż o powierzchni 6479 m2 ul. posiadająca dostęp do drogi z dwóch stron - ul. Wielkich Pieców oraz ul. Lubocka - Kraków - Nowa Huta Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł203 m² 6 256,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny z dużą halą, sprzedawany w stanie deweloperskim. Cena nieruchomości wynosi 1 270 000 zł. Opis nieruchomości: dom o powierzchni użytkowej 203 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

779 000 zł88 m² 8 852,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł195 m² 2 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom blisko centrum dąbrowy tarnowskiej - ul. Grunwaldzka nowa, niższa cena! Oferujemy na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony ok.500m od centrum Dąbrowy Tarnowskiej , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 000 zł3 292 m² 1 382,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

LV Development prezentuje projekt inwestycyjny działka na sprzedaż z pozwoleniem na budowę w Sosnowcu, ul. 3 maja vis-à-vis Urzędu Miasta Na sprzedaż działka budowlana z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

40,62 zł/m²160 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Janikowo - duża przestrzeń biurowa Z dobrym dojazdem, czytelnym adresem I miejscami parkingowymi Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu powierzchni dla firmy. Łącznie to ponad.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł124,93 m² 6 643,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom do własnej aranżacji, znajdujący się w doskonałej lokalizacji Nowa Huta, kościelniki. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej i cichej okolicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

72 103 zł2 726 m² 26,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Gniezno tereny przemysłowe - do wynajęcia hala magazynowa wysokiego składowania - powierzchnia 2726 m2, wymiary 34,5 x 79,0 m. Wysokość hali 10,38 m (do kratownicy). Uwaga: hala bez słupów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 613 zł35,61 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 35,61 m2 w stanie deweloperskim Rembertów w Warszawie.Termin odbioru IV 2025 J1-39 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł46,40 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania do własnej aranżacji powierzchni użytkowej 46,40 m2 usytuowanego na parterze w dwupiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 800 zł78,76 m² 86,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mierzyn 4 pokoje z ogródkiem 2 miejsca postojowe Bez czynszu Pompa ciepła Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie położone w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 800 m² 103,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem inwestycyjnym Komorowice Krakowskie, ul. Dusznicka. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Najważniejsze atuty: - gaz, woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł59,80 m² 78,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowoczesny, dwupoziomowy apartament w ofercie na wynajem, zlokalizowany w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ulicy Kopernika, w pobliżu Placu Ratuszowego, bazyliki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Wiartel budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł345,10 m² 7 244,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na dużej działce o powierzchni 1700 m2 znajduje się pięknie zaprojektowany dom z basenem (w bryle budynku) z garażem na dwa samochody. Willa ma dwa poziomy (parter i piętro).

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 844 m² 200,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej, górskiej miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie Szczyrku jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł88 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Nowa oferta na rynku. Do sprzedania gotowiec inwestycyjny w Starym Mieście przy ul. Długiej ( pomiędzy Placem Słowiańskim a ul. Szlak) Apartament o powierzchni 87,90 m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż mały ośrodek wczasowy/kemping w Kruszwicy o wdzięcznej nazwie Gęsia Saga. Ośrodek położony jest na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 206 m² 285,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna o pow. 2206 m2 w południowym Milanówku. Wymiary: 67 x 32 m. Wszystkie media miejskie w ulicy. Teren częściowo zadrzewiony. Dojazd drogą gminną. Otoczenie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł36,53 m² 8 212,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 1. piętro | Winda | Spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 032 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o własnym miejscu w spokojnej, górskiej okolicy ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję piękną działkę o powierzchni 30,32 ar, położoną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86,60 m² 11 535,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł109 m² 11 467,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż piękny, dobrze doświetlony lokal z witrynami od ulicy położony przy wjeździe na duże osiedle na Wawrze. Budynek z 2021 roku. w stanie deweloperskim Przed lokalem znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

230 zł/m²169 m² 38 870 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną! Wejście do lokalu jest z poziomu chodnika Brak wspólnoty mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł826 m² 671,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W malowniczej okolicy położenie Działka zlokalizowana jest we wsi Rozewie ( powiat pucki, gmina Władysławowo), w okolicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł33,10 m² 17 975,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania, położonego przy ul. Jana Zamoyskiego na Pradze-Południe w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 32,6 m znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł440 m² 2 952,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom + Budynek Usługowy w samym Centrum Bielska-Białej Sprzedam dom z dużym tarasem w samym centrum Bielska-Białej. Dom o powierzchni 100 m2 sprzedawany razem z nieruchomością.