Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 149 000 zł253,90 m² 4 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny w Różnowie - jednej z najchętniej wybieranych miejscowości pod Olsztynem. Zaledwie 10 minut jazdy od miasta, w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,20 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży nowa inwestycja położona w północno-wschodniej części miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy i terenów zielonych. Mieszkanie o pow. 72m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Działki Leśne, przy ul. Szczecińskiej. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł22 941 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad jeziorem Marąg - w sercu Warmii i Mazur Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

279 000 zł37,80 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, parter i zielona okolica - wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji na łódzkiej Górnej (nowe Rokicie). Blisko Politechniki, z dobrym dojazdem do centrum i dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł93,80 m² 9 061,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m2 znajdujące się w ścisłym centrum miasta, w kamienicy. Opis mieszkania Salon połączony z otwartą kuchnią Sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna znajduje się w miejscowości Okuniew niedaleko ulicy Mokrej , w województwie mazowieckim. Obręb ewidencyjny działki-Okuniew, gmina Halinów. Identyfikator działk:.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł6 230 m² 84,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy w sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,63 ha położoną przy ul. Pątnowskiej k/legnicy. Działka w kształcie regularnym z dostępem do drogi głównej (asfaltowej).

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej. Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia , garderoba,kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 003 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej miejscowości Mistów, w gminie Jakubów, powiat miński Działka nr 208/12 - Powierzchnia: 990 m - Wymiary: około.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 180 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka W niwiskach, niedaleko szkoły Działka położona w miejscowości Niwiska, na nowopowstającym osiedlu domów, niedaleko Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym. 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 624 920 zł139,42 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł200 m² 2 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedania dom w trakcie budowy położony w Giebułtowie gm. Mirsk. Szczegóły oferty: - budynek częściowo wykończony posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 520 zł45,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,96 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł88,70 m² 7 767,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowe domy w zabudowie szeregowej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Herbacianej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł65,77 m² 13 912,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,77 m2 zlokalizowane przy ul. Chabrowej na Sławinie. Do mieszkania przynależy duży ogród o powierzchni 70 m2. Wykończenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 000 zł14 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1,4 ha. Położona w miejscowości Oblęgór, gmina Strawczyn. Nieruchomość usytuowana pośród terenów zielonych Suchedniowsko -.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł24 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 24 000 m , zlokalizowana w Uchaniu Dolnym, niedaleko Łowicza. Cena ofertowa wynosi 168 000 pln, co przekłada się na około 7 pln za m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł486,65 m² 5 137,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Szukasz pomysłu na inwestycję i cenisz sobie lokalizację blisko centrum Wadowic? A może chcesz adaptować budynek usługowy na mieszkania? Nieruchomość w terenach mieszkaniowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,60 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na ul. Bazylianówka (ponikwoda). Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 577 m² 285,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę budowlaną w Radoniach o powierzchni 1577m2. Wszystkie media łącznie ze światłowodem dostępne w drodze gminnej tuż przy działce. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł800 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witaj w oazie spokoju, zaledwie 15 km od urokliwego brzegu morza! Ta działka rekreacyjna to nie tylko kawałek ziemi - to miejsce, gdzie natura spotyka się z możliwościami relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 449 m² 448,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy nieruchomość o ogromnym potencjale, idealną dla inwestorów poszukujących zarówno przestrzeni pod działalność gospodarczą, jak i możliwości stworzenia unikalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,73 m² 11 410,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową w centrum Gdańska - ul. Powstańców Warszawskich, dzielnica Aniołki, blisko Śródmieścia Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100m2 zlokalizowane w miejscowości Czosnów przy ul. Polnej, gm. Czosnów w powiecie Nowodworskim. Wymiary : 32 m x 34 m. Piąta linia.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł89,30 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na ostatnim piętrze W jednej Z najlepszych lokalizacji W krakowie Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 89,30 m2 usytuowany na V piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł56,34 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,34 m z ogródkiem położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Rocha w Rzeszowie. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,70 m² 8 631,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zdrojowej przestronne 2 pokojowe, z oddzielną kuchnią. Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł451,63 m² 2 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną - wolnostojący budynek przystosowany do prowadzenia pensjonatu, położony w spokojnej dzielnicy Dźbów.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 zł18 m² 169,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Gryfice,zachodniopomorskie

880 000 zł157,40 m² 5 590,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 036 m²

Dom Z dużą działką I potencjałem inwestycyjnym na sprzedaż! Kup i czerp korzyści finansowe z nieruchomości! Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł124 m² 4 031,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²