Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2018r. znajdującym się na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł39,91 m² 8 895,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: mieszkanie 39,91 m Wyścigowa 42, radom Kupujący zwolniony z podatku pcc (0%) Oferujemy nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,91 m w inwestycji Wyścigowa 42.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 271 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 12,71ar ( 1271 m2 ), położoną w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się wsi Krotoszyce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,01 m² 13 186,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

480 000 zł71,18 m² 6 743,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam piękny, 3-pokojowy apartament wykończony pod klucz Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów. Uklad.

Szczegóły ogłoszenia

570 350 zł46,75 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,75 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas- oferta na wyłączność:) Wyjątkowy dom z duszą, z ogromnym potencjałem, wraz z budynkiem usługowym Lokalizacja: wieś w Gminie Żarów, kierunek Wrocław, oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł6 700 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów położonej w gminie Adamów. Ta malownicza wieś z bogatą historią, znajduje się na lubelszczyźnie w powiecie łukowskim. Przepływa przez nią.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł20 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna kawalerka w centrum - ul. Poniatowskiego idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo dobrze doświetlona kawalerka zlokalizowana przy ul. Poniatowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Są mieszkania i są przestrzenie, do których po prostu chce się wracać. To jest ta druga kategoria. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m daje coś, czego nie oferuje większość.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł495 m² 838,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł180 m² 7 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:384 m²

Rzut domu w zabudowie bliźniaczej, a dom do kapitalnego remontu Ołtaszyn cicha, uporządkowana lokalizacja do sprzedaży dom jednorodzinny siedmiopokojowy. Rozkład: parter: hol wejściowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Wyjątkowy dom z duszą i nowoczesną technologią gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 225 m , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na wsi ze starymi zabudowaniami na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę zabudowaną domem i budynkami gospodarczymi położoną w miejscowości Płonica, gmina Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł49,97 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł30 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

!oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż kawalerka na Woli | Idealne dla singla lub inwestora! W ofercie biura nieruchomości Pepper House prezentujemy Państwu funkcjonalną, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł215 m² 7 902,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej Baszkówce pod Piasecznem. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł342,20 m² 6 136,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Karniowice! Przestronny i komfortowy 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na ładnie zagospodarowanej prawie 16 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Doliny Bolechowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 800 zł239,20 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni około 240 m, położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 1200 m, usytuowany w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł7 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę idealną pod większą inwestycję. Grunt jest położony pomiędzy Raculą, a Drzonkowem. Powierzchnia działki to 7200m2 Nie był składany wniosek o wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł36,02 m² 9 578,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! rezerwacja! Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie zlokalizowane w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny położony jest na parterze niskiego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł700 m² 311,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Uzbrojona działka budowlana- żory- blisko samego centrum! Super lokalizacja! *218 tys* licencjonowane biuro nieruchomości solid .Przedstawiam Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

73,33 zł/m²75 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem | Chrzanów, ul. Krakowska | parter | 75 m Do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Chrzanowa, przy jednej z głównych ulic: ul. Krakowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł460 m² 3 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:566 m²

Świetna oferta prosperującego domu Z wydzielonymi 7 mieszkaniami pod wynajem. Proponuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej oraz mały domek mieszkalny w Jeleniej Górze na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²105,65 m² 7 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 7 pokojowy na Mokotowie (sielce). Dobra komunikacja : tramwaj, autobus. Czynsz 72,9 zł/m2 netto + vat + prąd Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Teren jest ogrodzony i przez.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 306 m² 130,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m2 , zlokalizowana w Oblęgorku , przy ul. Gimnazjalnej, gm. Strawczyn. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 569,40 m² 3 853,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:61

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja przy dobrym zarządzaniu zwróci się W przeciągu 4 lat! Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu jednego z najpiękniejszych miejsc na Kociewiu. Miejsce to, położone nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29,58 m² 7 099,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie położone w spokojnej części miasta, niemal w centrum Ustrzyk Dolnych, przy ul. Nowej. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł202,20 m² 7 171,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Westate Katowice prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Sosnowca. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł34,84 m² 20 264,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartment 2-pokojowy 500 metrów od plaży w inwestycji Perłowa Przystań w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Usytuowany na 1 piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł140 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowe domy szeregowe W ofercie! Tarnowskie Góry, ul. Witosa 58 | Dom 140 m | 5 pok. | ogród | Garaż Przedstawiamy trzy segmenty środkowe w nowoczesnej zabudowie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 190 zł52,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł124 900 m² 6,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:78 800 m²

Polecamy Państwu gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Michałowo. W skład gospodarstwa 12,49 ha wchodzą 4 działki w gm. Michałowo. - działka rolna zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł39,90 m² 16 766,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku na spokojnym, ogrodzonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł30 003 m² 16,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka o powierzchni 30003m2 i wymiarach 100x300 położona w miejscowości Bystrzanów gmina Tarczyn. Brak mpzp, możliwość zabudowy zagrodowej/siedliskowej. Użytki gruntów:.

Szczegóły ogłoszenia

27,98 zł/m²193 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal położony przy ulicy Przemysłowej w Tarnowie! Lokal z najduje się na pierwszym piętrze w budynku handlowo-usługowym, składa się z trzech pomieszczeń (109m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bezczynsowe mieszkanie trzypokojowe po remoncie, z przynależnymi miejscami postojowym na posesji. Mieszkanie znajduje się I na piętrze jednorodzinnego budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²88 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[podstawowe informacje] Adres: ul. Jana Kazimierza 68, warszawa - Wola Powierzchnia: 88 m2 Rok budowy: 2018 Czynsz najmu: 8 800 pln netto / 1 miesiąc (ważne! Właściciel jest otwarty na negocjowanie stawki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowią 4 działki siedliskowe zlokalizowane w miejscowości Krągi pod numerem 197. Działki, każda powyżej 3000 m2 sprzedawane będą w cenach od 150.000 zł. za działkę.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 000 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawne działki budowlane w Sufczynie - doskonała lokalizacja! dostępne dwie ostatnie działki Szukasz działki w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta i pełną.