Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 290 000 zł1 833 m² 704 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Swoszowice , ponad 18 arowa działka , pod kameralną inwestycję. Droga dojazdowa wewnętrzna ślepa. Według planu zagospodarowania możliwość budowy budynków wolnostojących lub w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł126,90 m² 12 214,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Brak prowizji za pośrednictwo Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w miejscowości Węgrzce (gmina Zielonki), tuż przy północnej granicy Krakowa. Projekt obejmuje sześć.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł164,30 m² 8 630,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Kliniska Wielkie. 5min do drogi ekspresowej S6, 20min do lotniska, 20min do Szczecina. Dom budowany przez osobę prywatną, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 070 m² 210,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1070 m2 pod budowę domu jednorodzinnego. Bardzo dobra lokalizacja na obrzeżach Bielawy, blisko sklepy, przychodnie, przedszkola. Działka bez planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 484 210 zł11 417 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne łącznie 1,1417 ha Syców | mpzp | media | zabudowa bliźniacza i szeregowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznym potencjale deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,60 m² 10 922,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,6 m , położone w ocieplonym budynku na granicy Śródmieścia i Turzynu zaledwie kilkadziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

32,24 zł/m²15,51 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal na I piętrze w zmodernizowanym dworcu w Siedlcach. Powierzchnia najmu 15,51 m2. Nowy czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 000 zł149 130 m² 388,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Górze Kalwarii. Powierzchnia 14,91 ha. Mpzp tereny produkcyjno - magazynowe z dopuszczeniem usług. - max. intensywność zabudowy 1,5. - max. wysokość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Królewiecka

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

30 zł/m²1 040,46 m² 31 214 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Królewiecka 39, mrągowo Powierzchnia uż.: 1040,46 m2 Liczba pomieszczeń: 14 Grunt: dz. ewid. nr 153 o pow. 1 463 Cena: 30 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

1 844 640 zł10 248 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

***oferta na wyłączność*** Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10248m , położona w spokojnej części Sosnówki jednej z najbardziej urokliwych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²138 m² 8 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 138 m2, usytuowany na I piętrze nowoczesnego biurowca przy ulicy Sportowej w Gdyni. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym stanem technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kraków,małopolskie

178 650 zł3 573 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 41 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 24 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 439 m² 208,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka w Sołtykowie o powierzchni 1439 mkw. Media dostępne w ulicy to prąd, woda oraz gaz. Działka posiada wydane warunki zabudowy , dojazd z drogi asfaltowej gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

599 412 zł956 m² 627 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bielsko - biała, kamienica cena do negocjacji! działka budowlana, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania Oferuję Państwu działkę budowlaną -zlokalizowaną w idealnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

14 406 €3 430 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem magazyn o powierzchni 3430m2 zlokalizowany na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Cechy: bezpyłowe posadzki o dopuszczalnym obciążeniu 5 T/m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 425 006 zł143,94 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 143,94 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 €/m²420 m² 12 251 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu biuro z pięknym widokiem na centrum Warszawy, naprzeciwko Dworca Centralnego, w prestiżowym budynku. Osobliwością jest to, że biuro jest umeblowane i wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Guzice

Guzice,dolnośląskie

119 000 zł1 100 m² 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 11 arów - Guzice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 11 arów , położona w spokojnej się części Guzic. Lokalizacja: dojazd wybrukowaną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Oferuję Państwu klimatyczne siedlisko agroturystycznego położonego na uboczu wsi Koziki-Majdan w otoczeniu lasów. Duża przestrzeń, brak zgiełku, śpiew ptaków, zapach drewna to niejedyne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! nowa! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow.4000 m2 z zapleczem socjalno-sanitarnym i powierzchnią biurową. Możliwość przygotowania.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 164 m² 77,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1164 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach około 23 m x 50 m, położona w Choceniu, w województwie kujawsko-pomorskim, w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

32 500 zł1 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Hala produkcyjno-magazynowa z 5 tonową suwnicą. Bezpośrednie wejście na halę.

Szczegóły ogłoszenia

95,45 zł/m²22 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości quality-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe lokale handlowo-usługowe na wynajem, stworzone z myślą o przedsiębiorcach poszukujących nowoczesnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115,52 m² 8 215,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiam, bliźniak o powierzchni ok. 115m2. Posadowiony na działce 355m2 Budynek będzie oddany do użytkowania w Stanie Deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

3 215 000 zł134 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł54,66 m² 8 232,71 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zwykle sprzedajemy tu mopopodobne wynalazki i garnki, które rzekomo potrafią smażyć bez tłuszczu. Ale dziś dziś mamy coś, co naprawdę istnieje mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł5 433 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia obszar budowlano - rolny 54,33ar położony w Żarnówce ok. 8,5km od Makowa Podhalańskiego. W skład tej oferty wchodzi obszar budowlano- rolny położony w przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 320 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - bezpośrednio w linii lasu ___ lokalizacja Nieruchomość jest położona w Rajszewie, w podwarszawskiej Gminie Jabłonna. Działka mieści się na końcu lokalnej uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 393 zł43,20 m² 16 560,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 817 zł114,80 m² 10 974,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5 - pokojowego mieszkania z dużym balkonem, które znajduje się w centrum nowo powstałego,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł295 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dom narożny w zabudowie szeregowej na działce 218m2, wybudowany w technologii tradycyjnej w 1994r Budynek składa się z czterech kondygnacji o powierzchni całkowitej 295m2. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tuszyma,podkarpackie

77 900 zł1 171 m² 67,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dwie działki o powierzchni 0,1149 ha i 0,1363 ha położone w Tuszymie.Nieruchomości gruntowe o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

38,50 zł/m²165,95 m² 6 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokale biurowy 165,9 m.kw. na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu Czujki dymu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł63,50 m² 9 598,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bezczynczowe bez podatku pcc 2% bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł197 m² 7 360,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w miejscowości Sulejówek. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 197m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

37,51 zł/m²93,30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 93,30 m.kw. Piętro: 1 z 1 Przeznaczenie: biurowe Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie wspólne Czynsz: 3 500 zł netto Opis: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 000 zł50,30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 50,3 m2, położony w centrum Lublina w budynku z 2025 roku. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł49,38 m² 19 643,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,38 m , położone na warszawskich Bielanach - w spokojnej, zielonej części miasta, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: apartament o całkowitej powierzchni 79 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki, wc oraz 2 balkonów. Standard: apartament został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²500 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek biurowy w samym centrum Warszawa Ursus. Budynek w stanie developerskim. Zagospodarowanie pod własne potrzeby prowadzonej działalności. Pod biura, restauracje, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,25 m² 12 981,95 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tylko W maju! super oferta! super cena! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,25 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Jarząbka, na 9. piętrze.