Nieruchomości

239 863 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

47,52 zł/m²14,73 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 566 zł40 m² 13 839,15 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji - świetna propozycja dla siebie lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

70 876 zł1 222 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dziesięciu działek pod Barcinem. Media; woda Wymiary działek; 1318m2, 1222m2, 1574m2, 1348m2, 1413m2, 1439m2. Działki objęte są miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 100 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w urokliwej miejscowości Ścięgny, zaledwie 3 min od Karpacza w powiecie karkonoskim, gm. Podgórzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

575 000 zł44,27 m² 12 988,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie jar Heweliusza budynek A bez podatku pcc Przedstawiamy mieszkanie o pow. 44,27 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą od poziomu -1.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na spokojnym osiedlu w Suchym Lesie, bezpośrednio przy granicy z Poznaniem. Układ i wyposażenie: > Jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł312 m² 227,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do użytkowania atrakcyjnej i urokliwej działki rod o powierzchni 312 m . Klimatyczna działka w dobrzej skomunikowanej części Gdańska, zadbana z liczną.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł466 m² 901,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone przy ul. Firlejowskiej w Lublinie, o numerach ewidencyjnych 121 i 122. Najważniejsze informacje : - łączna powierzchnia to 466.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł24,50 m² 21 469,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1-pokojowy apartament zlokalizowany na Włochach przy ul. Wiktoryn budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w budynku z 2023 roku. Nieruchomość Apartament o powierzchni 24,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 311 m² 112,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Działkę budowlano - rolną o powierzchni 2311 m2 zlokalizowaną w miejscowości Smyków, gminie Daleszyce , powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł62,23 m² 20 070,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Luksusowa, nowa rezydencja. Idealna dla ludzi ceniących klasę i dobry smak. Jest to niewątpliwie perła wśród rezydencji na Starym Wilanowie! Ponadczasowa forma oraz symetryczny układ bryły.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł800 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuje do wynajmu halę ok 800m2 Zabrzu na terenie przemysłowym: opis obiektu: budynek o całkowitej powierzchni ok. 800 m, składa się z hali głównej o powierzchni ok 550 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

906 000 zł64,50 m² 14 047 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium * w ofercie również inne metraże * Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 60-metrowe mieszkanie na drugim piętrze domu przy ul. Partyzantów w Świdniku - w bardzo bliskim sąsiedztwie lasu "rejkowizna". Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł88 m² 6 465,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w budynku z windą zlokalizowanego na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²77,09 m² 7 709 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kluczowe parametry: przeznaczenie: handel, usługi, gastronomia Powierzchnia: 77,09 m2 Lokalizacja: ul. Grójecka róg Spiskiej Wysokość 3,35 m Standard: lokal w dobrym stanie wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

*Dwa unikatowe apartamenty dwupoziomowe z ogrodem k. Mrągowa Każdy apartament w cenie 399 tyś/zł! Przedstawiamy Państwu do kupienia 2 unikatowe apartamenty dwupoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 464 m² 94,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1464 m , położoną w Dąbrówce Wielkiej. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania (mpzp) przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 zł54,73 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: świętajno 19 Powierzchnia użytkowa: 54,73 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 20 pln/m2 - Atuty nieruchomości - Świetna lokalizacja w centrum miejscowości gminnej, blisko jeziora Świętajno, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł182 m² 6 868,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 012 m²

Marzysz o własnym, urokliwym domu w sercu Bieszczad? Szukasz miejsca, gdzie cisza, spokój i bliskość natury stanowią codzienność? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł54,10 m² 3 604,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 943 m²

Ten dom to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości w niskiej cenie z ogromnym potencjałem. Zapraszam do kontaktu wszelkich zainteresowanych tą wyjątkową ofertą, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z nową kuchnią na Kurdwanowie Ta oferta kryje w sobie ogromny potencjał! Dowiedz się jaki! Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 746 zł66,84 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39,25 m² 17 808,92 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania, które znajduje się w Poznaniu, w prestiżowej dzielnicy Piątkowo. Mieszkanie jest usytuowane na 9. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 474 m² 4 070,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Przedstawiamy ofertę nieruchomości z dużym potencjałem, w bardzo dobrej lokalizacji. Pensjonat zlokalizowany w centrum dzielnicy Unieście przy głównej ulicy Mielna, przygotowany na 70.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł100 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 662 m²

Proponuję Państwu do sprzedaży dom o powierzchni ok. 100 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 5662 m2. Obok domu duża stodoła. Dojazd drogą asfaltową gminną. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł28,06 m² 23 129,01 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy promenadzie. Powierzchnia: 28,06m2. Przestronny pokój z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na wygodny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł50,40 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

M2 z potencjałem nad Zalewem - Poniatowa, ul. Słoneczna Spokój, cisza i doskonałe położenie: blisko wody, a zatem w pobliżu terenów rekreacyjnych i spacerowych, a także.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł119,67 m² 4 003 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Tylko u nas! Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny usytuowany na parterze w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Nieruchomość o powierzchni 119,67m2 wybudowana została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł37 m² 11 348,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 315 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, ta oferta zasługuje na uwagę. To właśnie działka z wydanymi warunkami zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł811 m² 5 178,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** perełka wśród warszawskich nieruchomości *** Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 811 m , położona na Górnym Mokotowie, pomiędzy ulicami św. Andrzeja Boboli.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żywiec,śląskie

380 000 zł2 200 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żywiec Moszczanica Działka budowlana Powierzchnia 2 200 m2 Piękny widok Cena: 380 000 zł Żywiec Moszczanica - malowniczo położona działka o powierzchni 2 200 m2 z widokiem na Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł77,70 m² 10 167,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na Warszewie-luksusowe osiedle Garden House Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł36 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie W topowej lokalizacji: - małe i zielone osiedle - w pobliżu przystanek autobusowy kilku linii mzk oraz pks - tereny rekreacyjne Błonia, cygański Las - ścieżka rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł174,63 m² 14 310,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość składającą się budynku mieszkalno-usługowego, myjni z dwoma stanowiskami oraz pola namiotowego. Cała nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł115 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:985 m²

***dom Z bala W mieście**blisko centrum*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację dom w Bielsku Podlaskim. Sprzedawana nieruchomość to drewniany dom stojący na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł220 m² 13 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 428 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni zabudowy 220 m2 , pow. użytkowa 180 m , usytuowanego na malowniczej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 65 m2 w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie przy ulicy Ślicznej na osiedlu Rua Bonita. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł173,30 m² 6 918,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m przestrzeni, w której się zakochasz! Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego. Wchodzisz i od razu wiesz to nie jest.