Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

549 000 zł44,83 m² 12 246,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To mieszkanie nie próbuje być modne ono już takie jest. Znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku i oferuje dokładnie tyle przestrzeni, ile trzeba, żeby żyć.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł43,80 m² 6 620,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 43,81 m , położony przy ul. Pomorskiej 10 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w sercu Nadodrza na skrzyżowaniu z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł205,50 m² 8 754,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Bez podatku pcc bez prowizji agencji Z przyjemnością prezentujemy inwestycję przy ul. Sienkiewicza 81 w Józefowie kameralne osiedle składające się z sześciu segmentów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł53,30 m² 10 844,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna sprzedaży. Na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 53,3 m2, znajdujący się na 1 piętrze w budynku przy ul. Poziomkowej w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

28 zł/m²622,88 m² 17 441 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Zielona 41, węgierska Górka Powierzchnia uż.: 622,88 m2 Liczba pomieszczeń: 42 Liczba pokoi gościnnych: 4 Grunt: dz. ewid. nr 1090/12 o pow. 689 m2 Cena: 28 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł176,14 m² 6 812,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Nowoczesny segment (89/2) przestrzeń, która dopasuje się do ciebie Powierzchnia użytkowa 133 m + poddasze łącznie 176,14 m , działka 224 m2. Bez prowizji. Bez pcc. Bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 470 m² 33,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4470 m , zlokalizowaną w miejscowości Opatów, gmina Opatów. Informacje O nieruchomości: powierzchnia: 4470 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży pięknie położony kompleks działek rolnych usytuowany na Lipowej Górze Wschodniej. Działki w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 35 x 85,5 m i.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł800 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki. Doskonałe położenie nieruchomości zapewnia świetny dojazd do pobliskich miast.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Oświęcim,małopolskie

299 000 zł26,30 m² 11 368,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,3m2 położona na 3 piętrze bloku z windą przy ul .Olszewskiego w Oświęcimiu. Mieszkanie składa się z : -pokoju z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł380 m² 4 076,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:729 m²

Obiekt wolnostojący o charakterze handlowo- usługowym dodatkowo z funkcją mieszkalną położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Wola Dalsza,podkarpackie

699 000 zł242 m² 2 888,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Stylowy dworek z historią, który od ponad stu lat buduje swój niepowtarzalny charakter to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego domu. Ten stylowy dworek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł309 m² 3 074,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:597 m²

Nowa niższa cena | aż ponad 250.000 ZŁ RABATU! Zapraszamy Państwa do miejscowości Łagów - perła Ziemi Lubuskiej, idealna do życia i wypoczynku Na sprzedaż dom wolnostojący z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²129 m² 7 482 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 530 m² 66,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Niwiskach blisko centrum i natury! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2530 m (nr działki 932/5), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 282 zł40 m² 9 030,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł195 m² 5 635,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferuję na sprzedaż dom w Maksymilianowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji pod Osielskiem, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł12 600 m² 63,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka budowlana 1,26 ha z pozwoleniem na budowę - Dywity / Brąswałd Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1 ha 2600 m (nr ewid. 224 ) położona w gminie Dywity,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży ładnie położoną działkę w Tenczynku w bliskiej odległości od m. Krzeszowce (pełna infrastruktura) i kolejki aglomeracyjnej. Działka objęta mpzp ( zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 213 m² 40,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedwojenny dom na mazurach Przepiękna działka | Murowano - drewniany dom | Spokojna okolica ***** działka: działka w gminie Górowo Iławeckie (nr 37/2, 37/3 obręb 3 Bądze) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż przestronny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 260 m , zlokalizowany w Klimontowie w samym centrum miejscowości, przy głównej drodze asfaltowej i w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 10 arów. W mpzp oznaczona jako tereny mn - budownictwo jednorodzinne. Przybliżone wymiary na mapie w galerii zdjęć. Wjazd na działkę od strony północno.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²120 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, ogrzewany o powierzchni 128 m kw w Bytomiu. Opis obiektu: lokal użytkowy, handlowo - usługowy w samodzielnym budynku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł105,60 m² 7 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na granicy Sosnowic i Wielkich Dróg- kameralne osiedle 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 105,60.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 500 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2 500 m położoną przy ul. Strażackiej w miejscowości Stale, województwo podkarpackie. Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 480 000 zł681 m² 8 046,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 262 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującej nieruchomości, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Piaseczna - Zalesiu Dolnym. To wyjątkowe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł3 000 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W niewielkiej, spokojnej wsi Grodzisko, położonej w gminie Osieczna, znajduje się działka budowlana, która idealnie łączy wiejski klimat, bliskość natury i wygodę codziennego życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł16 275 m² 798,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna Oferta Sprzedaży - działka w Warszawie , Wawer ul. Wał Miedzeszyński / ul Odrębna Nieruchomość położona w I linii zabudowy ul. Wał Miedzeszyński , osłonięta od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje W nowym budownictwie! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Stańczyka, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł1 318 m² 4,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Proponujemy do dzierżawy działkę o powierzchni 1320m.kw. położoną w Gdańsku Osowej, w odległości 70 metrów od ronda przy ul. Wodnika. W pobliżu znajdują się obiekty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł32,60 m² 24 202,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni **32,58 m ** w wyjątkowej lokalizacji nad wodą. Lokal znajduje się na parterze i składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

452 800 zł566 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną w Karpaczu osiedle Skalane. Nieruchomość niezabudowana o pow.566mkw. Działka na terenie płaskim, media przy działce. ( w 2008r. wydane było pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł50,02 m² 12 974,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wydania! Nowe, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej części Osowej to propozycja dla osób, które szukają czegoś miejsca do życia lub inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 10 ar w Mąkolicach (koiszków), 5 km do Legnicy (strefa ekonomiczna). Niespełna 10 km od Jawora. Woda, kanalizacja w drodze. Mąkolice to mała wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 519 zł68,78 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Odkryj przestrzeń stworzoną do wygodnego życia! To funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,78 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku, oferuje idealne warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36,48 m² 10 115,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, szukacie mieszkania, do którego możecie wejść od razu bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Was. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,50 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mamy dla Państwa w ofercie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m2 znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Przemysłowej w Wejherowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

> dostępność: od 1 sierpnia < oferta prywatna => bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny nowy segment z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł20 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   garaż do sprzedania - dolina zielona Oferujemy Państwu garaż o powierzchni 20m2 usytuowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ostrów Wielkopolski, niezabudowana działka budowlana, teren budowlany, nieruchomość gruntowa o pow 2500 m2 - możliwość podziału na dwie działki 1250 m2. Jeśli myślisz zamieszkaniu na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

54,28 zł/m²24,98 m² 1 356 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy do wynajęcia dostępny na parterze lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na nowo wyremontowanym dworcu pkp w Mogilnie. Obiekt położony jest w budynku dworca, który mieści.