Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 420 000 zł33,06 m² 42 952,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Elegancko wykończone studio zlokalizowane jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

377 700 zł1 259 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży działki W mikołowie ul. Kuźnicka Działka położona jest wokół zabudowy jednorodzinnej, w zielonej okolicy w pobliżu lasu, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Kościerskiej w Żukowie Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości. Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł159,30 m² 1 946,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż budynek w miejscowości Zielenice (powiat Strzeliński). Budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym, może służyć zarówno na cele mieszkaniowe jak i do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

737 000 zł62 m² 11 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 435 m² 144,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Łysinin, gmina Gąsawa, powiat żniński. tuż przy urokliwym Jeziorze Gąsawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł155 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom, którego szukasz dostępny tylko teraz! Prestiżowa Parkitka | 155 m + 50 m poddasza (zaadaptowane na pokój) | 378 m działki Szukasz eleganckiego, komfortowego i gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80,01 m² 7 486,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oleśnica/centrum/3pok/piwnica/pkp/pks/top/rynek Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni 80 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł51,40 m² 22 470,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: ochota - Szczęśliwice - ul. Drawska 14, 100 m do Parku Szczęśliwickiego. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer - proszę o kontakt. - inwestycja Ogrody Shiraz`,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gdańsk Wrzeszcz - wyjątkowa oferta dla osób szukających komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji lub pewnej inwestycji na przyszłość. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł52,69 m² 4 042,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

-Żywiec. Moszczanica. Osiedle Szkolne. Bezczynszowe mieszkanie do generalnego remontu na sprzedaż- oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej okolicy na kameralnym osiedlu stworzonym.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 zł58 m² 71,55 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Sosnowieckiej w dzielnicy Bronowice. Okolica jest spokojna, dobrze rozwinięta i doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43,50 m² 6 643,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Wągrowcu, w samym centrum miasta, odległość do Rogoźna to zaledwie 15 km, a do Gniezna 44 km. Najbliższe otoczenie Wszystko, czego potrzebujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 725 zł105,50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mokrej na Skorupach. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim plus: - położone gładzie - całość.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł58 m² 15 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie | sprzedaż | warszawa | ursynów | koński jar 58 m2 I 925 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

27,27m salon z aneksem kuchennym od południowej i zachodniej strony świata i 2 sypialnie (każda po ponad 12m ). Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Biuro nie pobiera prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł3 600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe z dostępem do toru. Do wynajęcia teren o pow. 3600,00 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł78,01 m² 6 396,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego położonego w malowniczej miejscowości Cisna. To idealne propozycja dla rodziny, osób szukających bazy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Lokal 2-pokojowy na parterze bloku pobudowanego z cegły w 2003 roku. Kameralne, zamknięte osiedle, składające się z pięciu budynków kilkulokalowych. Osiedle z duża ilością.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i możliwości aranżacji. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł162 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do wynajęcia od 1 maja 2026r. dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. Od frontu podjazd na dwa auta i garaż w bryle budynku, po drugiej stronie własny ogródek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł96 m² 31,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, os. Bydgoskie | - bydgoska 90 luksusowy metraż: 96 m I tylko 3 pokoje | przestrzeń premium! wprowadzenie Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane, spektakularnie przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł314 m² 6 019,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezydencja na Osiedlu Dynastia przestronny dom Z dużym ogrodem Rusiec k. Nadarzyna. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 314 m , usytuowany na dużej, kształtnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł56,99 m² 11 703,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Podgórskiej w dzielnicy Zwięczyca.Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29 343 m² 11,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, atrakcyjnie zlokalizowana działka w Bogatce! Możliwość dokupienia gruntu w tej okolicy do 12ha Lokalizacja: działka znajduję się w miejscowości Bogatka, blisko Sobieszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 960 zł50,10 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie apartamenty Z prywatnym ogrodem - Prestiżowa Lokalizacja z Historią i Duszą Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w samym sercu zabytkowego Tarninowa, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł9 952 m² 311,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi przy ulicy Pomorskiej. Działka budowlana o powierzchni 9952m2. Front działki.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł83,06 m² 6 236,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Taniej niż od Dewelopera! Wielki taras. Dostępne od ręki! Dlaczego tak tanio? To jest po prostu dobra oferta. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,06.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 281 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Bieszczad - Cisna Na sprzedaż unikatowa nieruchomość położona w Cisnej , w jednym z najbardziej cenionych rejonów Bieszczad. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł74,98 m² 15 337,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²11 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W studio! Prezentujemy na wynajem lokale biurowe w odremontowanym budynku o przeznaczeniu usługowym, mieszczącym się przy ul. Gałczyńskiego 2 w Bielsku-Białej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 900 m² 56,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o o powierzchni 29 arów, w msc. Mokrzyska- bucze, gmina Brzesko. Wszystkie media dostępne na działce. Działka posiada wydane wz. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł175 m² 2 845,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż przestronny dom w centrum Pleszewa wyjątkowa nieruchomość, położona na działce o powierzchni 610 m , stanowiąca idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł885 m² 258,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy. Prezentujemy Państwu fantastycznie położoną działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 885 m2 znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł370 m² 3 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjna oferta! Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z dwóch wolnostojących budynków ( domów) na trzech oddzielnych działkach - idealna dla rodziny wielopokoleniowej domy: 1/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł48,96 m² 9 477,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dobra wiadomość dla kupujących! Mieszkania w Malinova Park kwalifikują się do rządowego programu kredytu bez wkładu własnego! Dzięki atrakcyjnej cenie inwestycja mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł12,55 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Romanowicza 6a. - greendustry na Zabłociu. Czynsz najmu to 350 pln miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł36,82 m² 16 023,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż położonego w Kołobrzegu z widokiem na rzekę Parsętę oraz starówkę. Ten nowoczesny apartament znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, skrajny segment o powierzchni ok. 150 m , usytuowany na działce 257 m w cichej i zielonej części Kobyłki. Dom wyróżnia się funkcjonalnym układem,.