Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, skrajny segment o powierzchni ok. 150 m , usytuowany na działce 257 m w cichej i zielonej części Kobyłki. Dom wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

85 750 zł2 450 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

3 wyjątkowe działki budowlane - Suryty, gm. Lidzbark Warmiński | 600 m do jeziora Blanki Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych gwarantuje ciszę, prywatność i brak uciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,90 m² 11 840,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na Morenie przy Ulicy Piecewskiej. Prężnie rozwijająca się dzielnica ze świetną komunikacją, z prostą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 722 626 zł193,51 m² 8 902 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż Oferujemy lokal użytkowy o pow. 193,51 m2 w nowoczesnej inwestycji - gotowy do własnej aranżacji Lokal idealny pod: placówka medyczna / klinika gabinety specjalistyczne przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł100,40 m² 5 169,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 100,40 m , położone na 2 piętrze budynku przy ul. Ojca Maksymiliana Kolbego. To propozycja dla osób poszukujących dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł41,82 m² 2 367,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Częstochowskim, gminie Mykanów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł2 000 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy dwie działki w Malcanowie -każda po 2000 metrów. Cudowna lokalizacja z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Cisza i widok na stary las a zarazem blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

3 829 000 zł192 m² 19 942,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

Unikatowy apartament w modernistycznej kamienicy | Lokalizacja w doskonały sposób łącząca bliskość zieleni w Parku Krakowskim oraz Stare Miasto. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 446 m² 1 936,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę wielorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Dziesięciny. Działka o powierzchni 1446m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sas-Zubrzyckiego, dzielnica Kurdwanów. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,73 m² 77,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Kawalerka premium w ścisłym centrum Kielc - Apollo bulvar Wysoki standard wykończenia Na wynajem apartament o powierzchni 25,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Twoje nowe mieszkanie pod klucz W sercu tarnowa - ul. Sowińskiego Szukasz gotowego rozwiązania? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem? Dream House Brokers prezentuje unikalną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,13 m² 8 890,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,60 m² 9 893,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Winiary! Niski budynek otoczony zielenią! Balkon i piwnica! Osobna jasna kuchnia! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 65,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 576 zł54,52 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezydencja nad morzem Jastarnia | Bliskość morza | Nowoczesny design | Ekologiczne rozwiązania | Dbałość o detale Wybierz miejsce do życia, które zachwyca niepowtarzalnym urokiem i pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 862 m² 93,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

2 990 000 zł860 m² 3 476,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 445 m²

Hala produkcyjno - magazynowa z biurami, 860 m2, koszalin Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalno-biurowym blisko centrum Koszalina. W skład obiektu wchodzi: - hala magazynowa: 800.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 040 m² 110,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną 1040m2 w Śladkowie Małym przy ul. Makowej. Działka zlokalizowana w prestiżowej okolicy, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,21 m² 17 528,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia na sprzedaż nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m2 w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego w inwestycji Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 994 m² 24,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna w wygodnej lokalizacji Zawadka, gm. Księżpol Położenie i okolica: działka zlokalizowana w spokojnej, czystej ekologicznie miejscowości, najbliższe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 zł/m²60 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Biura 1-30 os. / the Warsaw unit / Rondo Daszyńskiego / Metro / All Inclusive / Umeblowane / Gotowe do pracy Nowoczesne, w pełni wyposażone biura serwisowane dla zespołów od 1 do 30 osób.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł390 m² 294,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48,10 m² 3 742,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48m2, w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł23 m² 10 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupoziomowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dąbrowskiego w Bydgoszczy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł2 484 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* *cena do negocjacji* Podstawowe informacje: działka budowlana w Kudowie-Zdrój, pow. 2484 m2, media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Nowy etap inwestycji - nowoczesne domy Z garażem Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym z elewacją w Bratkowicach o powierzchni 143,88 m (z garażem) na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł69,86 m² 3 292,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Widzieńsku- miejscowości leżącej w samym sercu Puszczy Goleniowskiej. Widzieńsko oddalone jest 15 km od Goleniowa, 7 km od węzła trasy.

Szczegóły ogłoszenia

55,17 zł/m²471,30 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 471,3 m2 znajdujący się tuż przy stacji metra "płocka" z możliwością podzielenia na 2 oddzielne biura po 235 m2. Opis nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł3 500 m² 167,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30,12 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2021 roku o łącznej powierzchni 30,12 m2 w 2-piętrowym budynku mieszkalnym zlokalizowanym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

521 160 zł4 343 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości Działki rolne klasy iva oraz Ps V o powierzchni od 3700 do 4400m2. Przygotowane w taki sposób, że po uzyskaniu warunków zabudowy istnieje dalsza możliwość podziału na 3,.

Szczegóły ogłoszenia

61 100 zł781 m² 78,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Jastrowie ul. Roosevelta oznaczona ewidencyjnie nr 2090/3 o pow. 0,0781 ha obręb Jastrowie z udziałem 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł240 m² 2 916,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Budynek został wzniesiony pod koniec XVIII wieku dla Corneliusa Froese, a w 1851 roku przebudowany przez Jackoba Dicka. Wykonany został w konstrukcji drewnianej, na ceglanej podmurówce. Należy.

Szczegóły ogłoszenia

74,19 zł/m²31 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| promocja cenowa do kwietnia. Lokal w centrum Piotrkowa na parterze Do wynajęcia lokal parterowy z witrynami w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o powierzchni 31m 2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22,56 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro nieruchomości Team4home prezentuję Państwu wyjątkowy apartament z balkonem o powierzchni 22,5 m , znajdujący się na 3. piętrze.