Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 034 000 zł86,18 m² 11 998,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 35 Ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

164 400 zł1 644 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 130/33 o powierzchni 1644 m 2 w Laskowie, gmina Szamocin. Bardzo dobry dojazd z drogi nr 191 Chodzież- szamocin. Odległość do Szamocina 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł952 m² 51,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną/rekreacyjną o pow. 952 m2 w Balinie , ul. Wyzwolenia. Cena podlega negocjacji. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szukasz przestronnego domu z ogrodem, a jednocześnie planujesz zamieszkać w centrum miasta? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta sprzedaży drewnianego domu w Kamionkach Małych ul Jachtowa. Dom nad jeziorem wybudowany 8 lat temu. Jest bardzo zadbany. Znajduje się w pięknych okolicznościach przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,20 m² 6 725,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,20m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł220 m² 2 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta najbardziej skierowana dla inwestorów np: wynajem, pensjonat. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, w miejscowości Gródek nad Dunajce (w samym centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł66,50 m² 10 962,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 66,5 m z garażem i komórką lokatorską. Osiedle Apartamenty Miłocińskie to zamknięte osiedle mieszkań w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²42,84 m² 814 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu13 o pow. 42,84 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł155,30 m² 8 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł52,62 m² 5 129,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ruda Śląska, godula | Przestronne Mieszkanie 52,62 m | 3 pokoje | 3 Piętro | Balkon Przedstawiamy funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,62 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 449 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 376 m² 100,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w Cendrowicach w gminie Góra Kalwaria. Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Dom wg. projektu : Dom w Szyszkowicach 8 (e) oze, o powierzchni użytkowej 146.18.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle rynkowej nudy? Mam dla Ciebie 73-metrową przestrzeń na 10. piętrze, gdzie prywatność spotyka się z panoramicznym widokiem, a nowoczesny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Iława,warmińsko-mazurskie

15 zł/m²161,57 m² 2 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 161,57 m2 w budynku dworca pkp w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

89 250 zł1 050 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Snowidza, powiat jaworski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o położone w spokojnej miejscowości Snowidza, w powiecie jaworskim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł510 m² 1 468,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom - Chorzów Batory| 70 m2 | 510 m2 | mpzp - zabudowa wielorodzinna Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 70 m2 z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

312 800 zł782 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana połozona w kurorcie nadmorskim Władysławowie w odległości ok. 900m od Zatoki Puckiej i Morza Bałtyckiegow okolicy domów jednorodzinnych i pensjonatów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

30,97 zł/m²113 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 153 mkw., składający się z dużej sali - ok. 110 mkw., dwóch pokoi o pow. 14 mkw. i 28 mkw., na piętrze w III-piętrowym budynku. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł2 650 m² 188,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Perełka W sercu mazur! 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł18 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Murowany garaż o pow. 18 m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Zatorzu. Lokalizacja: położony na Zatorze przy ul. Wrocławskiej / Jagiellońskiej (za jednostką wojskową). W pobliżu Netto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 980 224 zł149,76 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie (dzielnica Dąbie). To przestrzeń stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 645 m² 118,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się poranna kawa z widokiem na góry, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i spacery, które zaczynają się tuż za furtką? Jeśli tak ta działka może być Twoim nowym ulubionym.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²60,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmujemy Mieszkanie w kamienicy przy Hali Koszyki, 2 pokoje i osobna kuchnia, łazienka, piwnica. Pod łupą Kamienica z nowoczesnym ogrodzeniem, windą, z nową elewacją, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 118 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Vestalia Property prezentuje: działkę budowlaną na sprzedaż w Cieślinie (gmina Klucze, okolice Kluczy i Olkusza) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł8 784 m² 398,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam - oferta tylko w naszym biurze estihouse Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w przemysłowej części Polkowic przy ul. Działkowej z bezpośrednim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł8 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 82ary z pozwoleniem na budowę budynku produkcyjno - biurowo- usługowo- magazynowego. Projekt hali składa się z trzech segmentów o powierzchni w sumie 4915m2 /możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł38,31 m² 18 141,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,31 m2 na parterze z balkonem 7,10.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł102 m² 1 176,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż zorganizowana część przedsiębiorstwa, gotowa, kompletnie wyremontowana i wyposażona kawiarnia w sercu Cieszyna tuż przy rynku , wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł102 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oddaliśmy naszym klientom kolejny segment Z zabudowy szeregowej. Aktualnie realizujemy II Etap Doprowadzone wszystkie media do budynku- woda, kanalizacja miejska, prąd, gaz. Stan surowy zamknięty- 350.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł71,18 m² 2 880,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,18 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w Lubaniu. Lokal stanowi idealną propozycję dla osób szukających ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 011 m² 31,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zastawie. Gmina Zbiczno. Piękna działka z potencjałem. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Zastawie w gminie Zbiczno. Nieruchomość ma powierzchnię 4011m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W bezpośrednim sąsiedztwie, proponowanego przez nasze biuro gruntu, znajduje się teren polskiego oddziału renomowanej saudyjskiej stadniny czystej krwi - koni arabskich al khalediah. Tu też odbywają.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

78 zł/m²43 m² 3 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 43 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

142 800 zł1 428 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działki pod zabudowę jednorodzinną w Samsieczynku, gmina Mrocza. W ofercie działka o powierzchni 1428 mkw. Wydane aktualne warunki zabudowy. Media: woda: tak Prąd: tak.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł800 m² 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż dwie działk i budowlan e położon e w Krępie Słupskiej. Działk i o łącznej powierzchni 800 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł628 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jasionka, gm. Dukla - działka o powierzchni 6,28 ara z rozpoczętą budową domu o powierzchni ok. 100 m2; wszystkie media na działce: prąd, gaz sieciowy, kanalizacja i własna studnia;.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł23 600 m² 3,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu grunt rolny w Ciećmierzu. Nieruchomość w jednym kawałku, położona za wsią, stanowiąca użytki Ł V klasy. Działka nr 57, ciećmierz, gmina Karnice. Zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12,50 m² 17 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below Do sprzedania miejsce parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym kompleksu Angel Wawel jednej z najbardziej rozpoznawalnych i luksusowych inwestycji mieszkaniowych.