Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

980 000 zł156,20 m² 6 274,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 578 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży posiadłości położonej w malowniczych Śmiłowicach, w gminie Nowe Brzesko, powiat proszowicki.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł99 m² 4 838,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:642 m²

Dom dla osób, które chcą ciszy i prywatności, ale nie chcą rezygnować z wygody życia w mieście. Na sprzedaż dom murowany położony w Brzezinach przy ul. Krasickiego, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,19 m² 8 018,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:784 m²

Brak prowizji, możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

95 642 zł3 298 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3298 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Brak miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

820 000 zł35,51 m² 23 092,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż przy Stadionie Narodowym, ul. Francuska 49, blok zarządzany przez sbm Pracowników Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł219,60 m² 2 800,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Do sprzedaży dom w Piotrkowie Trybunalskim. Północna część miasta, ulica Rolnicza. Budynek wielofunkcyjny, świetnie nadaje się do zamieszkania z opcją prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu słoneczne mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu Złota Podkowa w Bronowicach Małych. Bliskość pętli tramwajowej zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Raj

Raj,warmińsko-mazurskie

99 000 zł3 138 m² 31,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój własny kawałek Raju - Działka pod lasem z widokiem na staw 2 km od Morąga! Szukasz miejsca, gdzie zapach lasu towarzyszy Ci przy porannej kawie, a do miasta dojedziesz w 4 minuty? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²165,60 m² 14 904 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Powierzchnia handlowa | powierzchnia usługowa | 165m2 | Częstochowa Centrum | przeszklona ekspozycja | budynek energooszczędny Lokal handlowy 165 m na wynajem parter, ekspozycja z każdej strony,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²41,28 m² 2 064 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia lokale na I, II i III piętrze w budynku biurowym, znajdującym się przy ul. Taczaka 10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Tylko u nas! Komfortowy pokój z łazienką do wynajęcia w domku prywatnym w Gdyni na Witominie. Cena za pokój 2000zł/mc z opłatami. W domku są dwa pokoje; na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł51,95 m² 12 512,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe 4 A o powierzchni 51,95 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią I etapu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł155 m² 5 477,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Katy" Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny 5 pokojowy z poddaszem użytkowym w stanie deweloperskim położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł48,50 m² 22,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i przytulne mieszkanie na wynajem - 2 pokoje, 48,5 m - Strzemięcin, ul. Śniadeckich Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania w spokojnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł1 193 m² 703,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Krakowie przy ulicy Bielańskiej Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,06 m² 10 678,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 58,06m kw, usytuowane na 3 z 3 pięter w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 595 m² 109,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

******doskonała oferta treny przemysłowe****** Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę pod tereny przemysłowe położoną w Uhowie przy dwupasmowej drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***cicha I spokojna okolica***4km od miejscowości ploski** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy 4km od miejscowości Ploski.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł129,11 m² 10 456,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczny lokal gastronomiczny w samym sercu Oświęcimia Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczny z duszą, położony w ścisłym centrum Oświęcimia, w parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł643 m² 307,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Luborzycy Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę działki budowlanej , położonej w spokojnej i szybko rozwijającej się części Luborzycy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 331 m² 368,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu uroliwej działki przy granicy Rzeszowa w Tyczynie. Numer działki 335/5. Nieruchomość zlokalizowana jest na wzniesieniu z nasłonecznieniem od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

62,53 zł/m²190,30 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 190,30 m , zlokalizowany na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Lendziona. nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł1 500 m² 432 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane idealne pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Położone są w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 337 m² 70,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Jedlinie Zdrój. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł207 m² 6 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 207 m2 położony na działce o powierzchni 812 m2 w Wołominie. Dom posiada dwa niezależne wejścia i może być zamieszkany przez dwie rodziny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m (1378, obręb Rogóżno - wymiary ok. 24 52 m), położona w Rogóżnie koło Łańcuta, w otoczeniu nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł90 m² 10 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nie każdy dom potrzebuje budowy od podstaw, żeby stać się miejscem na nowy początek. Czasem wystarczy dobra przestrzeń, solidna konstrukcja i remont wykonany z myślą o tym, żeby po.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,70 m² 9 721,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, które daje przestrzeń, intymność i Twój własny kawałek zieleni. Zapomnij o problemach z parkowaniem i ciasnych balkonach.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł154,57 m² 1 293,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w miejscowości Zalesie k. Drygał 12-230 Biała Piska. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł140 m² 8 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom w pięknej okolicy! Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu Skiereszewa, oddalonego 5 km od centrum Gniezna. Oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł5 808 m² 53,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, max. powierzchnia zabudowa 11% , o powierzchni 5808 m2 (składająca się z 2 działek 2913m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł156,59 m² 3 001,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu na sprzedaż całe piętro kamienicy (możliwość wydzielenia kilku mieszkań!) położonej w Poniecu przy ulicy Wolności. Kamienica znajduje się na działce o powierzchni 388.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 364 m² 201,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działkę z wydanymi warunkami zabudowy malowniczo położoną na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²70,88 m² 1 418 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca pkp Dębica przy ul. Głowackiego 30. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł140 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Grodziec Drugi, gmina Niemodlin. Dom o powierzchni około 140 m2 wraz z budynkami gospodarczymi oraz dużą stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,88 m² 10 842,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty mieszkanie 2-pokojowe gotowe do wprowadzenia centrum miasta umeblowane balkon komórka lokatorska klimatyzacja bezpieczny zakup Biuro Home - Estate oferuje na sprzedaż w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł65,80 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania | 3-pokojowe mieszkanie z loggią | 65,80m | wysoki parter | ul. Banacha Słupsk Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,80m, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł174 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 965 m²

Duża działka siedliskowa - zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Tuż obok miasta Szczecinek! Powierzchnia działki to aż 4,8965 ha. Nieruchomość położona jest na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł7 049 m² 26,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Będźmierowicach w gminie Czersk w powiecie chojnickim Teren nieogrodzony i nieuzbrojony częściowo porośnięty drzewami. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,68 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul. Drzymały. Na powierzchnię 44,68m2 składa się: -salon, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł19 500 m² 317,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tychy Urbanowice, ul. Kościelna / Szkatuły Gotowy projekt inwestycyjny dla dewelopera z prawomocnym pozwoleniem na budowę Zaprojektowano zespół 42 Domów Jednorodzinnych w zabudowie.