Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

475 000 zł130,68 m² 3 634,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Dom w Obrzębinie w stanie deweloperskim Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom znajduje się w miejscowości Obrzębin , 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni Chyloni. Blok ocieplony i otynkowany. Teren wokół bloku zagospodarowany w pas zieleni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,60 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52.6 m , usytuowane na parterze budynku z 1967 znajdującego się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Skład nieruchomości: - salon - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 721 m² 928,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej w centrum Wrześni o powierzchni 1721m2. Jest to już jedna z ostatnich dostępnych działek w tak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 70 m | Centrum | Parter | Wejście od ulicy | Dostępny od zaraz Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , położony w ścisłym centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 958 m² 224,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas - Bardzo ciekawa propozycja na lokatę - Położona przy drodze asfaltowej - wz na dom jednorodzinny - Okolica zabudowana nowymi, zadbanymi domami - Projekt na dom jednorodzinny opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w butikowej kamienicy mieszkalnej przy ul. Prostej w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł10 344 m² 193,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren o pow. ponad 1ha w tym ok70a pod budynki jednorodzinne łącznie 8 działek. Ważny mpzp , media przy działkach : prąd, woda, kanalizacja, światłowód. Do sprzedaży cały teren - cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł456 m² 6 469,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Rezydencja z ogrodem krajobrazowym | 56 arów | Skała pod Krakowem Niektóre nieruchomości ogląda się na zdjęciach. Inne trzeba po prostu poczuć na miejscu. Ta rezydencja położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Nowoczesny dom ok 130 m z pięknym ogrodem gotowy do zamieszkania! Dziergowice, działka 875 m bez prowizji, bez opłat dla biura Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Oborniki,wielkopolskie

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:904 m²

Tylko u nas w sprzedaży zabytkowa kamienica w centrum Obornik. Nieruchomość o powierzchni ok. 300 mkw zlokalizowana na działce nr. 1167/2 położona jest w centrum Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na parterze niskiego bloku z 1986 roku przy osiedlu Bajka w Fordonie. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 400 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejsce dla osób szukających ciszy w otoczeniu przyrody na skraju prastarej Puszczy Białowieskiej. Działka położona w gminie Dubicze Cerkiewne w malowniczej wsi Wojnówka. Wydane są.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

720 000 zł197,61 m² 3 643,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Pniewo, zlokalizowany na działce o pow. 1600 m2. Budynek o powierzchni 197,61 m2, z dwoma niezależnymi wejściami ( idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 745 m² 283,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 0,1748 ha, położony w strategicznym punkcie Sępólna Krajeńskiego, bezpośrednio przy ulicy Koronowskiej, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł87,50 m² 19 314,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 034 000 zł86,18 m² 11 998,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 35 Ekspozycja wschodnia. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

164 400 zł1 644 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 130/33 o powierzchni 1644 m 2 w Laskowie, gmina Szamocin. Bardzo dobry dojazd z drogi nr 191 Chodzież- szamocin. Odległość do Szamocina 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł952 m² 51,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną/rekreacyjną o pow. 952 m2 w Balinie , ul. Wyzwolenia. Cena podlega negocjacji. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szukasz przestronnego domu z ogrodem, a jednocześnie planujesz zamieszkać w centrum miasta? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta sprzedaży drewnianego domu w Kamionkach Małych ul Jachtowa. Dom nad jeziorem wybudowany 8 lat temu. Jest bardzo zadbany. Znajduje się w pięknych okolicznościach przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,20 m² 6 725,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,20m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł220 m² 2 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta najbardziej skierowana dla inwestorów np: wynajem, pensjonat. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, w miejscowości Gródek nad Dunajce (w samym centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł66,50 m² 10 962,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 66,5 m z garażem i komórką lokatorską. Osiedle Apartamenty Miłocińskie to zamknięte osiedle mieszkań w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²42,84 m² 814 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu13 o pow. 42,84 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł155,30 m² 8 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł52,62 m² 5 129,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ruda Śląska, godula | Przestronne Mieszkanie 52,62 m | 3 pokoje | 3 Piętro | Balkon Przedstawiamy funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,62 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 449 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 376 m² 100,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w Cendrowicach w gminie Góra Kalwaria. Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Dom wg. projektu : Dom w Szyszkowicach 8 (e) oze, o powierzchni użytkowej 146.18.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle rynkowej nudy? Mam dla Ciebie 73-metrową przestrzeń na 10. piętrze, gdzie prywatność spotyka się z panoramicznym widokiem, a nowoczesny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Iława,warmińsko-mazurskie

15 zł/m²161,57 m² 2 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 161,57 m2 w budynku dworca pkp w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

89 250 zł1 050 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Snowidza, powiat jaworski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o położone w spokojnej miejscowości Snowidza, w powiecie jaworskim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł510 m² 1 468,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom - Chorzów Batory| 70 m2 | 510 m2 | mpzp - zabudowa wielorodzinna Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 70 m2 z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

312 800 zł782 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana połozona w kurorcie nadmorskim Władysławowie w odległości ok. 900m od Zatoki Puckiej i Morza Bałtyckiegow okolicy domów jednorodzinnych i pensjonatów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

30,97 zł/m²113 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 153 mkw., składający się z dużej sali - ok. 110 mkw., dwóch pokoi o pow. 14 mkw. i 28 mkw., na piętrze w III-piętrowym budynku. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł2 650 m² 188,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Perełka W sercu mazur! 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł18 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Murowany garaż o pow. 18 m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Zatorzu. Lokalizacja: położony na Zatorze przy ul. Wrocławskiej / Jagiellońskiej (za jednostką wojskową). W pobliżu Netto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 980 224 zł149,76 m² 19 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie (dzielnica Dąbie). To przestrzeń stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 645 m² 118,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się poranna kawa z widokiem na góry, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i spacery, które zaczynają się tuż za furtką? Jeśli tak ta działka może być Twoim nowym ulubionym.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²60,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmujemy Mieszkanie w kamienicy przy Hali Koszyki, 2 pokoje i osobna kuchnia, łazienka, piwnica. Pod łupą Kamienica z nowoczesnym ogrodzeniem, windą, z nową elewacją, ładnie.