Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 650 zł835 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Piękna działka widokowa położona w Stryszawie. Z działki roztacza się wspaniały widok na pasma górskie. Działka idealna dla osób poszukujących miejsca w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł265 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 242 m²

Na sprzedaż: kameralna osada nadmorska -" Małe Kaszuby" Słajszewo (gmina Choczewo) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w nadmorskiej miejscowości Słajszewo - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

100 007 zł1 031 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, lasami i jeziorami - idealnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

353 625 zł30,75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 30,75 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 085 zł59,55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m17a, 2 piętro, powierzchnia: 59,55 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie, garderoba loggia: 9,16 m cena: 518 085 pln brutto (8700 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²122,66 m² 2 453 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: 11 Listopada 88, koprzywnica Powierzchnia uż.: 122,66 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 1620/7 pow. 600 m2 Cena: 20 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł202 m² 5 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jednorodzinnego domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy domów w pobliżu osiedla Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

2 190 000 zł780 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Na sprzedaż pięknie położona willa w najstarszym uzdrowisku na dolnym śląsku jakim jest Lądek Zdrój. Willa znajduje się przy ulicy Górzystej z której kilka kroków dzieli ją od parku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania lokal użytkowy położony w Centrum Jeleniej Góry. Lokal mieści się na poziomie -1 kamienicy w ścisłym Centrum - wokół liczne.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 687 m² 31,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną we wsi Golubie. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3.687m2 i wymiarach ok. 20m x 186m, oznaczona numerem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł178 m² 12 359,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy | Wola, ul. Dzielna | W pełni wyposażony Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal biurowy, położony przy ul. Dzielnej na warszawskiej Woli. To narożna przestrzeń, rozłożona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł199,47 m² 3 353,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż duży, piękny dom w stanie surowym zamkniętym, z cudownym widokiem na jezioro Białe Filipowskie. - udział w plaży jednego z najczystszych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł2 022 m² 2 423,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 543 m²

Prezentujemy nieruchomość na sprzedaż, kompleks budynków magazynowych z częścią administracyjno- socjalną zlokalizowanych na działce objętej w całości planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł124,30 m² 9 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł634 m² 1 209,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Fenig-Home oferuje na sprzedaż atrakcyjną i rzadko dostępną w okolicy działkę budowlaną o powierzchni 634 m , położoną w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, które znajduje się przy ul.Biedronia w Limanowej. Mieszkanie posiada 55 m2 i znajduje się na pietrze w budynku piętrowym. Mieszkanie: I.Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł45,24 m² 10 831,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu o powierzchni 45,24 m , położonego na parterze nowoczesnego kompleksu Slavita Park, w samym sercu uzdrowiskowej Kudowy-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 179 m²

Niemal idealny dom. Dlaczego? Bo usytuowany w stereotypowo wzorcowym miejscu. Czyli w Puńcowie, w otoczeniu pól i lasów, w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł128 m² 6 242,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do sprzedaży lokal położony w ścisłym centrum Siedlec przy ul. Małej. Lokal ze względu na swoje właściwości ma wiele opcji zagospodarowania. Świetnie się sprawdzi jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Chocianów,dolnośląskie

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ekologiczny dom, wysoki standard, 6 pokoi, działka, na sprzedaż, chocianów Twój Dom Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę luksusowego domu , który łączy nowoczesny design, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł5 669 m² 139,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! dla inwestora, dla dewelopera. Możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej / bliźniaczej / szeregowej / wielorodzinnej Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjnie zlokalizowana, kształtna działka(kwadrat) o powierzchni 900m2, położona w Dobrzyniewie Dużym przy ulicy Łąkowej. Aktualne warunki zabudowy (dom 1-rodzinny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł29,14 m² 18 153,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Morze, las i cisza. Apartament, do którego się ucieka. To nie jest apartament w centrum atrakcji. To miejsce, do którego się przyjeżdża, żeby odpocząć. Las za oknem, plaża kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

269 325 zł855 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dogodne wymiary, plan miejscowy, media. Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Radzymin. Nieruchomość ma powierzchnię 855.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł800 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:191 767 m²

Na sprzedaż doskonale funkcjonujace Gospodarstwo Agroturystyczne o powierzchni gruntu -19,1767 ha w skład którego wchodzą użytki rolne zabudowane, sad, lasy, łąki i pastwiska trwałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 665 000 zł98,07 m² 16 977,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł43,95 m² 11 331,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,95 m , zlokalizowanego na VI piętrze nowoczesnego budynku z windą, przy ul. Dynowskiej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

34,27 zł/m²74,40 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal biurowy położony na I piętrze w niskim (II-piętrowym) budynku mieszkalnym przy ul. Opolskiej na poznańskim Dębcu. Szczegóły Nieruchomość o pow. użytkowej 74,40 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł22,89 m² 19 309,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 517 zł87,54 m² 11 246,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie, 2 stronne z 2-ma balkonami (można przegrodzić i zrobić 4-ry!), przy ścianie lasu | Gdynia Chylonia Cena całkowita: powierzchnia użytkowa: 86,54.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,40 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, czwarte piętro, 54,4 m2, sprzedam, 399 000 zł. Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł101,68 m² 8 654,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Komfortowy dom szeregowy w wysokim standardzie | Gotowy do zamieszkania | Mazańcowice - blisko Bielska-Białej Szukasz spokojnego, przyjaznego miejsca do życia dla swojej rodziny? Zależy Ci na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 220 190 zł96,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

369 980 zł28,46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczecin Dąbie - Racławicka Park | Nowoczesne mieszkanie z tarasem i windą Projekt aranżacji widocznej na wizualizacji w cenie. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 148 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają narożną działkę budowlaną o powierzchni 1148m2 przeznaczoną pod budownictwo mieszkalne z prowadzeniem nieuciążliwych usług, w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 140 zł45,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 196 zł73,62 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 450 zł14 403 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działek inwestycyjnych w miejscowości Zwardoń , położonych na terenie wyciągu Duży Rachowiec ( długość 1200 m ). Wyciąg Duży Rachowiec prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

86,91 zł/m²51,78 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu przestronny lokal usługowy o powierzchni 51,78 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji ggw Development, w dzielnicy winogrady, ul. Hawelańska 21 (budynek A).

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł105 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak