Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 980 000 zł239,80 m² 8 256,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:985 m²

Marzysz o życiu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do centrum miasta? Ten dom to połączenie komfortu, stylu i doskonałej lokalizacji idealny dla rodziny, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł84 m² 16 654,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie (84 m ) na osiedlu Wilno - gotowe do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł105 m² 13 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 206 m²

Prezentujemy Państwu nowy dom parterowy ,położony w górskiej miejscowości Świeradów Zdrój. Jest to miejscowość uzdrowiskowa położona w Sudetach zachodnich. Położona jest na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 979 760 zł106,42 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie z garażem przy ul. Kwiatkowskiego komfort i wygoda w sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu, w którym od pierwszego dnia poczujesz się jak w domu? Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 147 m² 121,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone obok siebie w Mnichowie na granicy Gminy Gniezno - Miasta Gniezna w rejonie ul. Pogodnej (pustachowa - Kokoszki). Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rytwiany

Rytwiany,świętokrzyskie

87 500 zł1 268 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63 m² 5 317,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlaną o powierzchni 1 500 m , położoną w Borzęcinie Dużym. Nieruchomość ma bardzo poszukiwane, niemal kwadratowe wymiary 40,9 m x 36,6 m, co daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 156 zł42,77 m² 15 949,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja wrocław/kleczków/reymonta opis Oferuję Państwu apartament na prestiżowym osiedlu "przystań Reymonta " w pierwszym rzędzie do rzeki Nie ma wielu takich lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Niwy,kujawsko-pomorskie

365 000 zł2 451 m² 148,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2451 m2 położona w Niwach, gm. Osielsko, woj Kujawsko-Pomorskie, przeznaczona na cele zabudowy produkcyjno - usługowej z dopuszczeniem mieszkalnictwa. Oferta Wyłącznie w Naszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł14 300 m² 135,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. ponad 1,4 ha. Na terenie obowiąuje mpzp. Teren zabudowy usługowej. Dopuszcza się magazyny, składy. Powierzchnia zabudowy 30%, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 256 000 zł5 014 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży pojawiła się atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo, powiat pucki w odległości 1200 metrów od morza, gdzie powstanie Ekomarina. Ekomarina.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł140 m² 11 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Warszawy w dzielnicy Wawer, tuż przy Wale Miedzeszyńskim. Jest to jedyny taki dom wolnostojący w tej.

Szczegóły ogłoszenia

791 800 zł37 m² 21 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament inwestycyjny o metrażu 37 m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browar Kleparz. Cena netto: 791 800 zł plus 23 % vat. Brak podatku pcc 2% przy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł970 m² 546,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Tomaszowice k. Krakowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok ok 10 arów (969 m2) , położona w miejscowości Tomaszowice ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 066 m² 983,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dwie atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4066 m2 zlokalizowane w nadmorskiej części Darłowa, idealne pod realizację projektu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

Stylowy dom o solidnej konstrukcji z lat 30. Projektowany z możliwością wykorzystanie pod dwa oddzielne mieszania na parterze oraz piętrze , każde z mieszkań o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Oto oferta, która może Ciebie zainteresować! Lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż, przytulne, 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł41,12 m² 89,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcie przestronne mieszkanie z widokiem na park. Położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2010 roku. Rozkład - pokój z aneksem kuchennym, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł54,80 m² 12 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Balkon / winda / przystanki tramwajowe / tereny rekreacyjne / sklepy Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł133,30 m² 22 123,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 500 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 133.30 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 26500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 061 m² 112,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1061 m , położoną w miejscowości Staniszewo, w gminie Kartuzy, na obrzeżach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 500 zł43,80 m² 15 513,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14C-7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 44 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł94 m² 10 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oferuję na sprzedaż gotowy do wprowadzenia piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej, zielonej okolicy - Przełajka w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia działki: 198.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 000 zł117,61 m² 2 423,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny dom parterowy o powierzchni całkowitej 117 m , powierzchni użytkowej 93,23 m2busytuowany na przestronnej działce o powierzchni 944.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na parterze przy ul. Celarowskiej 30 w Krakowie! budynek I lokalizacja: winda: nie, budynek: 5-piętrowy blok przy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł80,90 m² 11 112,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Villa Solny apartament, w którym morze staje się codziennością Miejsce, do którego wraca się myślami Są nieruchomości, które ogląda się oczami. I są takie, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w Strzyżowicach w gminie Psary -może być wykorzystany inwestycyjnie np pod wynajem -działka częściowo jest usługowa, więc można prowadzić działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gniewomirowice,dolnośląskie

165 000 zł5 464 m² 30,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki w Gniewomirowicach, możliwość zakupu osobno! Cena za dwie działki - 400 000 zł Działka nr   zł (0,7718 ha) Działka nr   zł (0,5464 ha) 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł893 m² 559,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pod Twój dom I Zawady I 900M2 I Spokój i cisza Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 893m2 w miejscowości Białystok w dzielnicy Zawady. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 219 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki W doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane przeznaczone z mpzpg w pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane przy ul. Twardowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł38,90 m² 12 390,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny Z widokiem na karkonosze I zalew sosnówka | lake hill resort & spa Serafin Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł77,90 m² 3 196,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w małej wsi Dreżewo, oddalonej o 3 kilometry od morza w Trzęsaczu. Mieszkanie słoneczne i widne, okolica spokojna i cicha. Do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł58,60 m² 9 556,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje mieszkanie Premium 3 pokoje Skarżysko-Kamienna ul. Górnicza 58,6 m2 Biuro Nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment o powierzchni 110,94 m . Dom znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. św. Walentego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 166 zł30,19 m² 11 068,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji zlokalizowanej w sercu Polanicy-Zdroju, zaledwie kilka kroków od głównego deptaka stanowiącego największą atrakcje tego.

Szczegóły ogłoszenia

746 005 zł2 557 m² 291,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana o powierzchni 2557 m, położona w spokojnej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Teren ma regularny, prostokątny kształt oraz bardzo korzystne wymiary ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 248 zł59,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jesteśmy dla państwa dostępni W soboty I W niedziele, tel.   biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Czteropokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł132,25 m² 6 427,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 220 m²