Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bielska Podlaskiego! Funkcjonalne i przytulne 3 pokojowe mieszkanie w centrum miejscowości Bielsk Podlaski. Mieszkanie położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł39,77 m² 5 506,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej w jednej z bocznych ulic w dzielnicy B iały Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Prądnik Biały, ul. Pachońskiego, danka Mieszkanie na wynajem o powierzchni 70 m2 położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku z 2019 roku. . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł13 000 m² 29,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku raju w otoczeniu natury? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działka budowlano-rolna o powierzchni około 13 000 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

318 500 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokojowe do zamieszkania przez parę lub dobra inwestycja pod wynajem. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł225 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, położona w malowniczej miejscowości Psarskie na granicy Śremu. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,85 m² 7 232,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 64,85 m 2 , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 785 zł56,69 m² 14 002,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,69 m , położone na 8. piętrze na wrocławskich Krzykach. Lokal posiada balkon 4,26 m oraz funkcjonalny, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 608 zł117,12 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet dwóch niezależnych apartamentów (10a i 10b) zlokalizowanych na poziomie +2 w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. To idealna propozycja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł70,89 m² 14 078,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu blisko Uniwersytetu Medycznego przy al. Kompozytorów Polskich. Mieszkanie składa się z nowoczesnej kuchni (w pełni wyposażonej).

Szczegóły ogłoszenia

967 120 zł43,96 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Jurata - Mieszkanie z potencjałem przy ul. Ratibora. 4 minuty do Zatoki! Szukasz nieruchomości z charakterem w najbardziej prestiżowym kurorcie w Polsce? To mieszkanie przy ul. Ratibora.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 734 m² 42,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3734 m 2 , która mieści się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny w dzielnicy Dębieńsko przy ul. Odrodzenia. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,64 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Gorąco polecamy do wynajęcia kompletnie umeblowane i komfortowo wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł27 m² 11 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wykończona mikro kawalerka (usługowe) Z ogródkiem imiejscem parkingowymi, świetne pod inwestycje W okolicy wodnej nuty! każdy lokal ma panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł1 890 m² 285,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 18,9ara zlokalizowana w Krzeszowicach (źbik) z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70 m² 19 985,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną przy ul. Skalskiego na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących jakość, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł4 241 m² 63,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** kraina jezior I lasów *** 6km do sejn *** To może być Twoje wymarzone miejsce na dom! Koniecznie sprawdź ta ofertę! Dobry Dom ma Państwu do zaproponowania nieruchomość znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

57,74 zł/m²54 m² 3 118 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja - Katowice al. Roździeńskiego W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 54 m - open space + salka konferencyjna. Do dyspozycji Najemców aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł296 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Idealna nieruchomość dla ludzi ceniących przestrzeń i spokój. Na sprzedaż dom wolnostojący w Kamieńcu Wrocławskim oddany do użytkowania w 2004 roku. Powierzchnia nieruchomości to 296.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Mława,mazowieckie

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:93 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 700 m² 217,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Żelechów gmina Żabia Wola. Działka o powierzchni 1700 m2. Media: prąd w drodze, gaz 100 m od działki , woda 120.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 331 zł113,13 m² 9 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni dla rodziny. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł43 800 m² 296,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie kujawsko-pomorskim w powiecie toruńskim gmina Chełmża Teren inwestycyjny o powierzchni 4,3 ha w Nowej Chełmży, nad malowniczym Jeziorem Chełmżyńskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł51 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Muchobór Wielki Zielone Miasto | Garaż podziemny | Rowerownia Do wynajęcia komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Czarnków, ul. Lawendowa - wyjątkowe mieszkanie 53,29 m Zapoznaj się z ofertą przestronnego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania o powierzchni 53,29 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł89,85 m² 5 208,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zbrudzewo k. Śremu Dostępna prawa strona Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Młynowo

Młynowo,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł94,88 m² 12 637,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 194 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Tymnikowo 1C, obręb Młynowo gm. Mrągowo Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Tymnikowo 1C,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

440 000 zł2 252 m² 195,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, usytuowaną w poszukiwanej lokalizacji, przy ul. Lema, w północnej dzielnicy Elbląga - Krasnym Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

242 250 zł1 615 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w Starym Toruniu w cenie 150 zł /m2. Są to działki budowlane o powierzchni 1615 m2 i 1616m2. Pierwotnie działki były trzy, jedna już została sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , usytuowanego na parterze niskiego, czteropiętrowego budynku. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 779 zł49,40 m² 16 756,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł350 m² 2 368,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Na sprzedaż Kamienica położona przy ulicy Rzecznej w Wałbrzychu. Elewacja oraz dach przeszły kapitany remont w roku 2022. Okna oraz wszystkie instalacje energetyczne również zostały.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 889 m² 262,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Siedlcach przy ul. Wierzbowa Twoje miejsce na inwestycję! Lokalizacja: ul. Wierzbowa, siedlce Powierzchnia: 1889 m Cena: 495 000 Działka budowlana o powierzchni 1889.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł64 m² 1 953,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sklep na Dom w Jeziorkach gm. Lniano | 64m2 Tylko u nas. ***** Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - wybierz, jak chcesz ją wykorzystać! Szukasz miejsca, które może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²466 m² 23 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku dworca Wrocław Świebodzki (od strony ulicy Tęczowej). W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej przy wałach Cieplickich, na willowym osiedlu Dom o pow. użytkowej. 135m2 składa się z garażu, holu, łazienki z wc, gabinetu, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 300 m² 81,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem idealna pod inwestycję Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 43 arów, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy Siedliszowic,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego dużego mieszkania. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 95m2, bezczynszowe, umeblowane. Miesięczne odstępne to 3000zł., plus opłata za media wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 503 m² 125,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Spalona, w gminie Kunice. Działka o powierzchni 25 ar z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 058 m² 42,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3058 m | Gmina Godów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3058 m , położona w gminie Godów, powiat wodzisławski, przy ul. 1 maja. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 047 m² 105,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1047m2 i 992m2 znajdujące się w gminie Zduńska Wola - Opiesin. Działki w kształcie prostokąta, niezagospodarowane.