Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

379 200 zł31,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Dom z warsztatem na sprzedaż | narożna działka 651 m | Smochowice | 950 000 zł. W sercu Smochowic, przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł96,50 m² 16 051,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy na osiedlu Marina Mokotów (składa się z dwóch lokali, które mogą być niezależne o powierzchni 43 i56 m 2 ). Duże witryny z wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75,56 m² 39,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w biurze prospace Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m z balkonem, położone na 1 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

899 000 zł93,50 m² 9 614,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, z poddaszem użytkowym, o powierzchni 93,5 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 568 379 zł361,16 m² 5 568 379 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Prezentowany lokal o powierzchni 358,91 mkw jest położony na dwóch poziomach: parter i (-) jeden , Kamienica ( okolica Libelta) pięciokondygnacyjna w neobarokowej stylistyce z1895,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Końskie

Końskie,świętokrzyskie

285 000 zł125 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:965 m²

Okazja: wolnostojący dom z dużym potencjałem Końskie, ul. Krzywa Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i poszukiwanej części Końskich przy ul. Krzywej. To.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²450 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia dochodowa restauracja z kawiarnią w centrum Chrzanowa - Rynek. - bardzo dobra lokalizacja i wysoki standard. - możliwość przejęcia gotowej, dochodowej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 400 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zacisznym miejscu w miejscowości Korczew o powierzchni 2400m2. Szerokość działki 22m. Działka z możliwością zabudowy. Brak planu zagospodarowania. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł17 900 m² 44,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 17900 m2 znajdująca się w miejscowości Grabina Radziwiłłowska gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka położona na terenie objętym mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł46,20 m² 19 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferuję nieruchomość, która w obecnych czasach daje coś więcej niż tylko doskonałą lokalizację. To mieszkanie przy ul. Minogi w Gdańsku łączy prestiż życia na Starówce z rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł345 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 585 m²

Wyjątkowa agroturystyka w Brennej cisza, słońce i gotowy biznes w górach Jeżeli marzysz o spokoju, pięknych widokach i mnóstwie słońca, z wygodnym całorocznym dojazdem,.

Szczegóły ogłoszenia

21 024 zł1 168 m² 13,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji! Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dużą halę magazynową zlokalizowaną w Krośnie przy ul. Tysiąclecia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

245 500 zł46,79 m² 5 246,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje + garaż w cenie / centrum Rydułtów! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. Krzyżkowickiej w centrum Rydułtów. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 720 000 zł312 500 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość rolna. Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z magią? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość rolną, która zachwyca nie tylko pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł882 m² 168,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Szukasz działki na Kaszubach blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 882 m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł9 320 m² 99,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne działki budowlane - Sarbsk, gm. Wicko, woj. pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł160 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 801 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko z możliwością prowadzenia agroturystyki Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 160 m2 położony godzinę drogi od Białegostoku. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Legnica, osiedle Tarninów, ulica S. Żółkiewskiego, 3 pokoje z balkonem. Apartament - mieszkanie wykończone Z wysokiej klasy materiałów. Oferta na wyłączność. Wyjątkowa oferta: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł43 m² 110,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować zupełnie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Nakielskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł170,39 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Szczodrowo, gmina Skarszewy, przy ulicy Głównej. Dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

37,97 zł/m²316 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny salon sprzedaży o powierzchni ok 316 m, położony na II piętrze w nowym budynku na terenie zamkniętej posesji w bliskich okolicach Centrum Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,96 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Jest to niezwykle funkcjonalny lokal dwupokojowy, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł92 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na prezentację ciekawej nieruchomości przy ul. Rdestowej w Gdynii atuty: - ekspozycja południowo-zachodnia - oddzielona strefa sypialna od mieszkalnej - spora przestrzeń do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w Ciepielowicach, gmina Dąbrowa o powierzchni 1900 m2. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

14 000 zł273 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Obowiązuje najem okazjonalny lub umowa minimum 1 rok. , kaucja 2 krotność czynszu. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,60 m² 10 305,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe o powierzchni 42,6 m , położone na 3. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku z 1998 roku. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem cegły.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 312 m² 564,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod dom wolnostojący lub 2 połówki bliźniaka, 1312m2 z dobrym dojazdem, wszystkie media. Cena 740 000 zł. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł67 m² 7 223,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 67 m , położone w budynku wielorodzinnym przy ul. Wileńskiej w Legnicy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (trzecia.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 254 m² 155,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, o powierzchni 12,6 a. Działka zlokalizowana jest w sąsiedztwie zadbanych domów jednorodzinnych, oraz terenów zielonych. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam dom do remontu, wraz z zabudowaniami, stodoła z czerwonej cegły, przepiękny ogród wraz z sadem, na działce o wymiarach 20m x 90m. Nieruchomosć znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

53 975 zł635 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwe działki rekreacyjne położone w malowniczej miejscowości Bogołomia, zaledwie kilkadziesiat kroków od jeziora. Idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł83,16 m² 6 914,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowy, dom w zabudowie szeregowej, dwulokalowej w Środzie Śląskiej. Jest to nowa inwestycja składająca się z kilkunastu lokali mieszkalnych na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł13 900 m² 187,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m , położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł517 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dotyczy działki znajdującej się w miejscowości bołtryki*** gmina michałowo***powiat białostocki *** działka objęta jest miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego/ przeznaczenie -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł360 m² 1 386,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz pomysłu na biznes Mamy dla ciebie budynek o wielu możliwościach zlokalizowany w Kłobucku. Jedna część po dawnym sklepie z halą zapleczem oraz łazienką i wc, druga.

Szczegóły ogłoszenia

17 033 800 zł85 169 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów iiia i b oraz iva, działki 154,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 800 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kornatka. Nieruchomość składająca się z dwóch sąsiadujących działek budowlano-rolnych o łącznej powierzchni 38a (teren budowlany - ok. 17a). Nieruchomość o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł26,70 m² 110,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego i stylowego miejsca do życia w samym sercu Warszawy? Ta wyjątkowa oferta wynajmu skierowana jest do singla, studenta lub młodej pary, którzy cenią sobie dynamikę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane przy ul. Starowiślnej.Mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje sę na drugim piętrze kamienicy i składa się.