Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

946 400 zł60,30 m² 15 694,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Ćwiklińskiej, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59,63 m² 5 517,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe I W pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krasińskiego Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3) o pow. użytkowej 59.9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²30 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[finanse] + Czynsz bazowy: 1 300 pln netto / 1 stanowisko pracy / 1 miesiąc. [dostępne powierzchnie] + Biuro 2-osobowe + Biuro 3-osobowe + Biuro 4-osobowe + Biuro 5-osobowe + Moduł 22-osobowy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł36,51 m² 19 173 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego w nowej inwestycji Dewelopera J.W. Construction - nad odrą - przy ul. Celnej. Lokalizacja przy bulwarach szczecińskich. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

287 000 zł1 148 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w otoczeniu natury Kuby-Młyny, (gm. Morawica) Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane o powierzchni od 750 m do 1200 m , położone w kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36,17 m² 14 901,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Krakowie na Klinach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 536 zł56,44 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem typu loggia, w doskonałej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 840 zł63,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m , zlokalizowane na parterze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,20 m2 położone na 6 pietrze bloku z winda przy ul.Pułaskiego w Rzeszowie - samo CENTRUM! Mieszkanie sklada się: jasnej kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 760 zł72,22 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 72,22m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²175 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do wynajęcia lokal biurowy położony w samym centrum Plewisk przy ulicy Grunwaldzkiej. Świetna lokalizacja, czytelny adres, łatwy dojazd. Do wynajęcia jest I piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł278 m² 5 571 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż duży dom, który obecnie działa jako dobrze prosperujący pensjonat/hostel Wiola, zlokalizowany w Gryfinie przy ul. Mickiewicza tuż przy nowej obwodnicy miasta (droga krajowa nr 31),.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 514 m² 112,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wielkiej Lipie 1514 m2 gm. Oborniki Śląskie. Ul. Szczęśliwa 5 minut do Obornik Śląskich 5 minut rowerem do stacji kolejowej. Zobacz zdjęcia i video i zadzwoń, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł93 m² 2 795,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Kłodzko Najważniejsze atuty: przestronne dodatkowa powierzchnia użytkowa, możliwość zrobienia dodatkowego pokoju lub np. kotłowni idealne pod inwestycje Okolica: blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł37,83 m² 20 354,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne mieszkanie w budynku z lat 60-tych w Sopocie, w górnej części ul. 23 Marca (nr77). Super zaaranżowane i urządzone mieszkanie - salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

36,84 zł/m²380 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia warsztat stolarski + powierzchnia wystawowo-sprzedażowa - Żytna k/ Rybnika - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia obiekt z przeznaczeniem pod warsztat stolarski w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł110 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny o powierzchni około 110m2. Nieruchomość wybudowana w latach 70 z cegły na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł7 096 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Pasteura - Północno zachodnia część Przemyśla Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 71 a położona w bardzo atrakcyjnym miejscu - najwyższe wzniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania typu studio o powierzchni użytkowej 23 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 647 zł3 015 m² 945,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 3.015,0 m2, Poznań Pokrzywno Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 3.015,0 m2, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,36 m² 8 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie skrajne mieszkanie 54,36 m z największym ogrodem 127m2 - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym Wzgórzu. Rozkład mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 155 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! 30 km od katowic! 20 km od lotniska I autostrady A1! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 562 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1562 m2, zlokalizowaną w miejscowości Golin, w odległości 5 km od Człopy, 14 km od Tuczna, 37 km od Wałcza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

144 400 zł998 m² 144,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, charnowo, 998m2, warunki Zabudowy Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 998 m2, położoną w Charnowie, w gminie Ustka. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,73 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską, zlokalizowane na osiedlu Port Popowice. Mieszkanie: lokal o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 050 m² 49,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** 150 M do jeziora *** Szukasz działki blisko jezioro na sezon urlopowy? A może szukasz swojego miejsca na wymarzony dom całoroczny? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Nowa

Wronki,wielkopolskie

500 000 zł637 m² 784,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy we Wronkach. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 2151, 2152, 2153 o łącznej powierzchni 828.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł69,25 m² 10 815,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, gotowe do odbioru mieszkanie w kameralnej inwestycji tuż przy granicy Warszawy (białołęka). Idealne dla osób szukających komfortu, zieleni i szybkiego dojazdu do miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 499 000 zł263,41 m² 13 283,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

3 499 000 zł / sprzedaż / 263 m2 / dom wolnostojący / konstancin - jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł14 391 m² 231,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam serdecznie! Prezentuję Państwu na sprzedaż działki położone w miejscowości Pobłocie gmina Linia. Działka rolna nr 291/6 z możliwością zabudowy wraz z możliwością nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł68,40 m² 5 979,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny hit - piotrkowska / deptak! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w Łodzi - ul. Piotrkowska 31, ścisły deptak, elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty Mariusz Poręcki 2-pokojowe Mieszkanie I Osiedle Jerozolimskie I Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją mieszkania o powierzchni 44,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 000 zł30,36 m² 10 474,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta W pepper house! Mieszkania deweloperskie - Bydgoszcz Śródmieście atuty: - atrakcyjna lokalizacja! - Bliskość infrastruktury miejskiej i uczelni wyższych! - Wysoki standard budynku! -.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł295 m² 6 437,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"To nieruchomość dla osób wymagających, takich którzy potrafią docenić wyjątkową przestrzeń, bo wiedzą, że nie każdy dom jest dla każdego" Ta wyjątkowa nieruchomość to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

327 680 zł57,76 m² 5 673,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne mieszkania w centrum Borowa idealne dla singla, pary lub rodziny Polecam do zakupu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,76 m w samym sercu Borowa. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Podwisłocze. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł387 m² 1 031 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 387 m , położoną w miejscowości Tuszyn w woj. łódzkim przy zbiegu ulic Rzgowskiej i Alei Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł4 720 m² 762,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4720 m2, położona 200 metrów od plaży w miejscowości Grzybowo.7 km od centrum Kołobrzegu! Dookoła pełna infrastruktura turystyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Wapnica,zachodniopomorskie

3 099 000 zł220 m² 14 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w malowniczej miejscowości Wapnica, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Turkusowego i Wolińskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m , a jego cena to 980 000 pln, co daje 9 800 pln za metr kwadratowy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, wysoko położona działka w miejscowości Siepraw. Ma powierzchnię 8 arów, jest w kształcie prostokąta o długości około 36 metrów i szerokości od 24 do 18.