Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 000 zł16 447 m² 5,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona na obrzeżach Nowogardu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 16447m2 Kształt działki: nieregularny Działka: środkowa Wygląd działki: pusta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 337 zł45,96 m² 8 797,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe dwustronne mieszkanie, położone na 2 piętrze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,96] m to przestronny, bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł41 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż podwójny garaż murowany - Raków Oferuję na sprzedaż podwójny garaż murowany , położony w ciągu innych garaży w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Raków. Garaż jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze pod biuro lub usługi : - 70m na parterze - 4 pokoje + kuchnia i łazienka - możliwość adaptacji pomieszczeń do własnych potrzeb - ochrona 24h - ponad 150 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

979 000 zł195 m² 5 020,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Przestronny dom szeregowy w Białymstoku - jakość, której możesz zaufać Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 195.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł56,01 m² 11 603,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 56 m | Doskonała lokalizacja przy Sky Tower | Idealne dla rodziny To wyjątkowa propozycja szczególnie dla rodzin z dziećmi szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej, portowej inwestycji bezpośrednio nad Odrą. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard, bliskość natury oraz szybki.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Wyremontowanego 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji dla rodziny lub pod wynajem tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,70 m² 9 044,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa. 3 pokoje w świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona w Straszynie,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje blisko wkd po wymianie instalacji! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze w bloku. Najważniejsze atuty: instalacje: w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

454 660 zł35,80 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 385 zł67,70 m² 14 821,05 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, jednoetapowa inwestycja w samym sercu Moreny w ramach której powstaną 154 mieszkania. Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc 2% Dlaczego warto tu zamieszkać? To 12.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= 3 pokojowe komfortowe mieszkanie= = W pełni umeblowane = = miejsce W hali garażowej = = najem okazjonalny = Na wynajem komfortowe 3 pokojowe, nowe, mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł11 300 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż wymarzone miejsce dla miłośników przyrody! Lokalizacja: nieruchomość stanowią dwie odrębne działki położone w miejscowości Słopsk, gmina Zabrodzie, powiat wyszkowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł59,10 m² 7 089,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o pow. 59,1 mkw położnego w Śremie, przy ul. Paderewskiego 8. W skład lokalu usytuowanego na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,80 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na Warszawę - Bielany, ul. Pabla Nerudy. Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnych potrzeb? A może szukasz pewnej inwestycji w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł29,30 m² 21 877,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament w Świnoujściu, 250 m od plaży. Apartament znajduję się na parterze apartamentowca z 2015 roku. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł251,55 m² 5 963,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 824 m²

Sprzedam przestronny dom w Strzebielinie - ul. Zagrodowa, działka 1824 m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 251 m2, położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

97 500 zł6 035 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania położony na terenie bydgoskiego Parku Przemysłowego. Otwarta przestrzeń daje możliwość dowolnej aranżacji w zależności od potrzeb przyszłego najemcy. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż funkcjonalny budynek handlowo-usługowy o powierzchni ok. 136 m2, położony na działce 716 m2 w doskonałej lokalizacji - przy ul. I Brygady Legionów, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,08 m² 6 008,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,08m2, położone na 2 piętrze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z cegły przy ulicy Sienkiewicza w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł856,15 m² 7 590,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Wrzeszcz- 6 lokali + 2 mieszkania+ ogród+ garaż cena podana W ogłoszeniu stanowi kwotę netto *kupując Z nami nie płacisz prowizji* lokalizacja: wrzeszcz Górny stanowi jedną.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale Biurowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł167,40 m² 9 253,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Tylko U nas! Dom wolnostojący w Rębiechowie - wysoki standard, 5 pokoi, garaż, działka 612 m Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 167,40 m (użytkowa 134,35.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Czarnków,wielkopolskie

109 000 zł26 m² 4 192,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy wolnostojacy w Czarnkowie (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki) o powierzchni 26,00 m 2 Polecam lokal użytkowy wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 300 zł67,73 m² 11 771,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, 3 pokoje, balkon/taras, i piętro. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Człopie, przy głównej ulicy. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w budynku mieszkalnym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł66,49 m² 24 048,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Na sprzedaż klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Elektoralnej w Śródmieściu Północnym znajduje się na drugim piętrze w kameralnej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł1 410 m² 179,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Trzebinia Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zgodnie z zapisami mpzp Oznaczanie w mpzp symbolem: 9 mn1 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) powierzchnia działki 1410m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł77,17 m² 8 682,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu " segment - góra - dół " Górka Irysów. To idealna propozycja dla osób szukających alternatywy dla ciasnych mieszkań w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Łask,łódzkie

615 000 zł247 m² 2 489,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny k/łasku bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł16,50 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej 58 na Krowodrzy. Mieszkanie znajduje się na parterze w siemiopiętrowym budynku. Jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł29,22 m² 30 082 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z przestronnym balkonem w sercu Mokotowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, nowo wybudowanego mieszkania typu kawalerka, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7350/4186/omw budynek I osiedle - ul. Wrzeciono Piętro 2 z 4 układ pomieszczeń - 27 m2 Mieszkanie: kuchnia, pokój, łazienka z toaletą umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom + Bardzo Duży Ogród o powierzchni 1 800 m2 ( Dwie, niezależne Działki Budowlane, każda o Powierzchni 900 m2 ) - zobacz film Zobacz Film Przepiękna panorama na las. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jenkowice,dolnośląskie

899 000 zł86,53 m² 10 389,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupoziomowe z dużym ogrodem i kominkiem. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł210 m² 4 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:283 m²

Oferta bez prowizji! Dom (bliźniak) położony na kameralnym osiedlu w Otwocku (świder Wschód) z widokiem na las (!). Wybudowany na początku lat 80` z cegły oraz gazobetonu. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Powodowo

Powodowo,warmińsko-mazurskie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Polecamy ofertę domu mieszkalnego, jednorodzinnego, w zabudowie bliźniaczej, położonego w miejscowości Powodowo, gminie Rychliki, ok. 30 km od Elbląga. Budynek mieszkalny usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 129 m² 78,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ślesin, o powierzchni 2129m2, ulica Cegielniana. Działka jest objęta mpzp pod symbolem p(mn) czyli przemysł, składowanie oraz mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 873 zł71,39 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105,53 m² 10 423,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (czworak - segment środkowy) położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon 20 mkw - kuchnia 5,95 mkw - łazienka 2,53.