Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

289 000 zł45,80 m² 6 310,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m z balkonem i piwnicą - słoneczne, z widokiem na zieleń w Tarnowskich Górach - Osiedle Fazos. Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom wolnostojący 170 m na 15-arowej działce Kraków, opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł10 934 m² 182,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca na swój wymarzony biznes? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 10 934 m2 zlokalizowane w Pyskowicach. Działki zabudowane są.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł87 m² 6 264,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Głogów, stare Miasto, młyńska, lokal 87 m2, sprzedam, 545 000 zł. Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni łącznej 87 m2, przy ul. Młyńskiej na Starym Mieście. Dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

589 000 zł119,96 m² 4 909,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej części miejscowości Knyszyn (powiat moniecki), w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł25 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: widokowy teren inwestycyjny w Biskupicach Nowych (gmina Olsztyn, jura Krakowsko-Częstochowska) Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w Biskupicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł104,69 m² 6 772,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Hit lata! Nowoczesny dom wśród natury tylko 15 minut od Bydgoszcz Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza, zieleń i komfort tworzą idealną przestrzeń do życia bez rezygnacji z wygód miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł725 m² 3 034,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Woli Justowskiej | ul. Berberysowa lokalizacja Wola Justowska od lat pozostaje jedną z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Krakowa. To miejsce wybierane przez.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł8 529 m² 76,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Obniżka ceny! Atrakcyjna działka w Jaworzu z własnym potokiem górskim - teraz 650 000 zł brutto! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i codziennego stresu? Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 032 520 zł168,48 m² 12 063,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji na Ruczaju. Opis: - duże witryny - Patrer - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu - Parking W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²350 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem biuro o powierzchni 350m zlokalizowane w biurowcu przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Najważniejsze informacje: - jasne, przestronne pomieszczenia, - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,25 m² 12 624,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedania 2 pokojowy apartament w idealnej lokalizacji przy ulicy Cichej w Świeradowie Zdroju na kameralnym osiedlu kilku apartamentowców z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe 60 m | 1 piętro | Zabrze - Zaborze | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałcz,zachodniopomorskie

369 000 zł46,54 m² 7 928,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w sercu Wałcza, idealne do życia i inwestycji. Lokalizacja, która naprawdę ma znaczenie. Mieszkanie znajduje się w Wałczu, przy ul. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową, atrakcyjną ofertą sprzedaży lokalu użytkowego, położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Karola Miarki 2D. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 23e. Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, składa się z salonu, sypialni, kuchni, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 932 m² 61,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka 2932m - Spełnij swój sen o własnym kawałku raju! meg Real Estate prezentuje na sprzedaż działkę 726/10 (0,2932 ha) położoną w miejscowości Kulikówa, gmina Dobrzyniewo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 360 800 zł181,60 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Na sprzedaż jeden z 5 lokali usługowych w nowej inwestycji w Markach. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 190 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1190 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Wolnostojący, dwupiętrowy dom murowany z garażem w bryle budynku łapy, ul. Żniwna Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łapy , powiat białostocki, województwo podlaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²480 m² 29 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe i unikalne powierzchnie biurowe zlokalizowane na Grunwaldzie. Jest to enklawa zieleni i ciszy która mieści się w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Wynajmij przestronny, zadbany dom, który łączy wygodę życia z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dlaczego ten dom? budowany dla siebie - porządne materiały, świetna termoizolacja i dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 360 zł71 m² 4 216,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu niewielkiego, klimatycznego domu parterowego o powierzchni 71 m w malowniczej wsi Budzyń, położonego na działce o powierzchni 1,32 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł280 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zapraszamy na prezentację komfortowego domu położonego w cichym i spokojnym miejscu w miejscowości Sokółka. Nieruchomość wybudowana w 2004 roku, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł297 m² 16 801,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 942 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 297 m , wybudowany w 2022 r., położony na rozległej działce 7 942 m (z czego 6 295 m to teren.

Szczegóły ogłoszenia

822 750 zł5 485 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Czosnów, po stronie puszczy. W sąsiedztwie nie zabudowane jeszcze grunty, kilka budynków mieszkalnych i firm. Media: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł838 m² 5 847,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:954 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży jednego z najbardziej rozpoznawalnych lokali gastronomicznych w Człuchowie restauracji "777", położonej przy ulicy Królewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²48 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ładny lokal o pow. 48m do wynajęcia na Targówku Mieszkaniowym ( 0,5km od stacji metro Trocka) , składający się z dużego pomieszczenia, podzielonego na strefy, zaplecza oraz wc. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 439 zł44,59 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł11 550 m² 7,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek. Powierzchnia 1,155 ha Wymiary: 98m x 123,5 m Kształt: prostokąt Dojazd: droga polna Skład: - łąki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł30,73 m² 4 882 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronna kawalerka o powierzchni 30,73 m położona na parterze zadbanego, ocieplonego budynku w śródmieściu Wałbrzycha to idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł598 m² 5,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do wynajęcia działkę w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej. Działka o powierzchni 600 mkw, do dyspozycji są trzy garaże wykonane z płyty warstwowej. Garaże mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 119 zł43,10 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona spokojna okolica! mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł200 m² 0,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:38 200 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z działkami w miejscowości Żelazówka. Dom ma powierzchnię 200 m , co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł60,16 m² 6 285 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w Łaziskach Średnich - świetna okazja na swoje "M"! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m , zlokalizowane w Łaziskach Średnich na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modena by cordia: zamieszkaj W rytmie stylowych jeżyc Prestiż, historia i stuletnie platany za oknem. Odkryj apartament, który redefiniuje pojęcie miejskiego komfortu. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

56 750 zł1 136 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Śródborze obok glinojecka widokowe 3 działki opodal lasu! cena ok. 65 zł/m2 Aktualne warunki zabudowy umożliwiające bezterminową realizację zabudowy mieszkaniowej i usługowej! Dojazd publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł293,60 m² 5 108,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

NA sprzedaż Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej :) Biuro nieruchomości myhome zaprasza Cię na prezentację przestronnego i wygodnego domu położonego w spokojnej i cichej.