Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 680 zł1 089 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1089 m2, położona w miejscowości Krępa Kaszubska (gmina Nowa Wieś Lęborska), w bardzo wygodnej lokalizacji przy trasie Lębork (12km) - Łeba (18km).

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działek leżących w strefie zabudowy jednorodzinnej. (możliwość zakupu całości tj. 20 działek) media w drodze: woda, prąd, kanalizacja, światłowód wymiary około 1000 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,60 m² 1 141 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal nr 11 o powierzchni 32,6 m znajdujący się na poziomie "-1", przy wyjściu na parking. Lokal w stanie deweloperskim z wykonaną witryną. Bydgoszcz Główna jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 608 zł46,66 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,66 m położone na 1 piętrze nowej inwestycji w Chorzowie. Inwestycja wyróżnia się kameralną zabudową i zielonym otoczeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 270 000 zł162,20 m² 7 829,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użytkowej 162,26 m . Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni ok. 526.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł108 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Są domy, które narzucają rozwiązania. I są takie, które dają Ci przestrzeń do stworzenia własnej historii. Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Katowice,śląskie

649 000 zł570 m² 1 331,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 570 m (0,0570 ha), zlokalizowana w jednej z najbardziej zielonych i zacisznych części Katowic Ligocie, przy ul. Kijowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 917 500 zł29 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| to jedna z unikalnych na tym terenie nieruchomości ze względu na swoje wymiary. Malowniczo położona bardzo blisko granicy Kampinoskiego Parku Narodowego daje gwarancję ciszy, spokoju. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł72 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 3-pokojowy apartament 72 m2 na woli justowskiej Nieruchomość dostępna od lipca Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

66,13 zł/m²101,32 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 101,32 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, w Lubinie, przy ul. Legnickiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł130 m² 12 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom szeregowy (skrajny) 130 m | 4 pokoje | 3 m wysokości | Ogród | Garaż | Pruszcz Gdański Na sprzedaż oferuję wyjątkowy, skrajny segment szeregowca o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł177,30 m² 9 582,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży dom wolnostojący w okolicy Janowic Wielkich. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1900m2. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł11 927 m² 41,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w ciszy i spokoju w Woli Władysławowskiej, w powiecie Garwolińskim, gminie Garwolin. Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 11 975m2. Na terenie są dwa budynki :.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²61,03 m² 1 221 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni całkowitej brutto 61,03 m2. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy z 1898 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 050 m² 219,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1050 m2 w miejscowości Wilcze.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł49 m² 15 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje z dużym tarasem | Świerzawska 11D | Grunwald Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż standardowy układ? Ta nieruchomość przy ul. Świerzawskiej 11D wyróżnia się dużym, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

40,40 zł/m²12,40 m² 501 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami przez.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł3 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Gliwice. Grunt utwardzony do wynajęcia. 3500m2. Ogrodzony. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Teren oświetlony, zamknięty, bezpieczny - ochrona. Bardzo dobra lokalizacja obok tras A1, a4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,30 m² 15 430,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe (pow.45,30m2+41,50m2, łącznie 86,80m2), 3 pokojowe mieszkanie z ładnym balkonem w Przecławiu. Spółdzielcze własnościowe prawo, dzięki czemu jest możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,48 m² 12 729,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie parterowe w szeregu na Oporowie! Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.   Opis.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie domu jednorodzinnego na 40% powierzchni działki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49,64 m² 58,42 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Adama Mickiewicza na Żoliborzu. Idealna propozycja dla singla lub pary. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł63,39 m² 9 544,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Oto poprawiona wersja oferty bardziej profesjonalna, bez emotikonów i z aktualną ceną oraz kontaktem: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bażyńskich | 64 m Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł701 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prestiżowa działka W sercu przylepu przestrzeń dla twojej wizji Są nieruchomości, które pojawiają się na rynku często. I są takie, które trafiają się raz na długi czas. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,10 m² 8 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Chojnowskiej w Legnicy, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ceków

Ceków,wielkopolskie

200 000 zł1 250 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlane, ceków Do sprzedaży oferujemy cztery działki budowlane o zbliżonych powierzchniach, każda około 1250 m , zlokalizowane w miejscowości Ceków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły.Miejsca parkingowe.Z przedpokoju osobne wejście do salonu ,kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł900 m² 798,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w Węgrowie przy ul. Kilińskiego. Działka znajduje się praktycznie w centrum miasta. Powierzchnia : 900m2 Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

401 950 zł25,93 m² 15 501,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska Inwestycja Na Miasteczku realizowana jest na Poznańskich ratajach w samym sercu miasta Poznania. Z pewnością jest to jeden z najlepszych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł116,90 m² 4 276,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

116,9 m do aranżacji | Potencjał inwestycyjny | Sosnowiec, ul. Orla zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł157,56 m² 8 879,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w spokojnej części Chwaszczyna - komfort, prywatność i świetna komunikacja Jeśli szukasz domu, który łączy wysoką jakość wykonania, nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 950 zł57,36 m² 11 610,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł240 m² 8 312,50 zł/m²