Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 490 000 zł110 m² 31 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Duże mieszkanie Z potencjałem Centrum Sopotu | 400m do plaży | Garaż na 2 samochody i komórka | Do zamieszkania lub inwestycyjnie ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł2 761 m² 40,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej Nr działki: 76/1 Powierzchnia: 2761 m Lokalizacja: sztynwag, gmina Grudziądz, powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie wyjątkowa oferta - idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł50 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Twój azyl na Podlasiu drewniany dom w sercu spokoju Wyobraź sobie ciszę, którą przerywa jedynie śpiew ptaków i szelest wiatru. Ten spokój naprawdę istnieje. Czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 172 zł36,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 36,28 m , zlokalizowana w prestiżowej inwestycji MI9, tuż obok Manufaktury w jednej z najbardziej pożądanych części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 000 zł2 800 m² 60,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, każda o powierzchni 2800 m , położona w miejscowości Kopijki. Działka oznaczona jest numerem geodezyjnym 17/1. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 470 000 zł500 m² 6 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:835 m²

Do sprzedaży atrakcyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, nowy (z 2013 roku) o łącznej powierzchni 500m2. Usytuowany na działce o powierzchni 835m2. Grunt we własności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł64 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 64m2, 3 pokoje w tym oddzielna kuchnia ,wc, łazienka , przedpokój. Duży pokój dzienny z wyjściem na loggię, okna na zachód w kierunku ul. Wołoskiej. Dwie ciche sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł94,60 m² 6 997,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentuję atrakcyjne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - przy ul. Tuwima 28 w Ełku. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 94,60 m2 zlokalizowaną na dwóch poziomach: - na III.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł235 m² 11 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży luksusowej willi miejskiej z piękną działką.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²450 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek biurowy I-piętrowy o pow. 450 m2, położony w Tarnowie Mościcach. Przed budynkiem duży parking wyłożony kostką brukową. Całość ogrodzona z bramą wjazdową na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 271 m² 117,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Siekierczyna, gm. Limanowa idealną na budowę Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł168,20 m² 2 372,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 319 m²

Dom w cichej i spokojnej części Klimontowa. Lokalizacja Dom położony jest w miejscowości Klimontów, gmina Proszowice. Klimontów ma obecnie 867,60 ha powierzchni z czego grunty orne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł142 m² 9 147,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferta dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej opartego na projekcie Willa Julia 5b usytuowanego w miejscowości Łoziska w gminie Lesznowola. Najbliższe otoczenie nieruchomości to nowo.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,60 m² 4 838,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Jastrzębiu Zdroju przy Ul. Turystycznej 39/29 na 3 piętrze. Mieszkanie obecnie ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dom z garażami w bryle budynku w spokojnej okolicy nieopodal ch Auchan przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł496 m² 1 108,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-wielorodzinna na sprzedaż! bydgoszcz ul. Ugory idealna pod inwestycję deweloperską Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym położona.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 182 m² 114,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - Głowno , ul. Asnyka. Działka budowlana o powierzchni 2182 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł234,54 m² 8 015,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom z 2016 roku o powierzchni 234,58 m , położony na działce 1000 m z pięknym ogrodem. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł4 128 m² 154,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 4000 m , położona w spokojnej i zielonej części Nasielska. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł46 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka .Lokal po generalnym remoncie , usytuowany jest na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie o pow.46m 2 ,składa się.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1800 m , położonej w urokliwej miejscowości Gąba w gminie Mszczonów (powiat żyrardowski). To.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,34 m² 9 710,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie do remontu 46,34 mkw Gdynia Pustki Cisowskie Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej części miasta Gdynia, przy ul. Czeremchowej. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł43,80 m² 19 383,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, na warszawskim Mokotowie (ksawerów).

Szczegóły ogłoszenia

109,68 zł/m²62 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 62m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Pomieszczenie składa się z trzech pokoi o powierzchni 62m2. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł122,53 m² 3 999,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oborniki Śląskie - Siemianice, dom wg projektu firmy archon "dom w sasankach 4 pow. 122,53 m2, na działce 500 m2 gotowy do sprzedaży. Cena 490 000 zł za stan surowy otwarty. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł59,26 m² 10 091,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 203 m² 299,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką na sprzedaż, położoną w pięknej widokowej okolicy. Malowniczo zlokalizowany teren na wysokości około 89 m n.p.m. to najwyżej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł55,70 m² 15 798,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Nubijskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł12 039 m² 91,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój, okolica domów jednorodzinnych, dojazd z drogi głównej. W okolicy powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Na spedaż niezabudowana działkę rolną o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł35,48 m² 12 373,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 072 zł54,07 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią i windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B4 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienka Loggia 5,46.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł693 m² 202,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 693 m , położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Gołanice. Wymiary działki: - szerokość wzdłuż drogi: ok. 21,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34 m , po generalnym remoncie, położone przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. Świetna lokalizacja - blisko tereny spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł89,10 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przytulne i przestronne mieszkanie na sprzedaż w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przestronne oraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,1.

Szczegóły ogłoszenia

21,17 zł/m²70,87 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, róg ul. Wincentego Pola i Mierosławskiego, lokal użytkowy na wynajem o pow. 70,87 m2, położonego na parterze budynku. Lokal posiada wejście oraz witrynę od ul. Wincentego Pola.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domaradz- działki budowlane Posiadamy w swojej ofercie działkę budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy (budownictwo jednorodzinne ) zlokalizowane w zacisznym miejscu pod lasem ok 05, km od.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł29 m² 30 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29 m2 na osiedlu przy Arkadii (inwestycja Dantex). Składająca się z salonu z aneksem kuchennym, wydzielonej sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł3 658 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Leszno Górne, grunt rolny, działka 36,58 ar, sprzedam, 45000,00 zł. Na sprzedaż działka, położona w Lesznie Górnym. Działka o płaskim ukształtowaniu. Po więcej informacji zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł41,30 m² 43 341,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty - Powierzchnia: 41,16 m - Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł6 800 m² 183,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6800 m , położona w malowniczej wsi w gminie Leśna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług. Atuty.