Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 489 000 zł148,99 m² 9 993,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż komfortowy lokal w zabudowie dwulokalowej, położony w cichej i zielonej części Wycinek Osowskich. Inwestycja zlokalizowana w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²77,60 m² 6 984 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Polecamy ofertę wynajmu deweloperskiego lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji Torunia. Osiedla Artystyczne. Budynek 2-kondygnacyjny, zmodernizowany z zachowanym zabytkowym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,80 m² 23 792,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce, przy ulicy Wczasowej, zaledwie kilka minut spacerem od morza i piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł67,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Tadeusza Rejtana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

659 000 zł52,80 m² 12 481,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł79,89 m² 9 100,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny a może chcesz skorzystać z opcji mieszkania dla siebie i drugiego pod wynajem .? Oferta tego apartamentu pozwala na skorzystanie z obu opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł104,26 m² 12 756,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 728 zł47,28 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,50 m² 16 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł53,35 m² 6 485,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 53,35 m2 w Dobrzeniu Wielkim, oś. Energetyk, powiat opolski, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł600 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynow o pow. 600m2 wys. 5m z antresolą, posadzka bezpyłowa, 1 duże pomieszczenie ,w-c obok hali, be biur (biura można wygrodzić na hali), obiekt nieogrzewany ale można nagrzać.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy eleganckie, 5-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze nowego kompleksu Towarowa Square tuż przy Rondzie Daszyńskiego, w jednej z najszybciej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

7 638 000 zł20 100 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania ciekawą działkę przemysłową o powierzchni 2,01 ha w miejscowości Urzut przy al. Katowickiej. Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstałej hali.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:803 m²

Dom na sprzedaż - tarnowskie góry, centrum - wolny od zaraz Oferta dostepna tylko w naszym biurze zapraszamy na prezentację Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł450 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:986 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w centralnej części Michałowic. Doskonała lokalizacja zaledwie 1,2 km do stacji wkd Michałowice i 500 m od szkoły. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,99 m² 12 444,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zarezerwowane! Eleganckie, komfortowo wykończone mieszkania z tarasem - nowy Zawiszów! Mieszkanie zaprojektowane według nowoczesnych standardów, wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do wynajęcia lokal usługowy, położony w świetnej lokalizacji w centrum Jeleniej Góry przy ul. Okrzei. Lokal o pow. 35 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł207 m² 12 077,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bielawie, na zamkniętym i chronionym osiedlu, niedaleko od American School of Warsaw. Duża działka i zadbany ogród. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 283 m² 84,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | od 1283 m do 2136 m | mpzp/wz | Zławieś Wielka lokalizacja: działki położone są w miejscowości Zławieś Wielka, przy ulicy Rzepakowej w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł192 m² 3 640,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Rezerwacja Dom wolnostojący z dużą działką idealny do stworzenia domu marzeń Olsztyn, osiedle Mazurskie, ul. Olecka 24 Szukasz taniego domu do remontu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 161 m² 202,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej miejscowości Łagiewniki Nowe, ulica Smardzewska. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł750 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Zespół dworski w Krasnej Górze stanowi historyczny obiekt o klasycznej, symetrycznej bryle architektonicznej, usytuowany w rozległym, prywatnym parku krajobrazowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka 1000 m2/nowy konik/zakręt/gmina halinów Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

171 176 zł17 176 m² 9,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,7176 ha, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej Ełk-Augustów, w miejscowości Długie, gmina Kalinowo. Istnieje możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł981 m² 81,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej lokalizacji w Łagodzinie. Działka w trakcie podziału. Działka o powierzchni od 981 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 726 zł73,10 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zanim zaczniesz negocjować cenę, policz, ile już zarobiłeś. W tej ofercie miejsce postojowe w hali garażowej (warte 41 000 zł) otrzymujesz za 1 zł. Dodaj do tego brak podatku pcc oraz 0%.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł50,60 m² 15 592,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w sdp Nieruchomości! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł180 m² 3 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Targanicach , gm. Andrychów , woj. małopolskie Dom o powierzchni 180 m2 , usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 800 zł79 m² 86,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom 4-pokojowy z ogródkiem | 2 miejsca parkingowe | Pompa ciepła Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Mierzyna Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł7 450 m² 241,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z wydanymi warunkami zabudowy Tylko w naszym biurze. Oferta na wyłączność! Zapraszam tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 541 zł41,16 m² 18 914,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł12 500 m² 135,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,2 hektara, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) z przeznaczeniem pod zabudowę komercyjną i usługową. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł140 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Nowy Borek, gm. Błażowa (18 km od Rzeszowa) Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

494 360 zł58 m² 8 523,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł12 027 m² 27,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! do sprzedania działki W jaśle! 1. Działka o powierzchni 1,2027 ha klasa gruntów rv, s-rv, psv, psvi. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową Media: prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł739 m² 2 313,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Międzyzdroja 300 m od morza. W skład transakcji wchodzą 2 lokale użytkowe: nr 1 o powierzchni 434,90 m2 nr 2 o powierzchni 240,80 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²81,68 m² 6 942 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Baranowo,wielkopolskie

1 399 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Komfortowy dom w zielonej części Baranowa idealny dla rodziny! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej, położony w kameralnej, zielonej okolicy Baranowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,50 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane na ulicy Powstańców Warszawy w Pruszczu gdańskim. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 345 m² 364,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie mamy działkę budowlaną w Dziwnowie o powierzchni 1345 m2, znajdującą się niedaleko jeziora Martwa Dziwna oraz morza. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,49 m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie składa się z: salonu.