Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

220 000 zł1 669 m² 131,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kleczewie. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach, przy drodze powiatowej a zarazem blisko centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

567 500 zł85,90 m² 6 606,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania 6 - pokojowego w Koszalinie! Prezentuje Państwu dochodowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 85,90 m2 użytkowej znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Sosnowiec,śląskie

35,48 zł/m²62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 62,18 m 2 - Sosnowiec, klimontów - bezczynszowy, parterowy, dostępny od zaraz. Oferujemy na wynajem samodzielny, bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni 62,18 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł56,65 m² 10 238,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3 pokoje z garderobą | Wysoki standard | pcc 0% | Nowe osiedle Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,65 m , położone na prestiżowym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 80m2 położony w Laskowicach pod Korczewem. Działka na której stoi posesja jest położona z dala od sąsiadów. Cisza, spokój, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w Niepołomicach na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty tj. lodówka, pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 415 m² 260,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 14,15 ar, znajdująca się na osiedlu Zawada. Kształtem zbliżona do prostokąta ze ściętymi rogami od strony drogi. Najdłuższy bok ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,50 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży na Starym Mieście przy ul. Koletek / ul. Sukienniczej. Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 71,50 m2 w prestiżowej lokalizacji w pobliżu wawelu. Jest po.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na szóstym piętrze budynku przy ul. Toruńskiej 74 (nieopodal stacji metra Bródno) Lokal znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

UL. Skarbowców / nowe mieszkanie Krzyki - wysoko ceniona i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica Wrocławia. Mieszkanie wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł985 m² 106,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł635,70 m² 5 818,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 358 m²

Oferta sprzedaży: na sprzedaż prestiżowa nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 635,70 m (całkowitej 713,40 m ), położony na działce o powierzchni 2 358 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł8 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę budowlaną/iwestycyjną/uslugową w Siedlęcinie koło Jeleniej Góry. Prezentowana działka posiada regularny kształt - prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 500 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Drewnica, w gminie Stegna, przy ul. Kasztanowej w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Aktualne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 591 698 zł1 706 m² 933 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka komercyjna o łącznej powierzchni 1706 m2. Z czego działki: 14/44; 14/45 i 14/46 stanowią utwardzoną drogę dojazdową o nawierzchni asfaltowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 380 m² 293,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do zakupu działkę o powierzchni ok. 13,8 arów zlokalizowaną w miejscowości Dębie w gminie Chrząstowice. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł156 m² 5 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym o powierzchni 156 m. Budynek wzniesiony z cegły typu max, ocieplony styropianem o grubości 10 cm, otynkowany (bez koloru elewacji). Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²100 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal usługowo- biurowy : Wrocław, nowy Dwór Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 100 m , usytuowany na parterze w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Nowy Dwór we.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal gastronomiczny na kazimierzu blisko placu nowego O powierzchni 150 M2. Z dużym ogródkiem. Lokal jest w pełni wyposażony i wykończony. Działa w nim.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 900 m² 47,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m dojazd: bezpośrednio do działki prowadzi droga polna media: prąd i światłowód w drodze wymiary: 59 m szer. x 82m dł. kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Mamy na sprzedaż atrakcyjny dom w pobliżu jeziora Mucharskiego. Dom piętrowy o powierzchni ok. 280 m2, składa się z: parter 95 m2: wiatrołap, hall, łazienka, spiżarnia, kotłownia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł1 100 m² 172,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Gryfinie na ul. Czechosłowackiej w sąsiedztwie nowo budowanych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana jest zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Muszyna,małopolskie

1 499 000 zł263 m² 5 699,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom jednorodzinny 200 m Z piękną działką powroźnik gm. Muszyna Na sprzedaż oferuję przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 570 m² 240,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,4570 ha przylegająca do drogi krajowej E74 przebiegającą przez Sulejów. Szukasz działki dla swojej firmy? Poszukujesz nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł24 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka z balkonem - Warszawa Ochota, 24 m Lokalizacja: warszawa, ochota, powierzchnia: 24 m Piętro: 10/10 Rok budowy: 1969 Rodzaj własności: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 020 m² 205,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: krotoszyce Powierzchnia działki: 1020 m 2 największe zalety! Wydane pozwolenie na budowę oraz rozpoczęta budowa Dostępne media Blisko do Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 025 000 zł56,14 m² 18 257,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny balkon, stanowiący dodatkową strefę relaksu. - nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera Hossa. -.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł900 m² 7 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

NA sprzedaż dobrze prosperujący pensjonat we władysławowie. Pensjonat cieszy się dobra opinią gości i prosperuje od lat. Posiada 24 pokoje z łazienką i składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²188,10 m² 2 257 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku dworca w Grębowie. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

715 800 zł2 386 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowo - budowlana O powierzchni ok. 24 A, zlokalizowana W bystrej śląskiej obok bielska - białej Działka idealnie wyeksponowana, położona jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

10 €/m²145 m² 1 450 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentowana oferta to kameralny budynek biurowy oferujący 2479 m kw. powierzchni biurowej. Budynek mieści się w jednej z najstarszych dzielnic Poznania, czyli na Grunwaldzie. Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł16 600 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę rolną z możliwością zabudowy (na podstawie warunków zabudowy) za 490tys.zł, położoną w malowniczej miejscowości Warpęsy gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł64 m² 21 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jest świeżo po remoncie ( wysokość pomieszczeń 2,8 m ), gotowe do wprowadzenia się od zaraz. To prawdziwa super oferta! Zapraszam do kontaktu, z miłą chęcią udzielę więcej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł10 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt przemysłowy położony za granicami miasta o pow. od 1 do 4 ha. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem ag ( zakłady produkcyjne, magazyny ,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł305 m² 31,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem wynajmu jest hala konstrukcji stalowej ( obita płytą Obornicką 12 ) o powierzchni 300 mkw. z dobrym dojazdem do trasy S7 węzeł południe około 1,5 km. Posadzka ocieplona hydro.

Szczegóły ogłoszenia

114,98 zł/m²28,70 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:tak

Lokal usługowy na wynajem, nowe osiedle Cavallia, doskonała lokalizacja. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do wynajmu lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji na nowopowstałym osiedlu Cavallia.

Szczegóły ogłoszenia

43,10 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje obiekt na wynajem lub sprzedaż. Lokal znajduje się w Centrum miasta, składa się z trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 116 m2, sala główna 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

94 500 zł1 350 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki w Gminie Janów miejscowości Bystrzanowice. Działka A - o pow. 1350 m2 o wymiarach szer. 44m i dł 33m -.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł84 m² 9 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom z widokiem na jezioro | Steklno | 3 minuty spacerem do plaży Nowa cena: 759 000 zł Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają spokoju, natury i jednocześnie wygodnego dojazdu do miasta.