Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal na wynajem, położony przy ul. Niepołomskiej 4 w Wieliczce o powierzchni użytkowej 90m2 lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł11 778 m² 38,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy Grojec, ul. Czajki Działka położona jest przy ulicy Czajki, równoległej do drogi wojewódzkiej nr 948.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 465 zł62,95 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 62,95 m piętro: 2 balkon: 3,79 m termin przekazania kluczy: styczeń 2026 Układ mieszkania: - pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 618 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena. Działka o pow. 2618 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

67,50 zł/m²400 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy do wynajęcia ul. Litewska , Rzeszów Cena: 27 000 zł netto + vat Powierzchnia: ok. 400 m Piętro: 2 Dostępny: od zaraz Biuro Nieruchomości Royal Broker posiada.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 000 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krynica zdrój Do sprzedaży zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super położona pomiędzy już istniejącymi nowoczesnymi budynkami działka budowlana w miejscowości Pigża. Przy czym "pomiędzy budynkami" nie świadczy o zabudowie ścisłej (gęstej) wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł125 m² 7 039,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 680 zł75,30 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w kameralnej inwestycji, w stanie deweloperskim, termin oddania pierwszy kwartał 2026r. Inwestycja położona w miejscowości Rusiborek, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 713 m² 174,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki, na którą składają się działki o numerach 314/8 i 314/15. Na działkę 314/8 zostały wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja | Mieszkania z ogródkiem | Tyczyn | 10 min od Rzeszowa Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

340 176 zł29,84 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 050 m² 104,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Planujesz budowę domu? Szukasz cichego i spokojnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Działki z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

429 300 zł4 293 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko lasu / zabudowa mieszkaniowa / do podziału Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie. Działka jest objęta Miesjcowym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,10 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na Bielanach Wrzeciono przy ul. Marymonckiej 125. Mieszkanie jest wręcz idealne zarówno dla osób szukających mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł178,20 m² 7 631,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów. Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z ciszą i bliskością natury,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Dyrekcyjnej (krzyki), w bezpośrednim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

15 540 zł380 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala dostępna od 01.06.2026r. Możliwość prezentacji po wcześniej umówionym terminie. Zapraszam do zapoznania się ofertą hali do wynajęcia znajdującej się przy ul. Dębogórskiej. Hala składa się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58,90 m² 6 434,63 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, al. Korfantego (superjendostka). Znajduje się na 6 piętrze w piętnastopiętrowego budynku. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 650 m² 13,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania bardzo interesująca działka położona nad Zalewem Cieszanowickim w Gminie Gorzkowice - ok 25 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Przedmiotowa nieruchomość stanowi w całości teren.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł4 700 m² 6,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Gruntu Rolnego Hucisko Nienadowskie, gmina Dubiecko, powiat przemyski. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa, rolna z licznymi zadrzewieniami, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,90 m² 6 889,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ostrów Wlkp. ul. A. Krajowej Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, usytuowany na II piętrze bloku czteropiętrowego po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł776 m² 837,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 776 m2, położonej w malowniczej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Starołęka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90,80 m² 3 854,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek, przy ul. Lecha. Lokal usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Miłkowie doskonała lokalizacja, wysoka jakość wykonania i komfortowe warunki do życia Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł3 000 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa, 30-arowa działka, położona w Posadzie Górnej (gm. Rymanów, pow. krośnieński), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²753 m² 51 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy o nowoczesnej architekturze zlokalizowany na Pradze Południe w rejonie Kamionka, niedaleko dworca kolejowe Warszawa Wschodnia. Przy nieruchomości przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

245 050 zł1 690 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek w Lipianach - Osetna, nad Jeziorem Będzin Działki z dostępem do wody, idealne pod inwestycję na przyszłość. Powierzchnia działki wynosi 1690 m2 media.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²80 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80,15m2 zlokalizowany w centrum Namysłowa. Sala sprzedaży w to otarta przestrzeń stwarzająca idealne warunki to dogodnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieduża działka budowlana - rekreacyjna położona w miejscowości Barkowice nad Zalewem Sulejowskim. Działka znajduje się w odległości około 250 metrów od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł104,71 m² 10 457,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Kołobrzegu? Umów sie na prezentacje może okazać się, że masz je w zasięgu ręki. To propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny styl, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 526 m² 72,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka budowlana o powierzchni 0,1526 ha położona w miejscowości Kalskie Nowiny, powiat węgorzewski, województwo warmińsko-mazurskie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 199 m² 70,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1199 m | mpzp | Spokojna okolica | Media w drodze Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1199 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o metrażu 50,5 m , idealne dla rodzin lub osób ceniących możliwość aranżacji. Obecnie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest hala magazynowo- produkcyjna, idealna również jako warsztat znajdująca się bezpośrednio przy ul. Oliwskiej. Obiekt świeżo po remoncie w pełni gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł333,12 m² 11 707,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

: krótko: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 333 m2, zlokalizowany na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza. Stan deweloperski. 7 pokoi, 3 kondygnacje, piwnica, garaż, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 130 zł33,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł26,40 m² 7 007,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26,40 m2 położona na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Tkackiej w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** pokój, kuchnia, łazienka. *** opis techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 924 zł25,31 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj i autobus. Niedaleko pkp Gdańsk Główny. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł55 m² 8 618,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Ligota Panewniki ul. Kijowska - 2 pokoje /55m2 + balkon W sąsiedztwie uniwersytetu medycznego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego, 2 pokojowego.