Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

21,39 zł/m²84,14 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni 84,14 m2, który znajduje się w pawilonie handlowym przy ul. Krynickiej w Gromniku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

17,26 zł/m²47 m² 811 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Gorlicach w przy ul. Bardiowska 4 Pomieszczenia w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²133,70 m² 5 348 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Niepowtarzalny lokal biurowy z antresolą - Stare Miasto Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny, bardzo jasny lokal biurowy przeznaczony pod działalność biurową/usługową w miejscowości Lublin.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63,90 m² 8 904,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3/4 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2, usytuowane jest widokowym 7 piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 000 zł58 m² 7 224,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, piła - ul. Lutycka Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Lutyckiej w Pile. To bardzo spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

57 811 zł4 447 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn klasy A Będzin. Powierzchnia 4447m2 + powierzchnia biurowa do wybudowania wg potrzeb przyszłego najemcy. Park logistyczny jest jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł135 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego penthouse u położonego w samym sercu Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, wysoki standard wykończenia oraz komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł37 m² 11 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Strachocinie we Wrocławiu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

739 538 zł32,50 m² 22 755 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cristal Apartments - apartament inwestycyjny w sercu Karkonoszy | Szklarska Poręba Na sprzedaż apartament w prestiżowej, kameralnej inwestycji Cristal Apartments, położonej bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 501 zł64,62 m² 14 244,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł485 m² 2 474,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Hala montażowa / produkcyjna | ok. 485 m2 | ul. Rogoźnica | Gmina Głogów Małopolski Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni użytkowej ok. 485 m , posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35 m² 10 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w spokojnej części Poznania? Marzy Ci się kawalerka w dzielnicy, która łączy ze sobą bliskość terenów zielonych i łatwy dojazd do centrum Poznania? bingo! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia niezależne piętro domu wolnostojącego w Opypach. Piętro o pow. 107m2 z oddzielnym wejściem na górę oraz furtką. Wszystkie media miejskie (oddzielne liczniki).

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,10 m² 13 340,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w budynku z 2016 roku. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku wyposażonym w windę, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł345 m² 573,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W naszej ofercie atrakcyjna działka rod położona w Międzyzdrojach w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu ul. Niepodległości. Dojazd do działki główną alejką. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł3 200 m² 107,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w Miedzianej Górze woj. Świętokrzyskie o powierzchni 3200m2, wymiary 160 20, działka została podzielona na dwie działki o pow. 1400 m2 i 1800 m2 ( 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł83,67 m² 15 405,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83,67 m , położone w Konstancinie-Jeziornie prestiżowej miejscowości o statusie uzdrowiska. Na sprzedaż przestronne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne, jasne mieszkanie z dwoma balkonami - doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowo przestronne, funkcjonalne i bardzo jasne 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rożno-Parcele,kujawsko-pomorskie

119 000 zł1 328 m² 89,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ze ścianą lasu w kameralnej lokalizacji Rożno-Parcele Lokalizacja - Rożno-Parcele, ul. Chabrowa ; - bezpośrednio za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 229 zł70,80 m² 10 073,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 70.80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 772 m² 225,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam ofertę sprzedaży ustawnej i przestronnej działki o pow. 1772 m2 objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 000 zł3 589 m² 380,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej znajdującej się przy ulicy Ziołowej w Zalesianach. Nieruchomość posiada doskonałe wymiary pozwalające na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,15 m² 10 126,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Biesak. Dom o powierzchni użytkowej 59,15 m usytuowany jest na działce 901 m , na której znajduje się również budynek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 474 m² 169,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Henrykowo, gmina Supraśl. Polecamy działkę o powierzchni 1474m2. Działka posiada uzyskane warunki zabudowy na budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,90 m² 13 496,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Hot oferta! dostępna tylko W naszym biurze! atuty: - lokalizacja, - bliskość komunikacji miejskiej, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa, - funkcjonalny układ pomieszczeń, - osobna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł1 075,16 m² 3 394,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomości posadowione na działce o wym: 3425m2 przy głównej trasie Gdynia - Żukowo. Składające się z budynku usługowego, budynku gospodarczego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139 m² 7 906,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nowoczesny segment środkowy 139 m z ogrodem - Warszawa Wawer, na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warszawie. W otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł309 m² 2 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Duży dom z potencjałem o pow. ok. 309m2 w świetnej lokalizacji gm. Świerczów. Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną wraz z domem jednorodzinnym, usytuowana na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł20 794 m² 105,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę nr 2933 o powierzchni 2,0794 ha zlokalizowaną w miejscowości Żarki, powiat myszkowski, woj. Śląskie. Oferowana działka ma przeznaczenie inwestycyjne. Mzpz -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 194 m² 107,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna - Wyry, ul. Kopaniny. Oferujemy na sprzedaż dużą i ustawną działkę budowlano-rolną położoną w spokojnej, zielonej części Wyr. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł95,86 m² 4 120,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu. ********************************************************* inwestor nieruchomości Agenci pro Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 800 000 zł132,13 m² 28 759,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkania w kameralnej inwestycji na Mokotowie - wyjątkowa lokalizacja i najwyższy standard! Na sprzedaż oferuję 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 132 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 920 000 zł25 900 m² 189,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny przemysłowo- usługowy o powierzchni około 26 000 m2, wymiary działki 290x222x190 m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego_ - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

277 725 zł37,03 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego z potencjałem? A może marzysz o własnym miejscu w klimatycznej kamienicy z duszą? Lub po prostu chcesz przestrzeni, którą.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł340 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Wolnostojący dom, posadowiony na działce o powierzchni około 1550 mkw, w dynamicznie rozwijających się podwarszawskich Falentach. Dom zatopiony pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 284 zł83,54 m² 7 113,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania dwupoziomowego z ogrodem na inwestycji garden hill w Jędrzychowie. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 200 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.200m2 (12a), zlokalizowaną w miejscowości Jodłówka, gmina Rzezawa, powiat bocheński. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,50 m² 12 766,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Unikatowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej Warzelni z windą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w gruntownie odrestaurowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 173 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej nr 157/7 o powierzchni 1173m2, położonej w początkowej części wsi Budziwojów, ok. 5 km od miasta Chojnów.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 486 m² 60,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow.1486 z aktualnymi warunkami zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego z garażem wbudowanym w bryłę. Nieruchomość położona jest.