Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

329 000 zł81,32 m² 4 045,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 76,72 m (pow. całkowita 81,32 m ), położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy w spokojnej, bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

2 933 400 zł14 667 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,46 ha (14 600 metrów kwadratowych). Działka posiada kształt prostokąta. Ma szerokość 47 metrów i długość 320 m. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł9 436 m² 1 271,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Top lokalizacja-pod inwestycję, zdecyduj jaką :) Oferujemy Państwu działkę budowlaną przy Al. Włókniarzy 206 (oznaczenie Bi- inne tereny zabudowane) o powierzchni 6418m2+ kolejne 3018m2 będące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,85 m² 5 383,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Stan deweloperski! Malownicze otoczenie, widok na las, kameralna atmosfera. Osiedle Leśne Zacisze powstaje z myślą o osobach ceniących spokój, prywatność i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł62,24 m² 15 263,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni - ul. Władysława IV. Dla mieszkańców do dyspozycji parking wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 136 m² 92,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3130 m | wz | 500 m od jeziora Tałty | gm. Mikołajki O nieruchomosci: na sprzedaż działka o powierzchni 3130 m położona w malowniczej miejscowości Tałty,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²59,40 m² 3 267 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 59,4 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. 2 pokoje. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

751 000 zł74,41 m² 10 092,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - I piętro, nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z kuchnią, dwie sypialnie, w jedna z balkonem, łazienka, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 001 m² 56,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nowy kompleks wyjątkowo pięknych 12 działek budowlanych położonych w Olecku - Osiedle Arkadia. Działki wydzielone są z jedynego w regionie ogrodu botanicznego. Zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²103,56 m² 1 761 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 103,56 m2 znajdujący się przy ul. Dworcowej 10 w budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Nowa Brzeźnica, powiat Pajęczański. Zapraszam na wirtualny spacer aby obejrzeć cały potencjał domu. Nieruchomość w skład której wchodzi dom.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,70 m² 6 604,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 37,70 m 2 , parter, do remontu. Świetna lokalizacja w samym centrum Piły, ul. 11 Listopada. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł54,99 m² 15 548,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, 54,99 m2, miejsca parkingowe, piwnica, dwa małe ogródki, ul. Narcyzów w Józefosławiu Mieszkanie ciche, jasne, bardzo przytulne, na lubianym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

44,33 zł/m²12 m² 532 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieduży lokal biurowy usytuowany w zabytkowej kamienicy przy ul Piotrkowskiej. Oferta bezpośrednio od właściciela. 2 piętro, winda, 1 pokój 12m2. Wysokość 300cm, duże otwierane okna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,85 m² 7 464,61 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę, bo jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł22,56 m² 12 854,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam Tylko u nas Do sprzedania mikroapartament - kawalerka w mieszcząca się we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej 57 w kompleksie Hydral Bierutowska Park. Budynek odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości najmu powierzchni pod ulokowanie bankomatu na zewnątrz, przy ścianie budynku zmodernizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 427 m² 112,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlaną w Wojcieszycach, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, z projektem domu dwukondygnacyjnego. Działka o powierzchni 1427 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł51,60 m² 12 594,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł327,26 m² 3 361,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom z pięknym dużym terenem wokół, nieopodal Trzebini i Krzeszowic! Oferuję do sprzedania bardzo ładny duży dom wolnostojący, gustownie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,15 m² 10 637,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł180 m² 16 389 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjna z zapleczem biurowym i socjalnym na sprzedaż - Wrocław Na sprzedaż hala produkcyjna o powierzchni 179,89 m z częścią biurowo-socjalną oraz magazynową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł75,20 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa cena | ogródek | pompa ciepła | apartament Z 2023 roku | strych | miejsce postojowe | 4 pokoje | dwa balkony Nowa cena promocyjna: 799 000 zł (tylko do końca 2025 roku!) Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

182 640 zł1 522 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z pełnym dostępem do wszystkich udogodnień? Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 798 zł55,71 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie licznych placówek edukacyjnych! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł116 m² 9 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Rezerwacja!na sprzedaż nowoczesny, dom parterowy jednorodzinny z garażem o łącznej powierzchni 116,46 m2,zlokalizowany w Wilkowicach przy ul. Do Boru, z pięknymi widokami na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł77 m² 20 766,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W inwestycji fabryka czekolady | wrocławska | blisko nowego kleparza N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76,75.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

829 000 zł193,43 m² 4 285,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania bliźniak o łącznej powierzchni całkowitej 193,43 m2, powierzchni użytkowej 93,43 m2). Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 336 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 3336 metrów kwadratowych położona w obrębie Prucheńsko w gminie Mniszków niedaleko Zalewu Sulejowskiego. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł145 m² 7 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:849 m²

- rezerwacja - Szukasz wolnostojącego domu z garażem i zagospodarowaną działką? Polecamy dom wolnostojący zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów "saritor Park" w Masłomiącej gm.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia nowy apartament położony na pierwszym piętrze w kamienicy blisko centrum miasta. Kamienica jest ogrodzona i monitorowana całodobowo. Jest możliwość bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

120 777 zł1 000 m² 120,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w Bielicach. Cena sprzedaży wynosi 127 zł/m2. Przeznaczenie działek budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy mieszkaniowa 1-rodzinna. Działka nie jest objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,55 m² 17 115,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na sprzedaż (vat 23%) Gotowy produkt inwestycyjny pod wynajem. Lokal użytkowy wykończony i wyposażony pod klucz, gotowy do natychmiastowego wynajmu krótkoterminowego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł2 563 m² 183,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 2563 m 2 , usytuowaną przy samym centrum miasta Golczewo, położonym około 22 kilometry od Kamienia Pomorskiego. Działka ta znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

30,96 zł/m²533 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność unikatowa lokalizacja oferta wynajmu obiektu handlowo-biurowo-magzynowego, położonego W szczecinie - dzielnica berzecze-krzekwo ul. Modra - W pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

320 840 zł2 468 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2468 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł286 m² 3 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Duże ładne gospodarstwo, budynek mieszkalny typu dworek, idealny na hotel, agroturystykę. Rozkład :dwie kuchnie, dwie łazienki, 6 pokoi, duży strych z możliwością zagospodarowania, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny nowoczsny apartament na Pograniczu Śródmieścia i Widzewa, rejon al. Piłsudskiego na ładnym, ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu, z miejscem parkingowym Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²220 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 14000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 2200 pln miesięcznie 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do dogadania Wszystkie podane kwoty są netto.

Szczegóły ogłoszenia

123 325 zł1 368 m² 90,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną o powierzchni 1368m2 o wymiarach 28x48m. W kształcie prostokąta. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 107 m² 450,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znajdź swoje wymarzone miejsce na dom! Szukasz idealnej przestrzeni na swój wymarzony dom? Oferujemy wyjątkowe działki w malowniczej okolicy, które stanowią doskonałą bazę do realizacji Twoich.