Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 285 000 zł210 m² 10 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Dom z dużym potencjałem! Położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy na dzień otwarty, aby zobaczyć ten dom na żywo 9 maja.

Szczegóły ogłoszenia

5 695 000 zł6 700 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna budowlana o pow. 67 arów zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 018 m² 54,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość stanowiącą działkę ewidencyjną nr 65/21 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom jednorodzinny | 220 m działka 6,5 ar | spokojna okolica gliczarów dolny Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczym Gliczarowie Dolnym. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 600 m (działka w trakcie podziału) położoną w urokliwej i spokojnej okolicy Miedźnej, przy ul. Zacisze. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

360 000 zł128,47 m² 2 802,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sowno, zaledwie 20 minut od Stargardu i 25 minut od centrum Szczecina. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kraków Żabiniec Kawalerka w spokojnej okolicy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane przy ul. Żabiniec w zadbanym trzykondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł180 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferta domu na lewobrzeżu trafia się nieczęsto. Ten środkowy szeregowiec jest naprawdę interesujący. Świetna lokalizacja - blisko las, markety, stacja ubb, a do morza 15 minut spacerem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²180 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal o powierzchni 180 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł181 m² 3 475,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny, funkcjonalny około 160 m 2 dom jednorodzinny , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1426 m . To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł76,08 m² 6 309,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy, usytuowanej w malowniczej okolicy w otoczeniu zieleni tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł17 523 m² 14,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana położona w malowniczej miejscowości Długokąty, gm. Puszcza Mariańska idealne miejsce na realizację Twoich marzeń o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł75 m² 12 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne, zadbane 3-pokojowe prądnik czerwony lokalizacja, budynek Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 zł/m²90 m² 1 665 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się z budynków na poziomach od.

Szczegóły ogłoszenia

195 300 zł1 953 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do naszej oferty trafia nieruchomość położona w miejscowości Zaczerlany (gmina Choroszcz). Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! działka budowlana, pow. 4000 m2, pisarzowice, gmina lubań Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości zachęca do zakupu działki budowlanej oznaczonej numerem.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł950 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Obiekt samodzielny bardzo ładny ,biurowo magazynowy ,parter dwie hale, z podwójnymi drzwiami wysoki ponad 5 m, góra powierzchnie biurowe wysoki standard wykończenia- klimatyzacja, teren, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł12 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Bezpośrednio bez prowizji. Jeśli marzysz o połączeniu miejskiej wygody z relaksującą, domową atmosferą - jesteś pod dobrym adresem! Za zgodą Właścicielki szukamy współlokatorki do domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i w pełni wyposażona kawalerka w samym sercu Szczecin, przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie znajduje się na poddaszu zadbanej, odnowionej kamienicy, co nadaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł88 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca nowoczesny, stylowo urządzony apartament o powierzchni 88 m2 w inwestycji *fedkowicza 8* w dzielnicy Dębniki w Krakowie. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł111,20 m² 7 185,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Księginicach koło Trzebnicy przy ulicy Sadowej. Inwestycja oddalona około 3 km od centrum Trzebnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem prezentacji jest atrakcyjnie położony grunt w Izabeli w gminie Wiązowna w powiecie otwockim. Działka o pow. 1500m2 i wymiarach szer 26mb x dł.55mb położona.

Szczegóły ogłoszenia

59,48 zł/m²50,44 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 50,44m2 - Lublin, śródmieście Sala sprzedaży o powierzchni około 35,34m2; wymiary sali sprzedaży około 5,7m x 6,2m, ogrzewanie klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł26 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji: ul. Rynek w Bolesławcu. Kawalerka składa się z :1 pokoju z oknem, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki z wc. Umeblowana: nowa kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł32,04 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Miieszkanie 2-pokojowe mieszczące się w Kole, w bloku czteropiętrowym, na 3 piętrze, przy ul. 20-go Stycznia (przy dawnym korcie tenisowym), powierzchnia 33 metry. Dwa pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł965 m² 362,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem Krynica-Zdrój, ul. Halna Są miejsca, które kupujesz i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym. Powierzchnia 72m2 Układ : pokój 28m2(pokój dzienny) pokój 20m2(sypialnia) kuchnia 11m2 łazienka 4m2 skrytka 2m2 przedpokój 7m2 Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł2 875 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Kalety, ul. Lompy, gmina Kalety, powiat tarnogórski. Parametry działki działka o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

47,60 zł/m²63 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga: pośrednikom - zdecydowanie dziękuję. Samodzielne, bardzo ładne biuro na I piętrze w reprezentacyjnym budynku handlowo-usługowym z możliwością reklamy i wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł235 m² 5 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Dom wolnostojący, może być dwurodzinny z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji zaledwie 15 minut od Gdańska - wyjątkowa oferta! Dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł500 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferuję do sprzedaży budynek wolnostojacy położony w malowniczej okolicy Zagórza Śląskiego, w miejscowości Niedźwiedzica. Nieruchomość położona na działce 0,36 ha. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²380 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu w budynku dworca Świebodzice. Lokal posiada powierzchnię 380,57 m2, możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42,92 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, mieszkanie o powierzchni 42,92 m , zlokalizowane w Bochni przy ul. Brzeźnickiej. Najważniejsze informacje: 2 pokoje powierzchnia: 42,92 m mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w malowniczym Bieniewcu w sąsiedztwie Zalewu Grzymek. Wokół ścieżki rowerowe, trasy spacerowe, ośrodki wypoczynkowe, domy jednorodzinne. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

87 900 zł627 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uzbrojone działki budowlane - Kolonia Borek , ceny od 87900! Oferujemy na sprzedaż zróżnicowane grunty pod budowę domów jednorodzinnych w spokojnej, zielonej lokalizacji w Kolonii Borek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł12 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 1,2 ha z zabudowaniami i mediami, zróznicowane pod względem przeznaczenia terenu: - ok. 4500 m2 - teren przeznaczobny pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł58 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone przy ul. Konstancińskiej na Sadybie. Budynek apartamentowy z 2016 roku, położony na tyłach Sadyba Best mall. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł51,50 m² 16 873,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie | Strzyża Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Popowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze wysokiego bloku, znajdującego się w cichej.