Nieruchomości

240 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

39 900 zł1 403 m² 28,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową z suwnicą o udźwigu 8 ton, z wysokością podnoszenia około 5 metrów, idealną do różnorodnych zastosowań przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka pod zabudowę jednorodzinną*** Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Istok. Nieruchomość w kształcie prostokąta, sucha, płaska, zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł300 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

2 385 000 zł796 m² 2 996,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do kupienia willa miejska o powierzchni użytkowej 500m2 zlokalizowana w centrum Kowalewa Pomorskiego, XIII wiecznego miasta położonego zaledwie 30km od Torunia. Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10,56 zł/m²180 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parter budynku znajdującego w centrum Lubomii, o klasycznym charakterze poprzemysłowym, zbudowany z nadającej mu uroku cegły klinkierowej. Budynek znajduje się w planie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36 500 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana, o charakterze siedliskowym, z możliwością zabudowy do 70 metrów od drogi. Nieruchomość jest malowniczo położona, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł142,66 m² 17 517,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Inwestycyjny budynek Z apartamentami I lokalem usługowym - rowy Ścisłe centrum | 4 apartamenty | Funkcjonująca pralnia samoobsługowa | Prywatny parking | 5 minut do plaży ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronny dom jednorodzinny, zlokalizowany w świetnej lokalizacji w centrum Kłodzka przy ul. Mickiewicza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł200 m² 4 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Legnica, dom wolnostojący 200 m2, sprzedam 989 000 zł. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony na działce o powierzchni 420 m w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł117 m² 2 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony na działce o powierzchni 12,47 ar w Hłomczy, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Sanok 14 km, brzozów 29 km.,.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł140 m² 1 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz domu z dużą zabudową gospodarczą? W mniejszej miejscowości, gdzie możesz wieść sielskie życie, na spokojnie prowadzić działalność lub pasję? Z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł353 m² 8 498,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko W realton nieruchomości nieruchomość premium dla wymagającego klienta nieruchomość idealna także pod firmę Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł101,16 m² 8 293,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio U dewelopera! wszystkie media! Gorąco polecam dom wolno-stojący budowany wedługprojektu Dom w Riveach 11 Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

46,22 zł/m²119 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 119m2 położony w Zielonej Górze przy ul. Jedności Robotniczej. Wejście od ulicy, drugie od zaplecza, witryna. Lokal składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i jasne o bardzo wygodnym rozkładzie. Zapewniony szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody słońca. Ekonomiczny, ale też bardzo praktyczny wybór! -.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²192 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: centrum miasta Bielsko-Biała Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 192m2 na 1 piętrze galerii waga, obiekt w samym centrum Bielska Białej przy ul. Gazowniczej. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położoną w miejscowości Tłuściec, zaledwie kilka minut drogi od Międzyrzeca Podlaskiego. Całość składa się z trzech działek (nr 518/1, 518/3,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 200 zł159 m² 6 189,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Nowość na rynku! Osiedle Szyb Bojków - Twoje wymarzone miejsce do życia w Gliwicach Przedstawiamy innowacyjne osiedle przy ul. Siennej, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bojków, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł79,26 m² 15 127,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 79,26 m , położone przy ul. Kwaśnej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na ostatnim 3. piętrze kameralnego, ceglanego.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł91 m² 75,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: krótko: powiśle | Bednarska | 91 m2 | 3 pokoje| Garderoba | Miejsce postojowe | Klimatyzacja | obok Krakowskiego Przedmieścia. : dla kogo? - Dla osób, które chcą mieszkać w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej części Kłobucka. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

4 489 000 zł129 m² 34 798,45 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy Apartament z Tarasem 150 m2 i Panoramicznym Widokiem na Morze - Gdańsk Przymorze, marina Primore Na sprzedaż jedyny taki apartament na osiedlu Marina Primore, oferujący niepowtarzalny,.

Szczegóły ogłoszenia

57 354 zł869 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące oraz usługi turystyczne. Teren 9,5ha.

Szczegóły ogłoszenia

24,67 zł/m²150 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje 61 m z balkonem, łomża, ul. 3 maja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1 piętrze w solidnym budynku przy ul. 3.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł32,48 m² 13 700,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Opole

Opole,opolskie

5 369 106 zł873 m² 6 150,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Przeznaczenie: ba - tereny przemysłowe Powierzchnia łączna terenu: 1,2111 ha, w tym: działka o pow. 0,8745 ha zabudowana budynkiem biurowym i częścią socjalną o łącznej pow. 153.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł941 m² 286,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 35/102 lokalizacja: miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Osiedle to prestiżowa propozycja w ofercie biura nieruchomości eagles estate, skierowana do osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w nowoczesnym, a zarazem kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł29,84 m² 13 572,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Jay Gatsby nie pytał o cenę, on pytał o wrażenie, jakie zrobi na innych. To wnętrze przy Bierutowskiej nie potrzebuje filtrów, ponieważ samo w sobie stanowi architektoniczną ikonę.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44,80 m² 10 602,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45 m | 1 piętro | lokalizacja Wrocław ok. Sky Tower Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł548 m² 1 549,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obiekt do odrestaurowania - duży potencjał. Bydgoszcz miedzyń. Urokliwa lokalizacja, cisza, las,.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł2 475 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w sercu Pojezierza Brodnickiego. Spokojna, cicha wieś Gaj Grzmięca, leżąca wśród lasów i jezior 12 km od Brodnicy. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 775 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom murowany, parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 94 m2 położony w miejscowości gminnej Trawniki (woj. lubelskie). Budynek idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33,20 m² 5 391,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem Poręba Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,40 m² 7 733,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie 68,40 m2 na Górnym Czechowie w Lublinie Oferta wyłącznie w naszym biurze. Lokalizacja: górny Czechów - spokojna, zielona okolica Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie O unikalnej wysokość do 3,80 M! Na sprzedaż niecodzienne, stylowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze niskiego bloku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

8,50 €/m²1 400 m² 11 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł951 m² 6 834,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedaż budynku "domu weselnego" na ok. 200 osób Z pełnym wyposażeniem W aleksandrowie łódzkim cena ofertowa: 6.500.000.-zł Jest możliwość wykorzystania gotowego projektu adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł4 400 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 4400 m , usytuowanej w doskonałej lokalizacji przy ulicy Międzyrzeczkiej w Jordanowie. Działka z linią.

Szczegóły ogłoszenia

226 560 zł708 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na Osiedlu Fazaniec w Bytomiu w dzielnicy Szombierki. Działki budowlane zlokalizowane są w sąsiedztwie Parku Fazaniec - jednego z pierwszych parków na terenie.