Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 000 zł50,50 m² 5 128,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wygodne I przestronne mieszkanie - 1 piętro blisko centrum! Mieszkanie umeblowane - duża kuchnia z oknem - duży przedpokój - pokój - duży salon z balkonem duża piwnica Blisko mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł5 100 m² 882,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budyneki produkcyjne o powierzchni użytkowej 5100m2 działka 29266m2 tylko u nas oferta na wyłączność Radymno ul. Złota Góra opis nieruchomości : Działki pod planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł124 m² 13 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 124 m2 (+ poddasze) z działką ok. 200 m2 na spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2002 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Bronowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł800 m² 393,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Ustroń Hermanice - wszystkie media! Możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek. Potencjalny inwestor miałby do dyspozycji 1600m2 płaskiego terenu w kształcie kwadratu. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

188 764 zł2 302 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 2302 m - Jankowa, gm. Cieszków, pow. milicki ? Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2302 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 976 zł100,92 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń, w doskonale skomunikowanej części Gdańska, wykończone w wysokim standardzie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł246 m² 9 752,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Agora Nieruchomości poleca: wyjątkowy dom wybudowany i wykończony w stylu glamour. Powiat: płocki Gmina: stara Biała Miejscowość: pow. całkowita domu: 315m2 Pow. użytkowa domu: 198m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł700 m² 137,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 858 w Ryczówku Gm. Klucze Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ryczówek leżącej na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²138,50 m² 9 003 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 138,5 m2, zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Apartamenty Cerelis przy ul. Widok 5a w Ciechocinku. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

963 090 zł71,34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie w sercu miasta - ul. Rynek Kościuszki Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość na rynku! centrum miasta | 2 pokoje | 60 m | kamienica Szukasz mieszkania w centrum miasta i ogromnym potencjałem? To oferta, którą warto zobaczyć! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł135 m² 3 992,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Grabowska Huta. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Grabowska.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł850 m² 138,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 118.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł39,46 m² 20 223,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nowolipki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł193,28 m² 6 725,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Inwestycja dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości Wrocław. Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje Państwu do sprzedaży kompleksowe osiedle 12.

Szczegóły ogłoszenia

148 855 zł4 253 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,4253 Ha, zlokalizowaną w spokojnej wsi Jaszkowa Dolna, w bliskich okolicach Kłodzka. Wieś Jaszkowa Dolna jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł55,80 m² 6 093,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Choszczno, cztery pokoje, gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Mur Południowy 9 w Choszcznie. W najbliższej okolicy: szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł7 500 m² 733,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż kompleks hotelowo-bankietowy o powierzchni użytkowej ok. 1500 m , położony w Krasiczynie, bezpośrednio przy Zamku Krasiczyn.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł22,32 m² 21 505,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Klimatyczna kawalerka w centrum Krakowa - Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 23m2 położone na parterze w kamienicy niedaleko Teatru Bagatela. Składa się z: - przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

366 160 zł4 577 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy o powierzchni 4577 m2 położona 100 m 0d drogi dojazdowej asfaltowej i 110 m od trasy 51 Olsztyn -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł18,06 m² 17 663,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga: lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Budynek tuż przy Placu Wilsona, minuta do metra. W budynku i najbliższej okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, apteki, poczta, kino.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł70 m² 4 998,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości foxhouse oferuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy prestiżowej ulicy 1 Maja w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 70 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 600 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w centrum Wykrot o powierzchni 16 ar. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Działka bezpieczne odsunięta od głównej drogi, malowniczo położona nad niewielkim strumyczkiem.

Szczegóły ogłoszenia

269 670 zł3 030 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, szeroka działka w miejscowości Wojciechów - Kolonia Piąta (gmina Wojciechów), oddalona zaledwie 4 km od Nałęczowa! Powierzchnia: 3030 m2. Wymiary w przybliżeniu: 46,00.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł4 440 m² 1 002,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

60 km od Łodzi. Do sprzedaży obiekt przemysłowy, produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną, położony w miejscowości Niechcice, powiat piotrkowski, woj. Łódzkie. Około 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,50 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszica. To jedna z bardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł102,26 m² 5 857,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Nowoczesne Domy, doskonała Lokalizacja zobacz film Zobacz Film Są nieruchomości, które przyciągają uwagę. . i są takie, które dają coś więcej realną szansę stworzenia domu dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brynek,śląskie

214 200 zł1 258 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na Osiedlu pod Dębami w Brynku ( gmina Tworóg, powiat tarnogórski). Działki o następujących powierzchniach: działka nr 1 - 1258 m2 , szerokość 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł115,02 m² 3 468,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne: mieszkanie bez czynszowe, z częściowym wyposażeniem, o pow. 115,02 m2 położone w m. Łubowo, dwupoziomowe, na I piętrze oraz na poddaszu z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,01 m² 8 470,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./balkon/piwnica/okazja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe w Oleśnicy. Nieruchomość o powierzchni 53 m2. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 570 zł60 m² 9 742,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Dostępne inne układy w tej inwestycji. Dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 900 m² 10,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł120 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Dom w Skawinie + mieszkanie 75m2 w osobnym budynku nad garażami. Do sprzedaży: 1)dom wolnostojący: parterowy dom, z 2003r z nieużytkowym poddaszem, o pow. 116m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł37,50 m² 19 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 795 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości stępień przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane/inwestycyjne w interesującej lokalizacji - Mysłakowice - przy trasie z Jeleniej Góry do Karpacza. Ostatnia.