Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

190 000 zł846 m² 224,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Atrakcyjna działka o pow. 8,5 ar w Pile Kościeleckiej (gmina Trzebinia) z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (fundamenty). Działka znajduje się w spokojnym, urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł34,53 m² 9 817,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 34,53 metrów kwadratowych, które będzie zlokalizowane w nowej inwestycji - 'now' przy ul. Dowborczyków 18. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 659 000 zł149,80 m² 11 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne bliźniaki w Otominie - 4 wyjątkowe domy. W Otominie, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Gdańskiem, powstają cztery nowoczesne i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł522 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o charakterze handlowo-usługowym z funkcją magazynową,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł2 690 m² 118,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rabce Zdrój - Słone o pow. 2690 m2 Nr ew. działki 573 Wymiary szer. 20 m i 130 dł. Do działki prowadzi droga gminna utwardzona. Media: prąd w drodze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

46,74 zł/m²238 m² 11 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem - Lokal biurowo-usługowy - 237,67 m Lokal świeżo po remoncie, gotowy do natychmiastowego użytkowania. Podstawowe dane: powierzchnia całkowita: 237,67 m Przeznaczenie: działalność.

Szczegóły ogłoszenia

19,94 zł/m²175 m² 3 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu powierzchni 175m2.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu apartamenty , nowa inwestycja deweloperska! Ustroń, centrum ul.Asnyka Inwestycja obejmuje budowę 10 apartamentów - 5 na parterze z ogródkiem + 5 na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,58 m² 57,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Legionowie ( dzielnica Bukowiec ) na kameralnym zielonym osiedlu z niską jednopiętrową zabudową. 2 pokoje 18m/kw, 9m/kw. Oddzielna kuchnia 10m/kw, przedpokój 6m/kw,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 275 m² 5,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 42275 m2 położony w miejscowości Przesieczany k/zgorzelca. Szczegóły oferty: - działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 717 980 zł7 809 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 7 809 m , położonych w miejscowości Skrzeszew w gminie Wieliszew (powiat legionowski, województwo mazowieckie).

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł1 710 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow 1710m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Wiczlinie. Działka jest objęta mpzp. Budownictwo: jednorodzinne, wielorodzinne, wolnostojące, bliźniacze. Posiada dostęp do drogi. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

172 500 zł1 150 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomości gruntowe, 6 działek budowlanych zlokalizowane w miejscowości Gamratka, gm. Mińsk Mazowiecki, o powierzchniach 800m2 każda. Działki w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gołogóra

Gołogóra,warmińsko-mazurskie

1 998 000 zł179 000 m² 11,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo w urokliwej okolicy Gołogóry (gmina Świątki). To piękne miejsce o powierzchni niespełna 18 ha hektarów otoczone pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł140 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Wersja treści ogłoszenia od Właściciela: tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł117,54 m² 6 882,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Domy o funkcjonalnym układzie w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu! Oferujemy domy szeregowe w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 100 mkw. Ta oferta stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł71,50 m² 3 916 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wyjątkowa oferta lokal na sprzedaż w Ostrowie (pow. ropczycko-sędziszowski). Na sprzedaż: nowoczesny, modułowy lokal użytkowy w Ostrowie, w handlowo-usługowej lokalizacji. Opis lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Lubiatów, gmina Miękinia. W sąsiedztwie działki niska zabudowa jednorodzinna , las i otwarta przestrzeń. Media: woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 137 zł34,40 m² 17 097,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Benice

Benice,zachodniopomorskie

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 876 m²

Szukasz ucieczki od zgiełku miasta wraz z gotowym biznesem na miejscu? Ta oferta jest dla Ciebie! Wyjątkowa nieruchomość z pasieką, sklepem i domem gotowym do zamieszkania - tylko 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²300 m² 18 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²93,30 m² 5 132 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu powierzchni biurowej usytuowanej w wyremontowanym zabytkowym budynku z początku XX wieku. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia namiot magazynowy 250 m + plac 500 m - dostęp od maja 2026 Oferuję do wynajęcia namiot o powierzchni 250 m wraz z przyległym placem o powierzchni 500 m .

Szczegóły ogłoszenia

184 759 zł977,56 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 732 zł27,71 m² 23 628 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta mieszkania - kawalerka 27 m2 Z balkonem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m2, posiadająca dwa duże okna oraz balkon, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł870 m² 6 781,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna (w sumie 870 mkw.) położona na terenie ogrodzonym w Krakowie (w Czyżynach). 2 budynki z przeznaczeniem pod biuro, usługi lub magazynowanie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł386 m² 1 269,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 049 m²

Złóż ofertę! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-technicznym o powierzchni 386,43m oraz wiatą stalową o powierzchni 48m 2. Teren działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 818 m² 89,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka między Karczewem, a Janowem przyległa do ulicy Żaboklickiego. Doskonała pod inwestycję przemysłową. Działka o łącznej powierzchni 0,3818 ha = 3.818 m2 141704_4.0035.26/2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł53,02 m² 4 338 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie M4 - Idealne miejsce dla rodziny w Miastku na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,27 m² 20 123,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Nowolipki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy bez windy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37,27m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł198 m² 9 343,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam do sprzedaży wolnostojący dom we włochach - okęcie Powierzchnia:198m ,7 pokoi,gdzie stworzono podział na 2 niezależne strefy mieszkalne (parter i pietro), dajace opcję prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 428 146 zł82,59 m² 29 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 - BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł72 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe w Szczawnie Zdrój. Lokal składa się z salonu otwartego na kuchnię, dwóch sypialni (w tym jednej ok 20 mkw), łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 500 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 7500 m położona w malowniczej miejscowości Leśniewo w gminie Puck. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,03 m² 7 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł944 m² 369,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Budynek na dużej działce o powierzchni 2010 m2 w odległości 17km od Kołobrzegu - 677 m2, taras 145m2 Działka w samym centrum Siemyśla, zabudowana budynkiem byłej restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50,30 m² 3 558,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Adama Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się tuż przy Rynku, który obecnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo na Kazimierzu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją do wynajęcia Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²13,86 m² 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy nr 7 o powierzchni 13,86 m2 usytuowany w budynku dworca w Radomsku położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,90 m² 7 098,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Chojnice, dogodna lokalizacja Na.