Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

327 000 zł48,29 m² 6 771,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku w atrakcyjnej lokalizacji w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

244 800 zł1 360 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży kompleks 4 działek budowlanych we wsi Jesionka gmina Wiskitki. Powierzchnie działek wynoszą: 1 działka- 1315 m2- wymiary około 27x53m, (pierwsza linia zabudowy) 2 działka-1360 m2- wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł43,21 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł140 700 m² 16,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż gospodarstwo rolne z domem, murowanym budynkiem gospodarczym, drewnianą stodołą oraz gruntami rolnymi i stawem o łącznej powierzchni 14,07ha-wszystko w jednym kawałku!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 000 zł33 779 m² 62,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka ewidencyjna nr 250/2 (Id działki: 141207_5.0017.250/2) o powierzchni 33 779 m2, położona w obrębie ewidencyjnym 0017 Michałów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu wyremontowane w nowoczesnym stylu 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, które mieści się przy ul. Obrońców Westerplatte w gdańskiej Oliwie. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł47,60 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na pięknym, zielonym osiedlu Wolne Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pok | balkon | Bielany | Wawrzyszew | 50,7 m2 Przed prezentacja koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej części Bielan,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²20,98 m² 944 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu 2 pokojowe pomieszczenie biurowo/usługowe o pow. 20,98 mkw znajdujące się na parterze przy esploanadzie pl. Grunwaldzki 12-14. Lokal składa się z 2 pomieszczeń: - 16 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 500 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Smólniku! Oferujemy do sprzedaży 2 działki o powierzchni 2 x 1500 m 2 , klasoużytek rvi, usytuowane w województwie kujawsko - pomorskim, powiat Włocławek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

74,68 zł/m²52,22 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które będzie dobrą wizytówką Twojego biznesu od pierwszego dnia? Ten lokal spełnia wszystkie warunki: świetna lokalizacja, nowy budynek i funkcjonalny układ. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł1 441 m² 469,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane na sprzedaż - Kokoszki Dla zainteresowanych istnieje możliwość przygotowania terenu - na życzenie Kupującego może zostać przeprowadzone wykarczowanie lasu, co znacząco ułatwi.

Szczegóły ogłoszenia

472 800 zł1 576 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na wzniesieniu Gaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł80,29 m² 11 196,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - nowa kameralna inwestycja blisko stacji pkp! Rolety zewnętrze i ogrzewanie podłogowe w standardzie! Ząbki, ul. Piłsudskiego, mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokoje, 80,29 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 003 m² 149,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Na sprzedaż działka z bezpośrednim dostępem do lasu w Pcimiu! Na stronie homfi znajdą Państwo komplet zdjęć, rzuty oraz film z drona. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł137 m² 5 474,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie Kartuskim w gminie Przodkowo w miejscowości Kobysewo. Tereny urokliwe, pełne lasów i jezior. Dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na budowę domu, z dala od ulicznego hałasu, skorzystaj z oferty zakupu działek w miejscowości Blizne, gmina Jasienica Rosielna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60,20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament w centrum Krakowa - ul. Bajeczna. Lokalizacja: dzielnica: dąbie, grzegórzki. Bardzo dobry dojazd do centrum - przystanek autobusowy- 7 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

42,74 zł/m²117 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą najmu pomieszczeń biurowych. Dostępne są biura o łącznej pow. 117m. Obiekt położony jest w budynku w Katowicach Dąbrówce Małej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł105,70 m² 9 272 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania bezczynszowego o łącznej powierzchni 105,70 m2 plus ogródek, z możliwością przebudowy na mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,80 m² 6 405,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego W kamienicy W łodzi przy ul. Piotrkowskiej Mieszkanie o pow. 49,80 m kw., położone jest na trzecim piętrze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł334,34 m² 2 542 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży - położone w Krośnie działki gruntowe - w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 4,59ar, zabudowane dwukondygnacyjnym budynkiem handlowo-usługowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 007 m² 143,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana nr 247/84 położona przy ul Wspólnej w miejscowości Strzepcz powiat wejherowski. Działka płaska, niezadrzewiona, z bardzo dobrym dojazem , droga gminna utwardzona , okolica.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 833 m² 25,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę o przeznaczeniu terenu funkcji mieszanej w Rząśniku o powierzchni 5833 m2 płaska, dobrze nasłoneczniona. Na terenie działki stoi.

Szczegóły ogłoszenia

6 169 zł181,45 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia wewnętrza przestrzeń magazynowa o pow. 181,45 m2 w budynku 5. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Liszki,małopolskie

1 020 000 zł105 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom jednorodzinny w Liszkach koło Krakowa, z malowniczym widokiem na Tatry Przedstawiamy wyjątkowe osiedle 14 wolnostojących domów jednorodzinnych, położonych w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

377 500 zł1 573 m² 239,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na Karkonosze. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o o powierzchni ok.1573 m 2 w Kostrzycy, gmina Mysłakowice, powiat karkonoski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

40 arów działki pod parkingi, składy Rzeszów ul. Karkonoska Na wynajem - 40 arów - posiada 5 metrowy dojazd do ul. Karkonoskiej - bardzo dobre miejsce pod składy, parkingi czy inne pomysły nie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²18,77 m² 1 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pomieszczenia biurowego o powierzchni 18,77m2. Lokal mieści się na III piętrze, kamienicy w Centrum Opola. Cena za 1m2/42zł netto. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł38,50 m² 7 376,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Połaniec

Połaniec,świętokrzyskie

1 425 zł1 900 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Połańcu obręb Łęg Przedmiotem oferty jest teren nieutwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 200 zł45,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wielkie grillowanie na lipkach! czyli dzień otwarty inwestycji! Nie sprzedajemy tylko mieszkań - zapraszamy Cię do Twojego przyszłego domu. Poczuj ten klimat! Co przygotowaliśmy na 23.05? - Tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 222 zł36,77 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem o pow. niemal 37 m2 w centrum Zgierza. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Zapytaj o pozostałe.