Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 200 000 zł14 470 m² 82,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę inwestycyjną w Kłobucku. Nieruchomość o łącznej wielkości ok 14 500 m składa się z 16 działek.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł217,66 m² 25,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu pawilonu biurowo-handlowego z zapleczem socjalnym, usytuowanego w spokojnej, przemysłowej dzielnicy Leszna. To idealne miejsce dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego mieszkania po generalnym remoncie położonego przy ulicy Kolejowej w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

564 455 zł42,30 m² 13 344,09 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,3 m z dużą loggią o metrażu 6,69 m , biegnącą wzdłuż całego mieszkania, co zapewnia dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł4 439 m² 495,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z prawomocnym pnb | 9 segmentów | Dziekanów Nowy Cena: 2 200 000 pln Powierzchnia: 4 439 m Adres: ul. Rolnicza, dziekanów Nowy, gm. Łomianki Nr działki: 60/8 i 60/7 |.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kłoda

Kłoda,wielkopolskie

100 000 zł1 104 m² 90,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - Kłoda, gmina Szydłowo - 1104 m spokojna okolica, 17 min. do Piły! Na sprzedaż działka o powierzchni 1 104 m , położona w miejscowości Kłoda (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90,45 m² 7 728,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ul. Pogodna w Ostrowcu Św. - istnieje możliwość dokupienia garażu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 568 zł34,67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46,30 m² 11 987,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane w Lublinie na cenionym osiedlu Czechów Północny przy ul. Króla Rogera 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł1 265 m² 135,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1265 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

369 930 zł47,32 m² 7 817,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english call us 579x523x584 for more information przy zakupie! Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł172 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 669 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny położony przy lesie niedaleko węzła Olszyce S-1.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł100 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie Z widokiem na łazienki królewskie Parking na dziedzińcu | Bezpośrednie sąsiedztwo Łazienek Królewskich | Cisza | Zieleń | Doskonała komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 035 m² 115,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1035 m2, położona przy ulicy Topolowej w Siemyślu. Działka jest w pełni uzbrojona. Szafka energetyczna została już wykonana i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47,95 m² 13 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta tylko u nas! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Dębskiego w Krakowie - Opatkowice. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł295 m² 4 742,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przestronny dom w Zgierzu z dodatkową powierzchnią pod działalność Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom położony w samym sercu Zgierza. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 041 zł53,89 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery wyjątkowe działki budowlane o powierzchni 3000 m2 każda, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Samoklęski, gmina Kamionka, powiat Lubartów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł35,21 m² 10 479,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, jeśli cenicie sobie komfort, nowoczesne wykończenie i brak konieczności przeprowadzania remontów ta nieruchomość jest idealnym wyborem. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

158 486 zł1 454 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka - Świetlikowo - Cena 109zł/m2 - Do Negocjacji Prezentowana nieruchomość znajduje się w miejscowości Świetlikowo, w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

599 200 zł312,30 m² 1 918,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 288,6 m2 (całkowitej 312,30 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 610 m2 , przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł108 m² 14 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Dom wolnostojący w Międzyborowie! Stoisz przed ważną decyzją, jaką jest zakup domu? Szukasz miejsca, które zapewni spokój, komfort codziennego życia, a jednocześnie bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 038 m² 245,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 1038 m , idealnie położonej w cichej i malowniczej okolicy, zaledwie około 3 km od granic administracyjnych Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł30,14 m² 23 889 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 1-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł46,30 m² 6 004,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Skoczów, ul. Targowa - 3 pokoje, świetna lokalizacja. Bez zezwolenia dla obcokrajowców Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m , położone w Skoczowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 644 m² 84,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Atrakcyjna działka budowlana z mediami - idealna pod dom lub działalność usługową Oferuję działkę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 496 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 780 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

531 307 zł75 901 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w środku pól, pole uprawne, okolica Rychnowy. Grunt rolny stanowią : grunt orny ivb 0,0660 ha, grunt orny V 5,6761 ha, grunt orny VI ha, lasy lsv 0,5449 ha, nieużytki.

Szczegóły ogłoszenia

63,27 zł/m²245 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Bliźniak na Sadybie w okolicy ul. Św. Bonifacego wykończony w wysokim standardzie, ostatnio wynajmowany na cele biurowe. Piwnica z oknami: 2 pokoje 28 m i 10 m, łazienka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,80 m² 10 704,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki zlokalizowanej w bardzo dobrej części Szczecina jakim jest niewątpliwie osiedle Zawadzkiego. Nieruchomość znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Koninko,wielkopolskie

929 000 zł114 m² 8 156,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Ten nowoczesny bliźniak w Koninku (3km od granicy Poznania) został wykończony pod klucz przez renomowaną pracownię architektoniczną. Oferuje 113,9 m komfortowej przestrzeni, 5 pokoi, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,27 m² 9 204,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,27m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł59,72 m² 15 070,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż klasyka i styl - apartament w klimatycznej kamienicy, która znajduję się zaledwie 8 minut od plaży Zamieszkaj z klasą w miejscu z historią, gdzie zapach morskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m , urządzone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania od zaraz bez żadnych dodatkowych nakładów. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł144,50 m² 18 339,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

NA sprzedaż - nowoczesny dom W strzelinku Z wyjątkowym ogrodem I zarybionym stawem Powierzchnia użytkowa domu: 144,50 m Powierzchnia działki: 5400 m Rok budowy: 2020 lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 400 000 zł179,50 m² 13 370,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Lokalizacja: prezentujemy na sprzedaż piękny, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany w zadbanej miejscowości Mescherin, która znajduje się na styku Doliny Dolnej Odry i Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy do sprzedaży: dom mieszkalny wolnostojący murowany parterowy ze strychem z przełomu lat 60/70 ubiegłego wieku o pow. ok 80m2. , wraz zabudowaniami gospodarczymi , w tym stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 927 zł56,57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł2 241 m² 161,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-leśna o powierzchni 2.241m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, w malowniczej okolicy, w okolicy zabudowa.