Nieruchomości

240 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 261 000 zł9 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 97 arów położona w Nowej Wsi, gmina Kęty, powiat Oświęcim posiada status działki oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem P -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł155,20 m² 10 953,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która wymyka się standardowym ramom! Położony w spokojnej części łódzkiego Kochanówka dom to propozycja dla osób, które cenią solidne rzemiosło.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję i dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł593,50 m² 1 600,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:488 m²

Zalety Do adaptacji na różnorodną działalność komercyjną Posiada najemców Cena do rozsądnych negocjacji media Prąd, wodociąg, kanalizacja, siła, ogrzewanie gazowe status Własność z kw opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

110 000 zł1 002 m² 109,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana Rafałówka, gmina Zabłudów** Na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m położona w miejscowości Rafałówka (gmina Zabłudów). Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje z loggią i pięknym widokiem 56,26 m , 9 piętro, winda od poziomu "0" Dobre Nieruchomości prezentują funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,23 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 797 000 zł2 469,63 m² 1 942,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 535 m²

Dochodowa nieruchomość komercyjna obiekt handlowo magazynowy Z najemcami | piła, ul. Kossaka Na sprzedaż atrakcyjny, funkcjonalny obiekt handlowo magazynowy z częścią biurowo socjalną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł217 m² 7 373,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

W chotomowie, w miłym sąsiedztwie czeka na Państwa dom wolnostojący z tarasem, posadowiony na, zadbanej działce o pow. 1050 mkw. Cicha, spokojna okolica - przy kameralnej uliczce. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 947 m² 56,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z możliwością zabudowy w Dłużewie (gmina Siennica)- 1947 m , idealna na dom lub inwestycję! Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł926 m² 3 660,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks komercyjny w Starachowicach. To nieruchomość o rzadko spotykanej strukturze przychodów kupujący nabywa nie tylko budynek handlowy, ale gotowy portfel usług.

Szczegóły ogłoszenia

731 500 zł209 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena_lokale inwestycyjne lub pod własną działalność biuro, magazyn, produkcja oferta właściciela nie pobieramy prowizji Pozostało już tylko kilka lokali Istnieje możliwość zakupu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 023 zł31,61 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 2-pokojowy o powierzchni 31,61m2 to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, bliskość natury i nadmorski styl życia. W kameralnym, trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41 m² 16 829,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni użytkowej 52 m2 składa się z: salonu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Cukrowa

Szczecin,zachodniopomorskie

4 990 000 zł667,90 m² 7 471,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Na sprzedaż hala magazynowo-handlowo-biurowa przy ul.Cukrowej. Rok budowy 2015. Dokumentacja budowlana do wglądu. Obiekt od początku powstania służy jako obiekt magazynowo-biurowo-handlowy. Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł26,05 m² 11 055,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu kompaktowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Mimo małego metrażu udało się stworzyć przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł219 m² 3 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta tylko u nas! Klucze w biurze. Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę zabudowaną, (o pow. 370m2,) solidnym i bardzo przestronnym domem w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

226 560 zł944 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Gierałtowicach, ul. Mickiewicza. Działka o pow. 944 m2 w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze, przy której usytuowane są domy.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ostrów Wielkopolski, lokal biurowy, handlowy, usługowy, wynajem, ścisłe centrum Do wynajęcia lokal na działalność biurową, handlową bądź usługową. Przedmiotowy lokal składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł21 m² 3 761,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wolnostojący garaż przy ulicy Piłsudskiego! Oferta sprzedaży garażu w zabudowie szeregowej przy ulicy Piłsudskiego. Garaż znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

874 950 zł65,20 m² 13 419,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio Ochota | Gotowe do wprowadzenia Prezentuje mieszkanie ciche i dobrze doświetlone. Jest to propozycja dla osób które cenią sobie dobrą infrastrukturę a załatwianie codziennych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Gliwice - okolice Placu Grunwaldzkiego, ul. Ligonia. Mieszkanie czyste, zadbane, przestronne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ludwikowice Kłodzkie - miejsce, w którym życie płynie wolniej Wyobraź sobie kamienicę z duszą, w której mieszka zaledwie trzech sąsiadów. Cisza, spokój i zadbany teren wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie o powierzchni 41 m2. Znajdujące się w bardzo dobrze zlokalizowanej części Krakowa na ul. Walerego Sławka w dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchnii 60 m2, znajdujący się w bloku 4 piętrowym na III piętrze. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy oddzielne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 600 m mieszczący się w Baczynie, pow. gorzowski, woj. lubuskie. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 900 m i 1000 m z udziałem w prywatnej plaży, tylko 100 m od jeziora! Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane o powierzchni 900 m i 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 700 m² 352,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana w Mogilanach - blisko centrum, z prywatnym lasem w tle Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Oracze

Oracze,warmińsko-mazurskie

1 480 000 zł484,50 m² 3 054,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej 484,50 m2 znajdujący się w miejscowości Oracze w odległości niecałe 6 km od centrum Ełku/10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł4 080 m² 32,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

Polecamy do wynajęcia lub sprzedaży nieruchomość komercyjną bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie. Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze wjazdowej do Tarnowa od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł87,04 m² 20 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,04 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 r. przy ul.Hlonda w Miasteczku Wilanów. Lokal dwustronny , doskonale doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł110 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu piękny, w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania dom w Izbicku. Budynek znajduje się na 8 arowej, ładnie zagospodarowanej działce. Dom składa się z czterech pokoji,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,37 m² 7 578,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz mieszkania 2- pokojowego (+ jeden pokój) w bloku po termomodernizacji, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu sal wykładowych, szkoleniowych, konferencyjnych, komputerowych, rekrutacyjnych, zlokalizowanych w centrum Wrzeszcza. To idealna przestrzeń na zorganizowanie.

Szczegóły ogłoszenia

65,05 zł/m²276,50 m² 17 986 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować wykończony lokal biurowy z o powierzchni 276,5 m2 na Prądniku Białym. Lokalizacja Lokal znajduje się w handlowo-biurowym budynku przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 827 zł50,45 m² 8 163,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Otwórz drzwi do swojej przyszłości! Mieszkanie w stanie deweloperskim! Możliwość wykończenia pod klucz. Zdjęcia wnętrza to przykładowa wizualizacja. Szukasz przestrzeni, którą będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł42,30 m² 16 193,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m kw., położone na 8. piętrze w zadbanym, monitorowanym budynku z nowymi windami, na warszawskim Mokotowie (stegny). To.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,21 m² 12 009,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta, przy ul. Gromskiego. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Głuszyca,dolnośląskie

450 000 zł152 m² 2 960,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu komercyjnego, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Głuszycy, w powiecie wałbrzyskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł220 m² 3 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż. Dom piętrowy 220m2. Warsztat 200m2. Działka 1000m2. Kowanówko. Przedmiotem oferty jest okazała Nieruchomość w skład której wchodzi: dom wielorodzinny, wolnostojący, 3 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.