Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 626 675 zł50,16 m² 32 429,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C13.6(U), balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | zaprojektowane w spójnym, nowoczesnym stylu | mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie ma łącznie 50 m powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu w stanie deweloperskim z kluczami od zaraz Łódź, ul. Henrykowska 38, dzielnica Widzew-Wschód. ( w ofercie dwa gotowe domy oraz trzecie planowany na 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Roby

Roby,zachodniopomorskie

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dom o wyjątkowej architekturze i położeniu w Robach! Główne atuty nieruchomości: - dom gotowy do zamieszkania - Po generalnym remoncie - Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

675 000 zł65,29 m² 10 338,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie położone w Kiełczowie przy ulicy Krótkiej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

97 662 zł794 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie zlokalizowana na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej do miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł63,32 m² 6 285,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Twoje miejsce na Piaskach - 3 pokojowe przestonne 63,32 m2- czeka na nowego właściciela. Cena podlega negicjacji! Mieszkanie znajduje się przy ul. Dowbora Muśnickiego 34, na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

266 757 zł19,91 m² 13 398 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: /,1394/78/OI ] Cena.

Szczegóły ogłoszenia

590 700 zł2 685 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż wspaniale położoną nieruchomość, zlokalizowaną w sielankowej miejscowości Sianowo, w gminie Kartuzy. Na nieruchomość składają się trzy działki tworzące.

Szczegóły ogłoszenia

218 250 zł873 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w malowniczej miejscowości Brenna - Snowaniec Do sprzedania działka budowlana 873m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z 2022r, przeznaczona pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 696 zł64,49 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

99 300 zł1 685 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Toporzysko, gmina Zławieś Wielka. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 359 m² 146,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż znakomitą działkę budowlaną (tereny mieszkaniowe i tereny zieleni niskiej) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł44 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- tuż obok dworca.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 151 m² 77,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Żarach, dzielnica Kunice, ulica Osadnicza, numer ewidencyjny działki 265 obręb 5. Powierzchnia 1152 m2, kształt nieregularny zbliżony do trójkąta. Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61,40 m² 5 700,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie, 61,4 m, balkon, centrum Malborka "to twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy" Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,40 m, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 051 zł43,74 m² 15 067,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament na wynajem, położony w prestiżowej inwestycji Sky+ w Katowicach. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

dzień dobry sprzedam działkę budowlaną cicha spokojna okolica media wszystkie w drodze obok park za działką w mpzp pas ciszy kontakt tel nr   Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł144,23 m² 34,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

= w pełni umeblowane biuro, w doskonałej lokalizacji = Na wynajem biuro o powierzchni 144,23 m2 w doskonałej lokalizacji w Swarzędzu. W sąsiedztwie liczne firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 000 zł173,53 m² 6 379,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy 173,53 m2 - nowa sól, ul. Ekonomiczna idealny pod inwestycję lub własną działalność Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 173,53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²140 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni 140 m2. Lokal usytuowany na parterze z dużą witryną przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

22,84 €/m²500 m² 11 419 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej, którą idealnie dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Moduł o powierzchni 500m2 znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie atrakcyjne inwestycyjnie: okolica umk! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku należącym do wspólnoty mieszkaniowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł600 m² 398,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-45 Polecam do sprzedaży działkę w pierwszej linii zabudowy od drogi, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem uslug o symbolu 8 mnu (50%.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł81,91 m² 8 423,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,91 m , usytuowane na 2. piętrze wysokiego, 8 piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż piękne mieszkanie w zadbanej kamieniczce, w doskonałej lokalizacji przy ul. Kochanowskiego w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkanie: 45m2, 3 pokoje, znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł62,74 m² 7 921,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł380,50 m² 10 775,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 211 m²

Dom wolnostojący Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni całkowitej 380,50 m , położona na przepięknej działce o powierzchni 7211 m , otoczonej starodrzewiem i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**wynajęty Gotowiec inwestycyjny w Centrum Chorzowa** prawie 9% roi Do sprzedania dwupak inwestycyjny w Chorzowie Centrum, a oto szczegóły: lokalizacja: ul. Powstańców 24b, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Leńcze (gmina Kalwaria Zebrzydowska). Działka przeznaczona do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to około 15 a. Teren lekko nachylony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 950 zł52,55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne tylko dwa lokale dwupokojowe o podobnym metrażu. Prezentowany apartament ma 52,55 m (2 pokoje z aneksem kuchennym i balkonem) oraz widok.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 016 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Prandocin-Iły, gmina Słomniki. Na sprzedaż cztery działki z wewnętrzną drogą dojazdową: a - 1016m2 - 140.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 479 000 zł234 m² 6 320,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

! oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy wolnostojący dom w standardzie deweloperskim wybudowany na działce o powierzchni 640 m2 oraz z garażem w bryle budynku zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł69,50 m² 6 892,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję mieszkanie o powierzchni 31 m na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie jest na końcowym etapie remontu generalnego. Wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł66,80 m² 9 865,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim z miejscem postojowym i komórką lokatorską - Rumia Janowo, ul. Błoń Janowskich Lokalizacja: osiedle Janowo Park to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,85 m w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Słoneczne Tarasy. Atuty mieszkania: * II piętro * Blok z 2016 roku. * przytulny taras 27.