Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej w Kostrzycy. Nieruchomość położona w Kostrzycy (gmina Mysłakowice) usytuowana na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł280 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Gotowy biznes + dom | Warsztat samochodowy z renomą | Konarzyce / Łomża bez prowizji dla kupującego Szukasz sprawdzonego biznesu, który zarabia od pierwszego dnia? A może chcesz połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,83 m² 7 562,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,83 m2 z widną kuchnią o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Do remontu. Z salonu 20 m2 - wyjście na duży balkon o pow. 6,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

158 000 zł26,41 m² 5 982,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu Centrum Północ osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 31,41 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł145,70 m² 4 111,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Lokalizacja: kozierów, gmina Michałowice, powiat krakowski Powierzchnia działki: 6,48ar Powierzchnia użytkowa: 132,32m2 Powierzchni całkowita: 145,70m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie, cena: 599.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł4 000 m² 53,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działa rolna o łącznej powierzchni 4.000 m2 w miejscowości Rosocha, gm Golina. Obecnie zabudowa zagrodowa. Działki idealne pod inwestycje, dojazd do drogi. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

379 700 zł65 m² 5 841,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy w centrum Oleśnicy powierzchnia 65 m duże witryny, dwa wejścia Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 65 m , położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²29,35 m² 1 761 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Uprzjemie informujemy, że od września br. będziemy dysponować powierzchnią biurową - 9000 mkw oraz lokalem gastronomicznym o pow. 128 mkw w budynku biurowym przy ulicy Ludnej. Budynek IX.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł431,64 m² 3 451,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy budynek mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Kołczewo. W bliskości Jeziora Koprowo na Wyspie Wolin. - 4 km od najbliższej plaży w Wisełce i Świętouściu - 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł140,35 m² 6 198,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * Dom do wykończenia Słubica Dobra stwórz swój dom bez budowy od zera Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł13 000 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana w Żurczynie 13 000 m z potencjałem Niewiele jest miejsc, które łączą w sobie spokój otaczającej przyrody z doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 033 m² 46,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,32 m² 11 601,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Czechów, ul. Kosmowskiej Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy spokój zielonej okolicy z doskonałą komunikacją z centrum Lublina?.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 056 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją działki , która jest przeznaczona na cele indywidualnego budownictwa letniskowego. Działka jest zabudowana domem murowanym, który ma.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Brodnica,kujawsko-pomorskie

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal usługowy o powierzchni 40 m.kw zlokalizowany w Brodnicy, który jest doskonałym rozwiązaniem dla firm poszukujących przestrzeni do prowadzenia swojej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ceków

Ceków,wielkopolskie

80 000 zł950 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działka budowlana 950 m Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 950 m , położoną w miejscowości Ceków Stare Prażuchy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł3 037,04 m² 622,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy dwóch działek położonych w miejscowości Dąbrowica przy ul. Widokowej, gmina Jastków. Działki posiadają aktualne pozwolenie na budowę czterech domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł89,07 m² 8 072,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedane sprzedane Na sprzedaż nowe mieszkanie na parterze z ogródkiem - Mielec, ul. Sielska, cena 719 000 złotych. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowobudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,24 m² 7 892,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu na kameralnym mini osiedlu domów jednorodzinnych Nortevida Park, położonym w spokojnej i zielonej części Redy, przy ul. Oliwkowej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł51,40 m² 8 346,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone w Pile przy ulicy Rycerskiej. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 110 m² 283,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Dobrzyniewo Duże 1110 m wszystkie media wz na dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dobrzyniewo Duże, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

49,02 zł/m²51 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmij bez prowizji - prowizję płaci tylko właścicieli Szukasz miejsca do prowadzenia swojej działalności które przyciągnie klientów i zapewni komfort ? Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 152 zł48,45 m² 13 501,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 48,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 425 m² 122,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż widokowa, nasłoneczniona działka budowlana o powierzchni 1425 m , położona w malowniczej Jeleśni k. Żywca. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tuczno

Tuczno,zachodniopomorskie

990 000 zł384 m² 2 578,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:945 m²

Dom wolnostojący Z garażem dwustanowiskowym- tuczno Dom jednorodzinny wolnostojący, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 256m 2 z garażem dwustanowiskowym położony na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł51,29 m² 7 096,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe (pierwotnie 3-pokojowe), w sercu Elbląga - Funkcjonalność i Świetna Lokalizacja Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł55,54 m² 17 644,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Kurdwanów - idealne dla rodzin, inwestorów oraz tych, którzy szukają komfortowego miejsca do życia! Metraż 55,54.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł3 586 m² 255,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Milanówku do sprzedania o pow. 3586 m2. Działka ma kształt trapezu o wymiarach 31x150 i 23x181. Teren jest częściowo porośnięty drzewami. Obszar na którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł51 m² 69,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią - ok.

Szczegóły ogłoszenia

4 182 500 zł1 219 m² 3 431,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1219 m , położona w ścisłym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego (ul. Sukienna / Plac Solny), w zwartej strukturze miejskiej. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu przytulnej kawalerki w samym sercu miasta, o powierzchni 28 m2, położonej w Bolesławcu przy ul. Rynek. Mieszkanie usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł2 810 m² 960,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 165 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-produkcyjny w Gryficach położony przy ulicy Broniszewskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 2810 m2 zabudowana jest budynkiem biurowo- mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 141 zł51,56 m² 12 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pl/ua/ru Bez podatku pcc! 3-pokojowe mieszkanie 51,54 m z balkonem | Zielona dzielnica Maślice | Gotowe do odbioru Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł138,87 m² 4 680,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:578 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Lewa połowa domu w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł248,80 m² 10 008,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa cena Na sprzedaż bardzo nowoczesny i duży ( 248,84m2) dom w zabudowie bliźniaczej w Bezrzeczu. Nieruchomość z 2019r została posadowiona na działce 750m2, teren płaski, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 144 zł76,06 m² 12 570,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 307 m² 2 287 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 097 m²