Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

345 000 zł40,40 m² 8 539,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Na powierzchnię użytkową 40,40 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł38 m² 12 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38 M2 W lublinie na olsiedlu bronowice wszystkie media Z sieci miejskiej ( ogrzewanie, woda, gaz ) mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym do lokalu przynalezna piwnica uwga!.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na Bemowie, chrzanów przy ul. Coopera 9. Znajduje się ono na pierwszym piętrze w trzy-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł700 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 605 m²

Niektóre miejsca nie są tylko budynkami - mają duszę. Ten dworek czeka na swojego nowego gospodarza, by znów ożył pełnią blasku. Lokalizacja: kilka Kroków od Historii Wyobraź sobie miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

365 000 zł47,50 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na parterze przy ul. Rybnickiej 15 w Gliwicach. Budynek w stanie bardzo dobrym. Lokal składa się z: dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł900 m² 2 044,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży obiektu handlowego w Rydułtowach Obiekt handlowy o powierzchni 900 m , zlokalizowany w centrum Rydułtów Doskonała lokalizacja zapewniająca łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

32,98 zł/m²94 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia, usytuowany na 1 piętrze w centrum miasta. W odnowionej, stylowej kamienicy. Lokal o powierzchni 94m2: 4 pokoje ( 3 duże pomieszczenia + poczekalnia),.

Szczegóły ogłoszenia

59,44 zł/m²143 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal przy ul. Rozbrat 6 - w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy. Lokalizacja Śródmieście / Solec, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł10 653 m² 112,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek inwestycyjnych o przeznaczeniu usługowym dogodna komunikacyjnie i rozwijająca się okolica na przedmieściach Świecia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł653 m² 10 872,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 134 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ekskluzywną, parterową rezydencję o powierzchni 652,9 m , zlokalizowaną w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w Mstyczowie w gminie Sędziszów. Nieruchomość stanowi prowadzony niegdyś sklep spożywczo-przemysłowy wraz z barem oraz budynek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł132 m² 2 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Oferuję na sprzedaż połowę domu do kapitalnego remontu - położony 10 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa. Nieruchomość o powierzchni 82 m2 plus strych do adaptacji około 50 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł480 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno magazynowa- o powierzchni około 500m2 + biura około 100 m2. lub 200 m2 Obiekt zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od Obwodnicy autostradowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem? Świeżo po remoncie? Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 30 m na 4. piętrze Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rozpoczętym remontem znajduje się na parterze kamienicy wybudowanej w okresie przedwojennym. lokal składa się dwóch pokoi ok 20 i 12m2, kuchni- ok 8m2, łazienki- ok 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. Dom wybudowany w roku 2006 roku, z garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł133 m² 16 541,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie rodzinne 133 m | 2 balkony | garaż | komórka lokatorska Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 133 m , idealne.

Szczegóły ogłoszenia

5 831 €1 524 m² 3,83 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1524m2 w Pruszkowie. Standard: nośność posadzki 6t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr niepylna posadzka ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł2 200 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży hali produkcyjnej o powierzchni 1000 m oraz hali z zapleczem magazynowym (200 m i 1000 m ) usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa, wyjątkowa oferta wynajmu nieruchomości w sercu Węgierskiej Górki - dostępna od zaraz! Zamieszkaj w nowoczesnym, eleganckim i energooszczędnym domu jednorodzinnym, usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 736 400 zł173,64 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 736 400 zł Cena za m : 10 000 zł Planowane oddanie: czerwiec/lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł3 185 m² 137,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3185 m (0,3185 ha), położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, na osiedlu Górki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł51,69 m² 7 719,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, mogielnica, gm.Boguchwała OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie o powierzchni: 51,69m2 + Poddasze pow. użytkowa ok 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 560 zł43,13 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł103,40 m² 11 499,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe I 4 pokojowe z tarasem i balkonami | Muchobór Wielki | garaż | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103.40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł136,80 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom Twoich Marzeń w Zaściankach nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej segment narożny o powierzchni 136,8 m , gdzie 106,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 884 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeżeli szukasz działek pod inwestycję np. zabudowę szeregową, lubo nowe osiedle ta oferta jest dla Ciebie. Kompleks 7 działek w dobrej lokalizacji, okolice Seminarium. Tylko 3km do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 100 zł40,70 m² 9 707,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,54 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Alternatywna propozycja dla osób szukających czegoś więcej niż standardowe cztery ściany. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w pobliżu Stadion Miejski w Otwocku łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł150 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, który nie tylko spełnia najwyższe standardy estetyki, ale także oferuje funkcjonalność idealną dla każdej rodziny. Stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59,44 m² 53,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym budynku przy ulicy Włoskiej, czeka na Ciebie do wynajęcia nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,44 m2. Nieruchomość posiada loggie wraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Jelenia Góra, okolice Osiedla Robotniczego ***spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby spoza ue bez zgody ministerstwa***.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł360 m² 7 361,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy na Bartodziejach w okolicach bazaru. Obiekt parterowy, wysokość pomieszczeń 3 m, ogrzewanie gazowe. Działka o powierzchni 670 m/2, parking na ok 10 aut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł68,45 m² 8 984,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji dla biura Przedstawiamy Państwu nową inwestycję nieopodal Oławy w miejscowości - Stanowice. Mieszkania są bezczynszowe! Posiadają Fotowoltaikę. Ogródek. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 084 zł146 012 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powiat Wołowski, wieś Jodłowice, obszar gruntu pow. 14, 6012 ha. Cena 1 022 084 zł (7 zł/m2). Jodłowice, wieś położona w woj. dolnośląskim w gminie Brzeg Dolny na skraju Rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 900 m² 71,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o przestrzeni, spokoju i otoczeniu natury? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Drzonowo,zachodniopomorskie

115 000 zł1 556 m² 73,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki rekreacyjne - ogrodowe o łącznej powierzchni 1556m2 zlokalizowane w Drzonowie gmina Kołobrzeg. Odległość do morza w miejscowości Grzybowo 10 km, do Dźwirzyna 12 km, do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 900 m² 96,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Do sprzedaży ładnie położona działka budowlano- rolna o pow. 29 ar w Mnikowie gm. Liszki. Część budowlana to ok. 8 ar, reszta (ok. 21 ar) rola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 454 m² 93,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Krosno, turaszówka | 2407 m | mpzp 3.MN.1 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2407m , położona w granicach administracyjnych miasta Krosna,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł38 m² 10 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w super miejscu, z super widokiem na Zatokę Gdańską od portu północnego, plaże Sopotu i Orłowa a Trójmiasto jest jak na dłoni. Położenie w stosunku do stron.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 110 m² 360,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest piękna , słoneczna działka znajdująca się 2 km od morza. Działka pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1120m2. Okolica cicha i spokojna, znajdująca się.