Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania 4 pokojowego na Bałutach. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia umeblowana, pokoje podłogi - parkiety, na ścianach - gładzie. Opłaty: 3500 zł + czynsz ( 1200 zł, zawiera ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²39 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

*** tylko W home park nieruchomości! *** Wynajmę 2-pokojowy lokal o powierzchni 39m2 w biurowcu przy ul. Ogrodowej 72/74 - blisko Manufaktury! Obok niedługo stacja metra. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł90 m² 8 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kompleks luksusowych, całorocznych domów nad jeziorem niesłysz! pierwsza linia brzegowa - prywatna, piaszczysta plaża oraz kąpielisko wyłącznie dla mieszkańców! ekskluzywna marina Z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł67,73 m² 6 599,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najnowsza inwestycja w Lęborku w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Orlińskiego. Planowany termin oddania do użytkowania to i kwartał 2026 roku. Przestronne, ustawne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

102,04 zł/m²98 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji Dom Development - osiedle Metro Zachód, w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł84 m² 10 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Ostatni dom w gotowej inwestycji! Dzięki temu nie musicie zdawać się na wizualizacje tylko zobaczycie jak wyglądają faktyczne domy! I nie zapominajmy o ogrodzie mającym 233m2! Segment.

Szczegóły ogłoszenia

1 004 000 zł62,75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament w ścisłym Centrum Lublina! Mieszkanie o powierzchni około 62,75m2 Drugie piętro, salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 27,65m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł94,37 m² 8 053,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Przedstawiam Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 94,37 m , stanowiący samodzielną, w pełni niezależną część budynku.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł25,90 m² 2 664,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1800

Bezczynszowa kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: parter Stan: do własnej aranżacji (przygotowane do remontu).

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena. Jastrzębie-Zdrój - Ruptawa - ul. Długosza Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę stylowego domu jednorodzinnego, o powierzchni użytkowej ok. 140m 2 , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł68 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje/ 68 m2 /balkon/ garaż/kurdwanów/ul. Wysłouchów Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3- pokojowe o pow. 68 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

116,67 zł/m²60 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Flexi Lease to nowoczesna forma najmu, łącząca elastyczność biur serwisowanych z wygodą korzystania z własnej, prywatnej przestrzeni - jak w przypadku klasycznego najmu. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

252 900 zł25,30 m² 9 996,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta inwestycyjna i nie tylko, zapraszam do zapoznania się z jej treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalną i pachnącą świeżością kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

38,35 zł/m²33,90 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z przeznaczeniem na cele biurowe, kosmetyczne, medyczne, barbera, fryzjera lub inne o powierzchni 33,90 m Gotowy do użytkowania lokal usługowy o powierzchni 33,90 m (.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł42,45 m² 14 346,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji od strony Kupującej Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone na ul. Bolesława Chrobrego w Wieliczce (królewskie Tarasy - Murapol) Mieszkanie Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 939 110 zł58,90 m² 49 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa Oferta: luksusowy Apartament w Baltic Park Loft, świnoujście. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, trzypokojowy, nowy apartament o powierzchni 58,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości - Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie! Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna mieszkaniowa o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Bobrowniki gmina Chociwel. Działka posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom jednorodzinny | Sztombergi, gm. Staszów Cena: 199 000 zł Pow. użytkowa: ok. 70 m Pow. działki: 44 ar Dodatkowo: zabudowania gospodarcze | podziemna piwniczka | możliwość dokupienia lasu Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji Tychy,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,60 m² 7 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów, M4, 3 pokoje, III piętro, balkon, doskonała lokalizacja uwaga! częściowe umeblowanie I wyposażenie W cenie! Na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie, w doskonałym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Słoneczna kawalerka z garażem i warsztatem Sobota oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze. Mieszkanie 26,30 m2 Garaż / warsztat: 23,70 m2 apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 341 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działki o powierzchni około 13,41 ara w malowniczej okolicy w miejscowości Raciborsko. Nieruchomość usytuowana jest wśród dużej ilości terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł95 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie W pobliżu westfield mokotów | służew Zaledwie 6-8 minut do Lotniska Chopina | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Przestronny salon z aneksem kuchennym |.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

21,29 zł/m²281,77 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: 281,77 m powierzchni biurowej W dorotowie - lech centrum O nieruchomości Oferuję do wynajęcia 281,77 m powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku Lech Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Czepino

Czepino,zachodniopomorskie

1 999 000 zł285 m² 7 014,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego domu, położonego w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Czepino. To miejsce łączy nowoczesną bryłę.

Szczegóły ogłoszenia

2 745 000 zł57 200 m² 47,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwa uwadze atrakcyjną działkę o powierzchni użytkowej 5,2700 ha w miejscowości Czempisz, gmina Brzeziny, powiat kaliski, województwo Wielkopolskie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 697 000 zł127 m² 13 362,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący o powierzchni 127 m , położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 824 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 900 zł71,55 m² 6 134,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:148 m²

Nowe domy szeregowe W atrakcyjnej lokalizacji! W parsęcku, położone blisko granicy szczecinka. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży szeregowce zlokalizowane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. ok 500 m2 Duża brama wjazdowa. Ogrzewana. Prąd. Woda Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych i socjalnych. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! W ofercie mieszkania o pow. 56mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,36 m² 13 778,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 459 m² 167,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej w Dymaczewie Nowym koło Mosiny! Działka o pow. 3459 m2 (nr ewidencyjny 166) znajduje się przy drodze powiatowej dk32 (wronczyn - Będlewo - Dymaczewo.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł222,37 m² 10 343,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowa przestrzeń do remontu - gdańsk, wrzeszcz Wysokość pomieszczeń 3,21 m | Dwa balkony | 222 m | 1. piętro | Do własnej aranżacji ***** opis nieruchomości: lokal o powierzchni 222.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 200 zł52,50 m² 14 765,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Dostępne inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 120 m 2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 2500 m 2. Działka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest przytulne dwustronne mieszkanie w centrum miasta, zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. 1 maja 15a. Jest ono umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty agd tj,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż piękny dom położony w bardzo spokojnej okolicy (ślepa uliczka), idealny dla rodzin z dziećmi. Powierzchnia całkowita domu to 130 m2. Na parterze znajduje się duża, funkcjonalna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł410 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod rozlewnię gazu, zlokalizowana w mieście Żary w strefie o charakterze przemysłowo-usługowym. Obiekt jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł163,50 m² 1 345,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:212 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Świeciu ul. Św.Wojciecha. Powierzchnia zabudowy 109,00 m2 Powierzchnia całkowita 163,50 m2 parter: przedpokój pokój.