Nieruchomości

240 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 450 000 zł148 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Kudowie Zdroju położony na działce o pow. 654 m kw. W skład obiektu wchodzą 3 apartamenty w wysokim standardzie. Na parterze znajduje się 1 duży.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 300 m² 6,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę leśno - rolną o łącznej powierzchni 1,83 ha ( szer. ok 50/ dł. ok 350 ) oznaczenia: r kl. V- ok 1,3 ha ls kl. V - ok. 0,5 ha Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł2 400 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączny Opiekun oferty: jakub Wantrych Licencja pfrn 30928 tel.   Działka budowlana o łącznej powierzchni 2400 m2 położona w miejscowości Chrząstawa Wielka (16 minut do granic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 704 zł56,32 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,32 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

860 000 zł102 m² 8 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży został już tylko ostatni dom w stanie deweloperskim w Pisarach. Powierzchni użytkowa 102 m nowoczesny i funkcjonalny projekt, idealny dla rodzin i nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem przy ul. Żabiniec 89 na nowoczesnym osiedlu Casa Feliz. Mieszkanie ulokowane na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł47,80 m² 8 472,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pok. o pow. 47.84 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ulicy Łopuskiego. Jedynie 850 metrów do plaży. Mieszkanie składające sie z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

280 858 zł38,90 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Wola, ul. Wieluńska 18, zaledwie 800m od stacji metra Młynów Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł112,69 m² 2 395,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, 3-pokojowe mieszkanie wraz z ogródkiem, miejscem postojowym i własnym wejściem, zlokalizowane na parterze 1-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 100 m² 78,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starym domem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Ziemi Kłodzkiej, gmina Bystrzyca Kłodzka, miejscowość Szklarka,.

Szczegóły ogłoszenia

181 500 zł1 210 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną w miejscowości Piotrowice gmina Karczew. Znajduje się w kompleksie 16 działek dlatego istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

24,98 zł/m²38,43 m² 960 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowo o łącznej pow. 38,43 m2 na parterze dworca w Rzepinie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł3 843 m² 598,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną o powierzchni 3.843 m2, usytuowana w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Lokalizacja na terenie gminy Kosakowo - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 000 zł56 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie Z widokiem na panoramę miasta. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 843 m² 154,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej w obrębie Jankowice w okolicach ulicy Dygasińskiego. Parcela w kształcie prostokąta w całości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 299 999 zł137,45 m² 16 733,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Czy można mieć własny dom z ogrodem, nie rezygnując z przywilejów życia w sercu Krakowa? Właśnie ten dom daje Ci to wszystko- kameralną enklawę na styku trzech najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 700 m² 147,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża i szeroka działka budowlana położona w Majdanie Mętowskim, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu, zaledwie około 8 km od granic Lublina. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 332 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 3332 m , zlokalizowana w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, w odległości około 1 km w linii prostej od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu na Rokiciu - w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dostępem do sklepów, usług oraz bliską.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł170 m² 2 782,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 249 m²

Rezerwacja Szukasz dużego domu do remontu z potencjałem inwestycyjnym? To ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Dom z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce 2249 m.kw. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania domek na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "julia" nad Zalewem Koronowskim. Druga linia brzegowa-dzięki temu jest osłonięty od porywistych wiatrów, a nadal obcuje się z przyrodą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł85,21 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko centrum miasta Obok.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polkowice, 3 pokoje, piętro domu z ogrodem, wynajmę, 130 m2, 3900 zł miesięcznie. Dostępne od 03.2026r. Polecam. Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 130 m2 na I piętrze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament na wynajem zlokalizowany na Pradze Północ w bezpośrednim sąsiedztwie Stadion Narodowy. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,20 m² 10 887,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

#Wrocław, nowowiejska centrum miasta 64,2 m 1. piętro kamienica Szukasz klimatycznego mieszkania w centrum Wrocławia? Lubisz kamienice i cenisz przestrzeń oraz naturalne światło?.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,80 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł57 m² 5 614,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, bardziej cenionej części dzielnicy Raków, z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

97 850 zł1 030 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótko Przedstawiam Państwu do sprzedaży działki budowlane położone na uboczu miejscowości Nużewo, w gminie Ciechanów. Dostępne są powierzchnie działek od 1030 m2 do 1722 m2 w cenie 125.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł83,10 m² 15 042,12 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie, w bloku przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 83,1 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

24 570 €6 300 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz magazyn przystosowany do prowadzenia produkcji w Gorzowie Wielkopolskim. Całość hali zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł210,44 m² 7 080,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210,44 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł101,13 m² 6 724,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy produkt inwestycyjny lub Twoja baza w górach Szklarska Poręba, ul. Sudecka Szukasz miejsca z potencjałem inwestycyjnym lub marzysz o własnej bazie wypadowej w sercu Karkonoszy?.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 168 m² 642,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Na sprzedaż działka zabudowana kompleksem biurowo-mieszkalnym i gospodarczym. Na nieruchomość składają się budynki: biurowo-techniczny o powierzchni 537,95 m 2 ; biurowo-mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł2 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlano-rolną o powierzchni 2600 m2, położoną w Nowogardzie. W okolicy działki znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne. Media w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do wynajęcia przestronny dom doskonale przystosowany do zakwaterowania grupy pracowników. Obiekt znajduje się przy Szosie Polskiej dobrze skomunikowanej z głównymi trasami oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 092 000 zł19 054 m² 214,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1.9ha przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 800 m w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju (dzielnica Zdrój). Budynek z lat.