Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 700 000 zł58 m² 29 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Idealnie cichy 2- pokojowy apartament 58m, w kameralnym budynku na ulicy Saperskiej. Eleganckie Sady Żoliborskie. Piętro 1/3. Ekspozycja południowo - zachodnia. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom wolnostojący, na działce 1290 metrów kwadratowych, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,05 m² 7 962,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

32,14 zł/m²28 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, odświeżony, lokal biurowy o pow. 28 mkw., składający się z dwóch pokoi o pow. 14 mkw., na III piętrze. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,12 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ul. Bracka | świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Brackiej. Nieruchomość znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł64 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe i komfortowe mieszkanie w Śródmieściu, przy ul. Tuwima 15. W budynku znajduje się basen, siłownia oraz sauna do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

585 000 zł110,39 m² 5 299,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 110.39 m , realizowany w wysokim standardzie deweloperskim. Nieruchomość położona na prywatnym, kameralnym osiedlu w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł3 777 m² 569,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne W myśl postanowień Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Sieradz nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja oferta zablokowana Przestronne, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem Sulechów, ul. Wolności. Umów się na swoją prezentację   Nieruchomość o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w kompleksie nowoczesnych budynków mieszkalnych z 2025 roku, przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56,48 m² 17 687,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu, stresu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie w Nowej Letnicy łączy świetny układ, bardzo dobry standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 133 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł60,87 m² 7 967,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie z tarasem w kamienicy przy ul. Staszica Sielanka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Staszica w sercu Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 523 zł43,70 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Koncertowej. Inwestycja już odebrana, mieszkanie gotowe do wykończenia. Mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł144,84 m² 12 358,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zamieszkaj w segmencie na terenie kameralnego osiedla, obejmującego łącznie 40 domów z ogrodami w rozproszonej zabudowie szeregowej. Nasza inwestycja w dzielnicy Wawer ( Międzylesie).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 517 m² 427,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Tęczowej w Świdniku. Bardzo dogodna lokalizacja dla osób lubiących spokój, a jednocześnie ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł100 m² 1 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy lub mieszkalny - funkcjonujący sklep spożywczy | 100 m | działka 6 ar | fotowoltaika Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej ok. 100 m , obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł40,29 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 40.29 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł2 191 m² 602,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Zgodnie z aktualnym mpzp: nieruchomość położona jest na terenie: ł1.4/UA Ustalenia planu dla terenu o symbolu Ł1.4/UA: 1) tereny zabudowy usług administracji o symbolu UA: a) podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł2 072 m² 1 568,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. Kawaleryjska Opiekun oferty: paweł Grzesik tel.   Cena: 3 250 000 zł Powierzchnia użytkowa: 2 072 m Na sprzedaż wyjątkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł8 500 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Marcinów powierzchnia 85 ar, nr działki 50/1. Zapraszam do zakupu   setki atrakcyjnych ofert. Sprzedajemy najszybciej. Pomagamy W uzyskaniu atrakcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 510 000 zł278 m² 9 028,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:871 m²

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż niezwykły, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 159,5 m , położony na dużej, zadbanej działce 871 m przy.

Szczegóły ogłoszenia

39,99 zł/m²100 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal pod usługi/ biuro przy ul. Swobodnej w Białymstoku. Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność usługową/ biurową, z dostępnym parkingiem na terenie działki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

95 664 zł1 993 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Z własnym lasem - 1993 m Spokoju na Jurze (rokitno Szlacheckie) Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie kawałek lasu masz na wyciągnięcie ręki? Ta oferta w Rokitnie Szlacheckim.

Szczegóły ogłoszenia

3 282 020 zł334,90 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż w pełni zaadaptowany i gotowy do pracy lokal biurowy o łącznej powierzchni 326,77 m , usytuowany na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 190 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chochołów | gm. Czarny dunajec powierzchnia 1190 m Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Chochołowie. Działka usytuowana w otoczeniu tradycyjnej góralskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł2 000 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawne działki z aktywnymi warunkami zabudowy | Kłoda, gm. Rytwiany Cena za działkę: 73 000 zł Liczba działek w ofercie: 7 Powierzchnia działek: ok. 20 ar (każda działka) Wymiary działek:.

Szczegóły ogłoszenia

54,84 zł/m²310 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem klimatyczny lokal biurowy przy najbardziej prestiżowej ulicy w Poznaniu - ul. Paderewskiego. Lokal znajduje się w kompleksie budynków Bazaru Poznańskiego, który jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł12 055 m² 6,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjno-inwestycyjna 12 055 m krościenko nad dunajcem | teren zalesiony | potencjał przyszłości twoje miejsce wśród natury Z przestrzenią I możliwościami rozwoju Na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 600 m² 80,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana z lasem Kiełkowice, jura Krakowsko-Częstochowska Marzysz o domu w otoczeniu natury, gdzie każdego ranka budzi Cię śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje na os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego, gotowe do zamieszkania, świetna lokalizacja Na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Paderewskiego w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

1 825 000 zł71 m² 25 704,23 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym obiektu Towarowa Square Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł864 m² 196,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 864 m2, położoną w doskonałej lokalizacji w Boguszowicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

1 999 000 zł190 m² 10 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

***oferta na wyłączność ***do sprzedania kamienica tuż za Urzędem Miasta w Wadowicach. Nieruchomość została gruntownie wyremontowana, wymieniono instalacje, zamontowano nowe ogrzewanie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,71 m² 10 034,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na nowo powstałym osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 54,71 m 2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia stylowy, profesjonalnie zaprojektowany apartament o powierzchni 54,95 m2 (właściciele wykańczali go dla siebie), funkcjonalny, z najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,12 m² 6 604,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu mieszkanie, które stanowi świetną okazję w atrakcyjnej lokalizacji w Brzezinach, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie o powierzchni 45,12 m zostało świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł169 m² 7 988,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

0% prowizji od Kupującego _ do Karpacza jedynie 5 km Na sprzedaż dom wybudowany w 2002 roku, ulokowany w spokojnej dzielnicy w otoczeniu domów jednorodzinnych. Idealna propozycja dla rodzin,.