Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31,82 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

? opis nieruchomości Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub gastronomicznej. Duże witryny zapewniają świetną ekspozycję i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł3 000 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Genialna lokalizacja! Tylko 400m do piaszczystej plaży! Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. *W odległości 150 m od działki w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 001 m² 174,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W home Park Nieruchomości oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, znajdująca się w Woli Łaskiej, przy ulicy Fertnera. Działka ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł25,03 m² 15 541,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum, zaledwie jeden przystanek od wrocławskiego rynku Plac Jana Pawła II | Pełny węzeł komunikacyjny | Ostatnie piętro | Balkon | Komórka Lokatorska | Piwnica Funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58,70 m² 5 962,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w Kutnie, ul. gen. Józefa Wybickiego. Idealne pod inwestycję, do własnej aranżacji. Opis nieruchomości: * Lokalizacja: ul. gen. Józefa Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 350 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Ustanowie - 1350 m - mpzp 1uz/mn (usługi zdrowia/opieka + mieszkaniówka) Oferuję działkę o powierzchni 1350 m położoną w miejscowości Ustanów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł146 m² 11 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Jachranka Gmina Serock powierzchnia całkowita 184 m Działka 2000 m Automatyczne nawadnianie ogrodu Własne ujęcie wody oraz miejskie Szukasz domu dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł69 m² 5 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość o bardzo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł800 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki w Rawałowicach. Jeśli szukasz ciszy i spokoju w odległości zaledwie 15min od Krakowa i pięknego widoku na okolicę zapraszam na prezentację oferty.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 800 m² 3 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jedyna w Warszawie działająca stacja paliw na sprzedaż z gwarantowanym najemcą tuż przy ulicy Łopuszańskiej! Na sprzedaż w pełni funkcjonująca stacja paliw, stanowiąca rzadkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 154 zł68,74 m² 13 516,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 68,74 m , położony na parterze niskiego, nowoczesnego bloku w cenionej dzielnicy Czechów. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,77 m² 8 228,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie 2 pokojowe o pow, 38,77 m2 znajdujące się w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Przedszkolnej 7 w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł10 m²

 

Piętro:4/7

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Witam. Do wynajęcia pokój dla studenta lub osoby pracującej. Koszt całkowity 1500 zł plus dodatkowo opłata za prąd wg. zużycia. Pokój z wyjściem na loggię. Do dyspozycji kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,30 m² 8 202,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 52,3 m , położone w Bolesławcu przy ul. Aleja Wojska Polskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł700 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atuty : - Położony tuż przy samym lesie - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki. - zaledwie 5 minut rowerem do Jeziora Otomińskiego z plażą i trasami spacerowymi. - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł2 867 m² 1 360,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 946 m²

Sprzedam bardzo atrakcyjną nieruchomość komercyjną (budynek handlowo-usługowy) położoną w Kaliszu przy ul. Wojska Polskiego 23. Nieruchomość położona w peryferyjnej strefie miasta Kalisz.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł160 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie deweloperskim. Nieruchomość ma ok. 160 m powierzchni i znajduje się na działce o powierzchni 1270 m . W skład domu wchodzą: piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł388,50 m² 2 213,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:807 m²

Sprzedam stylową, odrestaurowaną nieruchomość W centrum młynar - 388,5 m2 | działka 807 m2 Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca nieruchomość z przeznaczeniem usługowo mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37,20 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowana na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W mieszkaniu zamontowana jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,48 m² 13 491,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko u nas! 0% prowizji dla kupującego! Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne, w pełni wyposażone 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,70 m² 16 447,14 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: budynek z wyjątkowym widokiem na panoramę Gdańska; słoneczne i przestronne mieszkanie; przestronna loggia 7,22 m2; urządzone w eleganckim stylu glamour; dostęp do siłowni, sauny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 634 000 zł96,40 m² 16 950,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie W biurze lw nieruchomości nowa cena 260.000 ZŁ Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 43 m (+ piwnica łączna powierzchnia 49,1 m ). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł70,90 m² 5 641,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70,9 m2 ,położone na pierwszym piętrze klasycznej kamienicy w centrum Trzebnicy .Obecnie składa się z 2 bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41,30 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

W ofercie sprzedaży, mieszkanie przy ulicy Ratowników, położone na III piętrze w bloku wielorodzinnym z windą. Mieszkanie jest dwustronne i składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł36,71 m² 7 354,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

NA sprzedaż - przytulne 2-pokojowe mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji Słupsk, ul. Nad Śluzami | 36,71 m | Widok na rzekę | 1. piętro kamienicy po remoncie Na sprzedaż zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Klęczany, w gminie Chełmiec, zaledwie 8km od Nowego Sącza w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,20 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul.Kościuszki + opcja parkingu w garażu podziemnym. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Podłogi panele/kafle, ściany gładzie, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 14 działek budowlanych, każda o powierzchni około 1000 m , położonych w urokliwej miejscowości Niesiołowice, w gminie Stężyca. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jednorodzinny z możliwością prowadzenia działalności | Oleśnica, ul. Żeromskiego

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł302 m² 860,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka rod z domem całorocznym wolnostojącym o powierzchni 70 m2, położona w Poznaniu przy ul. Opolskiej. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Karlino,zachodniopomorskie

199 900 zł48,22 m² 4 145,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa super cena! Zapraszam do zapoznania się z nietuzinkową oferta mieszkania o powierzchni użytkowej 44,22m2. położonego w miejscowości Karlino 30km od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł980 m² 134,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Położona jest przy ul. Polnej w Bielsku Podlaskim. Nowe osiedle, spokojna okolica! Media: wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²