Nieruchomości
240 058 ogłoszeń
Od najnowszych
Ogłoszenia wyróżnione
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki
Poznań,wielkopolskie
829 000 zł90,30 m² 9 180,51 zł/m²
Dom z garażem, ul. Nowe Osiedle
Kicin,wielkopolskie
1 199 000 zł230 m² 5 213,04 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Koźlarzowa
Wronczynek,wielkopolskie
1 247 000 zł142 m² 8 781,69 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Wiącka
Tarnobrzeg,podkarpackie
890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka budowlana Męcina
Męcina,małopolskie
135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²
Biuro klimatyzowane
Białystok,podlaskie
789 180 zł75,16 m² 10 500 zł/m²
Działka Stepień
Stepień,zachodniopomorskie
78 485 zł1 427 m² 55 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna
Rzeszów,podkarpackie
539 000 zł41,52 m² 12 981,70 zł/m²
Działka rolno-budowlana, ul. Nowe Wzgórze
Rzeszów,podkarpackie
670 000 zł14 900 m² 44,97 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Rogatkowa
Warszawa,mazowieckie
1 449 000 zł86 m² 16 848,84 zł/m²
Mieszkanie z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 490 000 zł96 m² 15 520,83 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Frezji
Nowa Wola,mazowieckie
1 150 000 zł91 m² 12 637,36 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Sęczkowa
Warszawa,mazowieckie
1 094 000 zł80 m² 13 675 zł/m²
2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²
3 000 zł60 m² 50 zł/m²
479 000 zł74 m² 6 472,97 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Jodłowa
Siedlce,mazowieckie
1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²
385 000 zł11 500 m² 33,48 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Białystok,podlaskie
470 000 zł46,66 m² 10 072,87 zł/m²
1 180 000 zł103,41 m² 11 411 zł/m²
Dom z piwnicą
Rybnica,dolnośląskie
1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²
419 000 zł73 m² 5 739,73 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice
Warzymice,zachodniopomorskie
590 000 zł51,60 m² 11 434,11 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś
Nowa Wieś,podkarpackie
365 000 zł2 935 m² 124,36 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-16
Apartament z garażem
Toruń,kujawsko-pomorskie
910 000 zł83,78 m² 10 861,78 zł/m²
Dom wolnostojący
Bogatynia,dolnośląskie
970 000 zł282 m² 3 439,72 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Miłoszów
Miłoszów,dolnośląskie
129 000 zł44,03 m² 2 929,82 zł/m²
Działka budowlana, ul. Śmieja Młyn
Pleszew,wielkopolskie
143 835 zł1 115 m² 129 zł/m²
Dom, ul. Azotowa
Tarnów,małopolskie
239 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia
Lublin,lubelskie
399 000 zł52,99 m² 7 529,72 zł/m²
475 000 zł1 094 m² 434,19 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego
Koszalin,zachodniopomorskie
379 000 zł46,64 m² 8 126,07 zł/m²
165 000 zł1 153 m² 143,10 zł/m²
Rynek pierwotny
745 550 zł57,35 m² 13 000 zł/m²
375 000 zł49,53 m² 7 571,17 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Andrychów
Andrychów,małopolskie
260 000 zł2 204 m² 117,97 zł/m²
Lokal handlowy
Warszawa,mazowieckie
74,07 zł/m²81 m² 6 000 zł
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego
Rzeszów,podkarpackie
599 000 zł66,67 m² 8 984,55 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Dobra
Dobra,dolnośląskie
147 000 zł1 000 m² 147 zł/m²
Dom z garażem, ul. Rybna
Strzegom,dolnośląskie
1 087 000 zł240 m² 4 529,17 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia