Nieruchomości
240 137 ogłoszeń
Od najnowszych
Ogłoszenia wyróżnione
Mieszkanie
Poznań,wielkopolskie
369 900 zł29,91 m² 12 367,10 zł/m²
Dom wolnostojący Czernica
Czernica,dolnośląskie
90 000 zł350 m² 257,14 zł/m²
Dom bliźniak Skowrony
Skowrony,warmińsko-mazurskie
112 381 zł69 m² 1 628,71 zł/m²
199 000 zł1 925 m² 103,38 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom wolnostojący Sulistrowiczki
Sulistrowiczki,dolnośląskie
1 799 000 zł360 m² 4 997,22 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Toruń,kujawsko-pomorskie
539 000 zł57,20 m² 9 423,08 zł/m²
345 000 zł43,11 m² 8 002,78 zł/m²
Budynek użytkowy Dudyńce
Dudyńce,podkarpackie
325 000 zł200 m² 1 625 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Jelenia Góra,dolnośląskie
365 000 zł43,73 m² 8 346,67 zł/m²
Kawalerka z oddzielną kuchnią
Wrocław,dolnośląskie
460 000 zł26,80 m² 15 814,81 zł/m²
Mieszkanie, ul. Rogowska
Wrocław,dolnośląskie
789 000 zł82,10 m² 10 097,44 zł/m²
870 000 zł63 m² 13 809,52 zł/m²
Dom z garażem
Ochodze,opolskie
2 299 000 zł277,30 m² 82,91 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Toruń,kujawsko-pomorskie
499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²
1 049 000 zł44 m² 23 840,91 zł/m²
Dom z garażem Pomyków
Pomyków,mazowieckie
1 590 000 zł405 m² 3 925,93 zł/m²
1 020 000 zł45,39 m² 22 471,91 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Krauthofera
Poznań,wielkopolskie
876 000 zł70,69 m² 12 392,13 zł/m²
Działka siedliskowa Opalenie
Opalenie,pomorskie
330 000 zł37 610 m² 8,77 zł/m²
Dom z garażem Lublin
Lublin,lubelskie
1 199 000 zł285 m² 4 207,02 zł/m²
Działka Kolbuszowa
Kolbuszowa,podkarpackie
155 120 zł1 108 m² 140 zł/m²
799 000 zł65,45 m² 12 207,79 zł/m²
549 000 zł52,51 m² 10 455,15 zł/m²
Dom z garażem, ul. Oliwska
Rumia,pomorskie
1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²
Dom z garażem
Wiercany,podkarpackie
799 000 zł188,14 m² 4 246,84 zł/m²
Magazyn z parkingiem, ul. Pana Tadeusza
Kraków,małopolskie
33 zł/m²300 m² 9 900 zł
Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców
Ząbki,mazowieckie
779 999 zł59 m² 13 220,32 zł/m²
Dom z garażem, ul. Ułanów
Kolonia Warszawska,mazowieckie
1 750 000 zł221 m² 7 918,55 zł/m²
470 000 zł105 m² 4 476,19 zł/m²
259 000 zł55,70 m² 4 649,91 zł/m²
139 000 zł27,18 m² 5 114,05 zł/m²
Działka budowlana
Łódź,łódzkie
340 000 zł1 465 m² 232,08 zł/m²
Dom z garażem, ul. Szczęsna
Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie
1 565 000 zł158 m² 9 905,06 zł/m²
Działka budowlana Obrowo
Obrowo,kujawsko-pomorskie
320 000 zł3 007 m² 106,42 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Kłodkowo
Kłodkowo,zachodniopomorskie
265 000 zł85 m² 3 117,65 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Trzebiatów
Trzebiatów,zachodniopomorskie
269 000 zł37,28 m² 7 215,67 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Rzeszów,podkarpackie
609 000 zł55,76 m² 10 921,81 zł/m²
Działka rolno-budowlana z linią brzegową Straduny
Straduny,warmińsko-mazurskie
255 000 zł3 169 m² 80,47 zł/m²
1 370 000 zł188,95 m² 7 250,60 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Świętajno
Świętajno,warmińsko-mazurskie
59 999 zł3 004 m² 19,97 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Sędki
Sędki,warmińsko-mazurskie
129 000 zł3 003 m² 42,96 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach