Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do metro bródno jedynie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł2 153 m² 268,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch atrakcyjnych działek w Książniczkach o łącznej powierzchni 21,53 arów. Nieruchomości gruntowe określone w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

6 880 zł180 m² 38,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam do wynajęcia cały dom w Zakopanym. Podana cena jest ceną netto plus opłaty eksploatacyjne (woda, ścieki, energia, śmieci) przy najmie długoterminowym. Dom może pomieścić około 20 osób -.

Szczegóły ogłoszenia

196 852 zł59,97 m² 3 282,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu usługowym 1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 850 000 zł440 m² 4 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Szukasz komfortowego domu nad morzem z nieograniczonymi możliwościami? Oferowana nieruchomość spełni twoje oczekiwania. To najlepsza lokalizacja w Kołobrzegu. Do sprzedania jest komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 000 zł73,56 m² 14 124,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie rodzinne Mokotów Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny 2+2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,40 m² 16 016,04 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie po dużym generalnym remoncie, zakończonym w kwietniu 2026 roku. Idealna lokalizacja do zamieszkania, pracy lub wypoczynku, a także pod wynajem. Obok lasu Trójmiejskiego. Niedaleko pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł41,68 m² 11 492,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po kompleksowym remoncie | gotowe do wprowadzenia | nowoczesna aranżacja Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o łącznej powierzchni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56 m² 19 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, powierzchni 56 m2, rewelacyjnie zlokalizowane przy Al. Jerozolimskich w ścisłym centrum Warszawy. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,50 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Agent zajmujący sie ofertą: anna Zakrzewska, tel:   Przedstawiam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta - idealne zarówno pod inwestycję (wynajem), jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł49,49 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z poddaszem do zagospodarowania, w stanie deweloperskim w opolu/groszowicach przy ulicy Wawrzyńca Świerzego i ks. Popiełuszki. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Toruń, rubinkowo Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 49 m, położone w cichej i spokojnej części toruńskiego Rubinkowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 010 m² 197,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Brudzewie na osiedlu Bajkowym 1010.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonego kartą terenu 9MN-teren zabudowy jednorodzinnej.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoja Prywatna Oaza z Widokiem na Jezioro Mietkowskie - Borzygniew. Działka, która czeka na Twój wymarzony dom! zalety Marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł430 m² 6 279,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam Pilnie segment 430 m na działce ok 200 m w ścisłym Centrum Radzymina , główne skrzyżowanie / graniczy z Pocztą /. Segment wysoce dochodowy , Jest moją własnością ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do zamieszkania od zaraz, sprzedawany z pełnym umeblowaniem. Budynek zadbany, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Remont dachu wykonany w 2023 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

7 000 000 zł2 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż imponująca kamienica położona przy ul. Madalińskiego 6 w sercu Wildy w Poznaniu. Ta elegancka nieruchomość z lat 20. XX wieku to doskonała okazja inwestycyjna, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59 m² 9 474,58 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł252,50 m² 2 752,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Poszukujesz domu, który zarabia na siebie? A może prowadzisz własny biznes i chciałbyś pracować i mieszkać w jednym budynku? Oferuję do sprzedaży nietypowy w kształcie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

40,95 zł/m²232 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia budynek wolnostojący - łódź retkinia 232 m z własnym parkingiem Do wynajęcia wolnostojący, parterowy budynek usługowy o powierzchni całkowitej 232 m (175.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 560 m² 82,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Młynowo, tuż przy granicy Mrągowa. Wszystkie działki są w pełni uzbrojone: woda, kanalizacja i prąd znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Ryglice,małopolskie

825 000 zł167,40 m² 4 928,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu nowoczesny dom jednorodzinny w stanie do wykończenia na sprzedaż (rozpoczęto prace, widoczne na zdjęciach). Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł59 m² 14 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2 pokoje | 59 m | ciche | trójstronne | 8 min do metra M2 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z balkonem 2,19 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł58,37 m² 9 078,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Za szlabanem zaczyna się spokój Przy ulicy Jana Sobieskiego, w sercu Wejherowa, stoi osiedle zamknięte, gdzie świat na chwilę zwalnia. Tu, wśród ciszy i porządku, czeka mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł58,35 m² 10 231,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z balkonem po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja Kielc - ulica Śląska Na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł73,52 m² 9 915,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 87,72 m2, (z czego mieszkanie ma 73,52 M2, a piwnica 14,20 M2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł191,47 m² 1 248,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Czy masz w sobie duszę wizjonera? Czy szukasz miejsca, które nie narzuca gotowych schematów, ale pozwala spełnić marzenia o własnej enklawie spokoju? Z dumą prezentuję nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł54 m² 11 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o podwyższonym standardzie, harmonijnie zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się w dzielnicy Północ, przy osiedlu Niebuszewo -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Rewalu. 1000 m2 z domkiem całorocznym 30 m2 cena 499000 zł lub 2000 m2 za 799000 zł. Działka jest ogrodzona i posiada wszystkie media: prąd, woda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż wykończony dom bliźniak na południu Krakowa. English version below lokalizacja Miasto: kraków W pobliżu: obwodnica, przedszkole, szkoła podstawowa, szybki dojazd do centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł64 m² 40,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Poczuj rytm Starego Miasta To tutaj, na wysokości ulicy Asnyka, w historycznej kamienicy, czeka na Ciebie przestrzeń o powierzchni 64 m , która może stać się Twoją artystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,45 m² 6 240,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Uwaga: pierwsze pięć zdjęć przedstawia propozycję możliwej aranżacji wnętrz. Przykład symulacji finansowej I kalkulacja roi: 1.Cena zakupu - 215 000zł 2.Koszty około-zakupowe - ` 13 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,70 m² 14 317,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis Nieruchomości: na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze z windą przy ulicy Vincenza Belliniego 6 w Warszawie.Blok znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

7 560 000 zł1 084 m² 6 974,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Nowoczesny budynek inwestycyjny | łódź | 100% wynajęty | gotowy produkt suma pow. Najmu 695,93 powierzchnia całkowita 1084,76 Jako powierzchnię najmu przyjęto powierzchnię, która może generować.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,66 m² 12 400,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Pszczyna,śląskie

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! oferta wyłącznie W naszym biurze Dom z potencjałem w centrum Pszczyny (dawna piekarnia) + Możliwość zakupu dużej działki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 071 m² 167,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Ślemień, w powiecie żywieckim. To miejsce, w którym codzienność nabiera innego tempa - otoczenie gór, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł43,70 m² 8 123,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na os. Beskidzkim - 4. piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Beskidzkim. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,10 m² 11 829,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z dwustronną ekspozycją okien. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu niepodal Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł55 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane i urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

115 900 zł9 985 m² 11,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki w cenie 1 1) budowlana - 1385 m wraz z fundamentem pod dom, na działce pomieszczenie gospodarcze o pow. 60 m z dwoma wjazdami,.