Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe, posadowione na 3 piętrze bloku na Zabobrzu przy ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł81,63 m² 7 717,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

- bez prowizji! - bez pcc! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę zabudowy bliźniaczej, położonej w ciekawej okolicy. Nieruchomości znajdują się w miejscowości Ratowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 321 zł226 m² 5 616,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronna parterowa nieruchomość w spokojnej okolicy. Dom posiada: 3 sypialnie, salon, jadalnię, kuchnię, taras, saunę, kotłownię, pralnię oraz duży garaż na dwa samochody i miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł170 m² 15 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp dom W zabudowie bliźniaczej _ konstrukcja szkieletowa _ energooszczędny Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

195 000 zł1 900 m² 102,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną z wz w Rudnej Małej. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 19 ar.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,20 m² 8 230,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent-nieruchomości na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Osmeckiego o powierzchni 58,2 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł93 m² 8 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:133 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp nieruchomość W zabudowie szeregowej link do filmu: youtu.be/aNMVA6ioEfM Serdecznie polecam na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł36,61 m² 23 217,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Młyny Mogilska by noho | 36,61 m | Balkon | 3. piętro Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,61 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł78 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości optima prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sudeckiej w Miłkowie. Lokal usytuowany jest na I piętrze 2-piętrowego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,41 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku w zabudowie szeregowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Przęsocin,zachodniopomorskie

459 000 zł889 m² 516,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, zlokalizowaną w urokliwym zakątku Przęsocina o powierzchni 889 m2 (szerokość 23m x długość 38m). Działka usytuowana jest w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe, położone na 4. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku z 1977 roku przy ul. Broniewskiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł30,55 m² 15 057,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

| oferujemy na sprzedaż piękne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,55 m , położone w nowoczesnym budynku z zadbaną infrastrukturą wraz z miejscem postojowym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,60 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Mieszkanie, jednostronne, środkowe, ciepłe i słoneczne. Do lokalu przynależy piwnica. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone na I pietrze w bloku przy ulicy Narutowicza. Kołobrzeska starówka, tuż przy ratuszu, wszędzie blisko! Mieszkanie do wynajęcia na minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł42,81 m² 11 656,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszkanie ok 43.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł69,22 m² 15 241,26 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Bez prowizji od kupującego Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015. Klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł145,62 m² 8 920,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

- przestronny segment środkowy 145 m2 (5 pokoi) - Osiedle zamknięte w Łomiankach Centralnych 2 km od granicy Warszawy - Indywidualny, nowoczesny i funkcjonalny projekt - Ogródek, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 000 zł60,56 m² 10 435,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim Bez pcc i prowizji Wygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu. Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować w ofercie wyłącznej- klimatyczny dom wolnostojący, zlokalizowany na ponad 11-arowej działce wraz z 3 stanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł232 m² 5 948,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:452 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 piętrowy, ekskluzywny dom wolnostojący o powierzchni 232 m2 posadowiony na 4,52 arowej działce. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stary Borek,zachodniopomorskie

1 240 000 zł156,40 m² 7 928,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym działka gruntu o pow. 1049 m2. Działka zagospodarowana i ogrodzona. Lokalizacja - miejscowość Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 678 zł63,44 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł139,92 m² 4 645,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home pragnie przedstawić Państwu dom w stanie surowym zamkniętym w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 139,92m2 znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł174 m² 4 994,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom W sosnach - wyjątkowe siedlisko w sercu Mazur, w otulinie Puszczy Piskiej Jeśli marzysz o miejscu, gdzie poranki pachną lasem, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,68 m² 18 904,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84,63 m² 8 850,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom pod lasem, miasto na wyciągnięcie ręki idealny balans dla Twojej rodziny Nowa inwestycja w Bąkowie to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie spokój, naturę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł199,82 m² 3 953,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Promocja wiosenna! :) Przestronny zadbany dom na sprzedaż w miejscowości Czaczów, , gmina Łabowa, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

611 490 zł51 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m z.

Szczegóły ogłoszenia

514 500 zł2 058 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Bielsku-Białej, w dzielnicy Komorowice Krakowskie. Ta wyjątkowa działka to idealna okazja dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł208,40 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż przytulny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni 208,2 m , położony na pięknej, słonecznej działce 720 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł106 m² 8 443,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam bezpośrednio połowę domu jednorodzinnego dwu-lokalowego o powierzchni 106 m2 na działce 500 m2. Dom jest nowy do własnego wykończenia. Prace wykończeniowe/remontowe można zacząć od.

Szczegóły ogłoszenia

511 250 zł4 090 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Michałkowa (boreczna) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4090 m z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej miejscowości Michałkowa Boreczna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żarów,dolnośląskie

1 998 000 zł230 m² 8 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Przepiękny pasywny dom jednorodzinny w ponadczasowej bryle, z dwustanowiskowym garażem i automatycznymi bramami wjazdowymi. Miejsce do odpoczynku. Oaza Powierzchnia domu: 230m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł125 m² 8 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , idealny dla rodzin ceniących komfort, funkcjonalność i dogodną lokalizację. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł194,55 m² 5 643,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny, idealnie nadający się dla dwóch rodzin, wyremontowany kilka lat temu, położony w Radzionkowie. Nieruchomość jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

527 000 zł75,45 m² 6 984,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferta Sprzedaży pięknego gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 75,45m znajdującego się w Policach na ulicy Kościuszki. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

TA oferta tylko U mnie! Jeśli szukasz dobrze rozplanowanego domu jednorodzinnego do remontu z 4 pokojami, kuchnią z jadalnią, balkonem, i mini ogródkiem w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł85,83 m² 22 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament klasy premium 86 m | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażowe | Port Popowice, wrocław Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania apartamentu, który łączy nowoczesny design, wysoki.