Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 070 000 zł49,60 m² 21 572 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mokotów. Służew. Sprzedam bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej powierzchni 49,6 m2, usytuowane na IV kondygnacji (III piętro) budynku przy ul. Puławskiej 255.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

55 zł/m²26 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Powierzchnia biura to ok. 25 m2, znajduje się ono w budynku nr 5 na I piętrze. Kompaktowy moduł o powierzchni idealnej na filię oddziału lub pierwszą fazę rozwoju biznesu. Moduł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Eleganckie biuro o powierzchni 210 m2, znajduje się w Willi z wejściem od reprezentacyjnego dziedzińca. Open space dla 20 osób+sala konferencyjna+sala spotkań 5 os.+ miejsce na budkę +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokalizacja: ul. Sienkiewicza 82/84, łódź Powierzchnia biura: 45 m Czynsz najmu już od 3 500 pln/mies. W kompleksie biurowo-usługowym zenit, zlokalizowanym w samym centrum Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 000 000 zł143 m² 13 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Atuty inwestycji:- Krótki czas realizacji projekt domu możliwy do wykonania w 4 miesiące. - możliwość personalizacji układu i standardu na każdym etapie budowy. - opcja adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73m2, idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 331 zł37,23 m² 9 087,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 576 zł27,47 m² 9 995,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Oferta dotyczy 1-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 576 zł27,47 m² 9 995,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w Zabrzu przy ul. Dzierżona. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł46 m² 8 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niepodległości - 2,5km do II Alei. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,25 m² 4 708,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,25 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku w Zabrzu przy ul. Żelaznej. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,58 m² 6 628,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Pile ul. Kossaka Cena: 269 000 zł - do rozsądnej negocjacji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 350 zł46,18 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle kameralną inwestycją w Pabianicach na ul. Warszawskiej tylko teraz oferta majowa - miejsce postojowe gratis! W tej inwestycji zostało ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Murowana Goślina

386 179 zł42,93 m² 8 995,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Oferta dotyczy jednopoziomowego 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogrodu. Do mieszkania przynależy również miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe

Murowana Goślina

252 808 zł25,40 m² 9 953,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferta dotyczy jednopoziomowego 1- pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe

Murowana Goślina

263 457 zł27,60 m² 9 545,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy jednopoziomowego 1-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogródka. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w urokliwej części Łodzi, na pograniczu Widzewa, stoków ul. Henrykowska Tu poczujesz sielski, spokojny klimat, zdala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w apartamentowcu Perła Piotrkowska. Przytulne, kompaktowe mieszkanie w sercu miasta z widokiem na zieleń!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Czernichów,małopolskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Czernichów, powiat krakowski. Dom jest położony na działce o powierzchni 18 arów. Budowa domu została zakończona w 2012 roku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42,21 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Umowa na minimum 1 rok. Lokal położony W samym sercu gdańska, w sąsiedztwie historycznej starej stoczni, ul. Elektryków I foodhall montownia. Stąd zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Kamień, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 185 m2 jest posadowiony na działce o powierzchni 10 arów. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 774 m² 171,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod siedzibę firmy, warsztatu lub showroomu z miejscem do zamieszkania? uwaga! Ta działka w Woli Więcławskiej, gmina Michałowice, łączy potencjał komercyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł158,22 m² 14 789,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe komfortowe mieszkanie chętnie własnością nowej rodziny się stanie :-) Apartament 5-pokojowy o powierzchni 160 m2 szuka nowego właściciela! Położony w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 000 zł120 m² 14 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w spokojnej okolicy pod Warszawą Z przyjemnością przedstawiam ofertę domu na sprzedaż położonego w uroczej miejscowości Chyliczki, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47 m² 12 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 47 m w sercu Starego Prokocimia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze pod siebie lub jako pewna inwestycja pod wynajem! Lokalizacja: kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł71,73 m² 12 059,11 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Posiadam do sprzedaży 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73m ,znajdujące się na 5 piętrze w 12-sto piętrowym bloku z windą. Mieszkanie położone jest na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł41,51 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41,51m2 znajdujące się przy ul. Górczewskiej 200C. Idealne na start lub inwestycje. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 14 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł63,60 m² 22 484,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni niespełna 64 m , zaprojektowane w komfortowym układzie 3 pokoi z 2 łazienkami. Wnętrze wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 653 000 zł108,30 m² 24 496,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Świeżo wykończony apartament 108,3 m | Marina Mokotów | Komfort, prestiż, zieleń Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 108,3 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 37 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,20 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie osiedle ksm Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,70 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. W cenie miejsce garażowe w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Właściciel bezpośrednio wynajmie 3-pokojowe mieszkanie Marina Mokotów, ul. Rajska 5 Właściciel bezpośrednio oferuje do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90 m | 3 pokoje | Stary Mokotów | Garaż | Klimatyzacja | Loggia | Mile widziane zwierzęta | Na wynajem elegancki, słoneczny apartament 3 - pokojowy (90 m ) przy ul. Łowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45,36 m² 4 960,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Niedobczyce, rybnik Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie o powierzchni 35m2 położone na parterze budynku, zlokalizowanym na nowo wybudowanym osiedlu Nowe Gościcino przy ul. Jabłoniowej Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł2 000,90 m² 319,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 1095/70 , 20 arów, zlokalizowaną w Wólce Podleśnej z warunkami zabudowy, wszystkie media, droga asfaltowa, nowe osiedle domków jednorodzinnych- "serce Wólki Podleśnej".

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 151,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

"ms" Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 204/38, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Dębnik (gm. Wilków). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł65 m² 8 892,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 65 m pod ścianą lasu | prywatny ogród 130m2 | panoramiczne przeszklenia | rybnik Szukasz miejsca, które zapewni Ci spokój, prywatność i komfort życia jak w domu, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 000 zł137 m² 8 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Komfortowy dom pod klucz z dużym ogródkiem blisko zalewu Rybnickiego. Wyobraź sobie, że odbierasz klucze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł30 m² 19 966,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1